Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – KVĚTEN 2017

0 Shares

Krásný a zamilovaný květen přeji všem znamením napříč zvěrokruhem. Hlásím, že měsíc lásky pro nás víceméně láskyplný také bude. Čeká nás pohodový čas, spíše uvolňující, ve kterém se nebudeme tolik soustřeďovat na detaily, jako spíše na celek. A ten navíc bychom měli vnímat s nadhledem a pozitivně.

 

Maličko se na nás zamračí závěr května, ale v kontextu s velkým počtem pocitově slunečních dnů a pěkných astrologických aspektů to bude spíše jen piha na kráse letošního května.

 

Začínáme Merkurem, který se rozeběhnul dopředu, což nám uvolní komunikaci.

 

10.5. čeká zajímavý úplněk ve Štíru se silným Neptunem ve Váhách, což jsem popsala v mluvené části a myslím, že by to mnohé mohlo být objevné období.

 

Následovat budou opět příjemné dny, které patrně více věnujeme přátelům a společnosti, než samotě nebo obchodům.

 

To tam by mělo být hlubokomyslné dumání nad jsoucnem a interní řešení depresívních detailů.

 

Střed května nám zpestří Jupiter Venuše i Uran a to opět v zásadě pozitivně.

 

Slunce se pak přesune do Blíženců, což by mohlo přinést novinky a nové zprávy, také nové začátky s ohledem na Uran a delší dobu očekávané informace.

 

25.5. Přijde Novolunní a konečně čas i na obchody a finance a pracovní záležitosti, které je dobře v tomto období s ohledem na přívětivé naklonění Jupitera i zrealizovat a zkusit štěstí.

 

Prakticky až konec měsíce si vybral Saturn, který je toho času ve Střelci, aby některé záležitosti předložil bez obalu a tak jak jsou a chtěl je řešit či rovnou ukončit.

 

Je to doba, kdy přestaneme být motýlky a maličko to zhoustne i právně, co se týče vleklých a neprůhledných událostí.

 

Když si ohlídáme interní vztahy, pak budeme možná pouze přihlížet společenskému dění a celosvětovému dění, kde by to Saturn mohl směrovat na všelijaká zúčtování myšlená jednou pro vždy a necitlivě.

 

Závěr měsíce ovládá vzduch a oheň. Pokud nemusíte, nelétejte, a pokud to není nutné, nedrápejte se po činných vulkánech.

 

Ohlídejte elektrospotřebiče.

 

A teď už detaily pro jednotlivá znamení.

 


 

KOZOROZI

 

Hodně z vás, Kozorohů se v tuto dobu snaží dohnat, co zameškali v uplynulém období, kdy měli dojem, že není dost informací k tomu, se v nějaké věci rozhodnout. Patrně se spíše jedná o věci pragmatické a úřední či pracovní, než citové.

 

Kolem 9.5. a dál vám pomůže Uran, který by mohl věci rozeběhnout a rozhodně i Saturn, který vám v tuto dobu přeje a přinese vhled do věcí bez okolní mlhy.

 

Úplněk 10.5. by měl být pro Kozorohy úplněk veskrze sice silný pocitově, ale ve výsledku docela objevný. Může vám i svitnout a můžete mít dojem, jak to, že jste některé věci neviděli, když byly vidět. (bacha, to platí i oboustranně. I vy můžete být tím odhaleným).

 

Mezi 11. a 17. květnem se vám nebude asi chtít strkat nos do novinek, zejména ekonomických a podnikatelských, které vám někdo předloží jako návrh. Spíše se budete chtít setkat s co největším množstvím zainteresovaných osob, abyste měli obrázek. Budete poměrně dost komunikovat.

 

S přechodem Slunce do Blíženců se Kozoroh uvolní a patrně dojde i na vztahy a lásku v tom pozitivním slova smyslu, protože Venuše v tomto období Kozorohům spíše přeje.

 

Po Novolunní 25.5. by mohla většina Kozorohů nabýt dojmu, že nyní je dobrá doba něco rozjet, protože již do věcí vidí. Je to dobrá doba pro novou práci, investice, obchody a přijímání nabídek.

 

Závěr měsíce by měli i Kozorozi věnovat více opatrnosti, ačkoli oni opatrní jsou. 29.5. můžete dostat k řešení právní problém. Necháte si na to čas.

 

Zdravotně: Zkraje května dejte pozor na dutiny, koncem pak hlídejte nervy a paže.

 


 

VODNÁŘI

 

Také většina Vodnářů pojala začátek května spíše prakticky a tady se díky aspektům upřel jejich zrak zřejmě ponejvíce na oblast domova a bydlení. Patrně máte i co vyřizovat na úřadech a možná sepisujete lejstra, až z vás kouří.

 

Stejně ale máte možná pocit, že stále ještě jako byste na co zásadního čekali, jakoby vám Merkur ze své pouti zpět časem něco dlužil.

 

Je možné, že to, na co čekáte, vzkázal Merkur po Uranu.

 

Ten by totiž mohl Vodnářům před úplnku přinést jakýsi zvrat, který by se ponejvíce měl týkat soukromého života, a měl by vás definitivně nasměrovat.

 

Úplněk 10.5. bude u většiny Vodnářů ponejvíce o vizích budoucnosti a hodně také o tvorbě. Můžete dojít k nějakému nápadu a poznání a může to být třeba i formou snu. Něco, jako Mendělejev a jeho slavná tabulka. Co se odvrácené strany tohoto silného úplnku týče, vyvarujte se obchodování s lidmi, které neznáte a hlídejte si osobní věci.

 

Po úplnku by měl přijít čas pro vodnářskou touhu po poznání. Potáhne vás to nejen do přírody, ale také na místa, kde jste nikdy nebyli, za lidmi, které byste rádi poznali a vedle cestování byste se mohli klidně přihlásit do nějaké kurzu, nebo se jinak vzdělávat. Na obchodování to není, na pragmatická témata také ne.

 

Přechodem Slunce do Blíženců předešlá nálada jen zesílí a k tomu vás tato změna dobije energií a komunikačními schopnostmi.

 

Teprve o Novolunní 25.5. se Vodnáři vrátí do práce, ke strojům, ke svému účtu a praktickým otázkám. Je to příjemné Novoluní, takže bych očekávala spíše přínosy po rovině hmotné, než ztráty.

 

V závěrečném květnovém období, konkrétně od 28.5. rozhodně necestujte a také se vyhýbejte cizincům, nezdržujte se na veřejných místech, nesnažte se posunovat hranice vlastních ani cizích možností! Dívejte se na televizi. Pokud se v ní nebudete hrabat zezadu, je to bezpečné.

 

Zdravotně: V průběhu května si dávejte pozor na čidla na hlavě, tedy oči, uši, nos a v závěru na úrazy v rámci většího počtu osob.

 


 

RYBY

 

Kéž by se Rybičkám dařilo pochytat všechny myšlenky, a že jich je, a udělat z nich nějaký sourodý obrázek pro věci příští. Nejen vztahy, ale také práce a ekonomická situace, vlastně Rybky neví, čemu v hlavě věnovat pozornost dřív.

 

V těchto dnech by se mohlo stát, že mnohé Rybky si řeknou, že bude lépe věnovat se něčemu úplně neracionálnímu a půjdou do kina.

 

Dobře děláte.

 

Počkejte na Uran, který přinese ještě nějaké novinky a mělo by to přijít těsně před úplňkem, a také se dejte dohromady s Merkurem, který už běží kupředu.

 

Během úplňku 10.5. věnujte pozornost své brilantní intuici a svému Neptunu, protože vedle toho, že asi budete chtít napsat báseň, nebo se věnovat smyslovým požitkům, můžete mít i silné mystické zážitky, ze kterých by mohla pro vás přijít i informace či prozření a to zejména ve vztazích.

 

Neobchodujte těsně před a cca 12 hodin po úplňku!!

 

A vlastně ani pak, tedy až do 16.5., ale pochybuji, že na to budete mít buňky. Zato budete výrazně milý společník, empatická vrba, léčitel a myslím, že na obchody nebude moc prostor. Vaše krédo pro toto období, „ono to nějak dopadne“.

 

A dopadne.

 

Zatímco si budete sytit duši, přijdou k vám po 22.5. zprávy, které jste potřebovali.

 

Něco jako popostrčení správným směrem.

 

Od Novolunní 25.5, mají Rybky, které chtějí změnit, nebo hledají práci dobrou možnost dostat nabídku, nebo se rozhodnout pro něco a mělo by to být rozhodnutí správné. Rozhodně ekonomicky ano.

 

Od 28.5. by mohlo přijít lehce depresívní období, ale nebude to dlouho trvat, spíše to u vás způsobí to, co uvidíte kolem sebe, než nějaká katastrofa vaše vlastní.

 

Odpočívejte, necestujte, nerozhodujte, i kdyby vás k tomu tlačili.

 

Zdravotně: Po celý květen by si Rybky měly dávat pozor předně na nervovou soustavu a ženské orgány. (můžete ale i otěhotnět!)

 


 

SKOPCI

 

Přes veškeré starosti, které mají v současné době Skopci patrně v oblasti zaměstnání, kde je možná nutné se učit něco nového, nebo i staronového, mají beránci dost energie a elánu to ustát. Ideálně, když teď odložíte všechny otázky vztahové, které mohl retrográdní Merkur také znovuobjevit a soustředíte se věci existenční a hmotné.

 

To proto, že mnohem originálnější a realizovatelnější nápady máte právě v této oblasti a přeje vám tu i Jupiter.

 

S Uranem navíc kolem 8.5. může přijít i kousek skládačky který jste potřebovali a může to být i malé zemětřesení ve vaše výhledu kupředu. Ne, že by se svět neotřásl, ale jednak to s vaším Marsem dáte a jednak to s Jupiterem uvítáte.

 

Když ne hned, tak později určitě. Vždyť jste Skopci, takže ve finále, co je nové, to je dobré. Je to výzva.

 

Avízovaný silný Úplněk 10.5. a jeho Neptunské vizionářské ladění by měl být pro Skopce spíše zajímavý, objevný a plný poznání i nápadů… jedním slovem vlastně pecka. Můžete špatně spát, protože na vás je tady příliš vody, můžete ale také strávit moc zajímavou a erotickou noc. To, co si z toho odnesete, bude v každém případě nový zážitek, nápad, nebo možnost nového úhlu pohledu na leccos.

 

Po úplnku to vypadá, že se Skopci vrhnou do realizací oněch nejrůznějších nápadů a je možné, že okolo 15.5. přijde ještě nějaká nabídka, nebo návrh z jiné, než vaší hlavy a bude třeba o tom hovořit a zjišťovat.

 

Protože je Skopec akční bojovník, a bude-li se vám to alespoň trochu zamlouvat, bude-li tam prostor pro vaši bojovnou sílu a touhu vítězit, patrně přijmete.

 

I tak si počkejte do Novu, jestli to vydržíte.

 

Přechod Slunce do Blíženců využije hodně Skopců ke společenským akcím a také k soutěžím. Ano, máte na umístění v první čtyřce.

 

Novolunní 25.5. je v Býku a tady je právě prostor pro to přijetí, nebo uskutečnění, případně pro nový krok, odsouhlasení a podpisy na důležitých smlouvách.

 

Konec května je i pro Skopce zátěžový.

 

Prosím, dávejte na sebe pozor, tady už neriskujte, a pokud se Saturn přihlásí s nějakou nepříjemnou pravdou a s ohledem na Venuši, by se mohla týkat vztahů, buďte uvážliví a počkejte s kobercovými nálety a atomovkou až na červen.

 

Zdravotně: Květen je pro Skopce spíše energetickou vzpruhou a kromě sebedestruktivních modelů jim nic moc nehrozí. Snad jedině v závěru měsíce pozor na náhlé záněty a zápaly. Byly by však krátkodobé.

 


 

BÝCI

 

Býci patrně v tuto dobu řeší především práci a pracovní záležitosti, zabývají se smysluplností toho, co dělají a i otázkou, zdali jsou na správném místě. Hodně Býků asi zvažuje nějaké nabídky, které přišly v uplynulém období a zdaleka nemusí být nové.

 

Na vztahy zbývá čas okrajově a patrně ho kombinujete hodně s praktickou a bytovou otázkou.

 

Před úplňkem by mohla přijít informace, která vás posune.

 

Úplněk 10.5. by mohl být, pro zemité Býky poměrně náročný, protože je celý iracionální a mnozí Býci v této oblasti nejsou právě doma. Můžete mít dojem, že nevíte, co se s vámi děje. No tak nejste Ryba, ta je v tomhle doma.

 

Jděte do galerie. Picassovu vizi se vám pochopit asi nepovede, ale odpočine si váš racionální mozek.

 

Mezi 11. a 18. květnem asi dostanete nabídky na nákupy a investice, nebo vám někdo doma poví, že by bylo třeba něco zakoupit, nebo to prostě uvidíte sami, ale budete mít dojem, že se vám vůbec nechce cokoli kupovat.

 

Ne, nekupujte.  Je to spíš dobrá doba na to, vypnout a jet třeba za babičkou do Lhoty a tady s ní krmit holuby, nebo jet na výlet vydrápat se na nějaký kopec, než na nákupy.

 

Rovněž je dobrá doba věnovat se dětem a mladší generaci, ale také lásce a můžete se seznámit. Jo, do zmrzliny a lízátek klidně investujte, to není nic velkého a technického.

 

Přechod Slunce do Blíženců by mohl Býky zatížit komunikačně a po rovině písemností a nahromaděné pošty.

 

On Novolunní 25.5. přichází správný čas na ty odsunuté nákupy. Teď víte přesně, kde co koupit, za kolik, jestli se to vyplatí, a můžete klidně i někam investovat, přijmout obchodní nabídku, nebo jí odmítnout, neměli byste chybovat. Jenom se prosím v téhle době vyhněte citovým vztahům! Jste teď ekonom a počtář a traktor je vedle vás větší romantik.

 

Od 28.5. odpočívejte a vyhněte se jakémukoli střetu s těžkými předměty, vyhněte se Kozorohům a Pannám a nevylučuji, že zaznamenáte závadu na nějakém posunovadle.

 

Zdravotně: Hlídejte si po celý květem pohybovou soustavu, zejména kolena a šlachy.

 


 

BLÍŽENCI

 

Řekla bych, že od včerejška je Blíženec akční, nesmírně hovorný a myšlenky se hrnou jedna přes druhou. Blíženci, kteří pracují se slovy, budou mít invenci nebývalou. Máte hodně nápadů, hodně toho chcete říci a můžete mít pocit, že jste na všechno už přišli, jen je potřeba to sdělit.

 

23998M2I.jpg

 

Vyřiďte písemnosti, choďte po pohovorech… jste pokrokoví, máte brilantní slovní projev a rychle vám to myslí.

 

A ještě to zhoustne příští týden, kdy se přidá k vašemu Merkuru Uran s nějakou nebývalou inovací možná celého vašeho života, protože s ním s ohledem na vaši Venuši, může přijít také nová osoba do vašeho života.

 

Úplněk 10.5., nejspíše strávíte v náručí, na rodinné sešlosti, nebo mezi příteli a můžete využít i posílenou intuici, která se ovšem asi rozplyne ve vaší touze s někým splývat fyzicky.

 

Plyňte, na to praktické také dojde.

 

Ne ale ještě v době po úplňku až do 15.5. To se asi budete muset věnovat rodinným příslušníkům a také cestování a poznávání, což asi bude váš prvořadý zájem. Informace, víc informací, víc vjemů, více poznání a podobně.

 

Přechod Slunce do všeho znamení vás paradoxně asi maličko unaví. Můžete mít dojem, že jste na roztrhání a všude je vás třeba. Ještě to vydržíte.

 

Uklidní a usadí vás Novolunní 25.5. a bude to pro vás doba požehnaná, odpočinková, velice praktická a s ohledem na váš Jupiter by mohla být i ekonomicky zajímavá.

 

Od 27.5. už nic nedělejte, všeho se pusťte, nemluvte, necestuje, ideálně se vůbec nepohybujte. Nelétejte na ničem a v ničem a zahodte sirky.

 

Zdravotně: Po celý měsíc si dávejte pozor na krk, hlasivky a průdušky.

 


 

RACI

 

Všechno Račí se zřejmě momentálně sice zřejmě točí kolem vztahů a lásky, ale zdaleka ne tak ztěžka, jako to tomu bylo v uplynulém období. Přistupujete k dění s tím, že se to nějak vyvrbí, a tak jste především šaramantní a líbiví. Je to vaší Venuší a Merkurem, který vám navíc propůjčil jistou eleganci ve verbálním projevu.

 

Vaše bytost by měla být v tuto dobu lehká a bude s vámi ve společnosti dobře.

 

Od příštího týdne by mohl Uran přinést nějaký zvrat, cosi možná nečekaného, ale s ohledem na docela přívětivé aspekty okolní, byste měli vnímat změny spíše jako pozitivní, přinejmenším zajímavé.

 

Úplněk 10.5. by měl být pro Raky velice silný, objevný a hluboký. Právě Raci by mohli prožít věci, které se mohou týkat až vizionářských vjemů, mimosmyslového vnímání, ale také hlubokých citů a emocionálních prožitků.

 

Asi se moc nevyspíte, ale mohlo by to být vyváženo něčím, co vás posune zejména duchovně.

 

Po úplňku byste se měli věnovat poznávání, protože i nadále jste velice vnímaví a máte empatii a cit. Trochu na úkor nervového vypětí, ale před nějakým zhroucením by vás měl ochránit váš Mars, který vás opatřil odolností.

 

Neobchodujte a neinvestujte v tuhle dobu.

 

Vaše empatie se týká druhých živých tvorů, nikoli neživých předmětů. Pokud před vámi neožije tisícovka, nechte ji na pak.

 

Přechod Slunce z Býka do Blíženců vás ještě více uvolní a pustí k vám informace a osoby, které pro vás budou přínosem, což je dané Venuší a Jupiterem.

 

Teprve Novolunní 25.5. přinese i pro Raky něco málo rácia a předloží vám zřejmě k řešení nějakou pracovní záležitost, ale může i právní či ekonomickou. Patrně to zvládnete bez ztráty kytičky. Pokud jde o nabídku nové práce, budete mít dobrou šanci úspěšně zvážit i praktickou a nejen pocitovou rovinu.

 

Ať se rozhodnete jakkoli, mělo by to být správně.

 

Zhruba 48 hodin po úplňku patrně přijde útlum a s Rakem už po zbytek měsíce nic nebude. Dokonce se může dostavit menší deprese, nebo starosti se starší generací v rodině.

 

Ale jistě, že to ustojíte. Copak to jde jinak?

 

Vyhněte se Vodnářům a necestujte do ciziny. I rodná hrouda je do konce května pro vás náročná.

 

 

Zdravotně: V květnu máte dobrou odolnost a málo rizik. Snad jedině nervová soustava a to zejména koncem května. Bacha na alkohol.

 


 

LVI

 

Kupředu se rozběhnuvší Merkur by měl Lvy na chvíli hodit předně do rodiny a k rodinnýcm příslušníkům. Jste jemní a jemnocitní. Máte dobrý úsudek a k věcem teď přistupujete s nadhledem. Nechce se vám babrat v detailech, zato máte dobrou šanci vidět nejen vlastní život jaksi v širším kontextu.

 

Pokud chcete, je to teď o tom, že jste se povznesli nad drobnosti, přestali vnímat tolik vlastní pocity a díváte se na věci i očima druhých a s ohledem na budoucnost vzdálenější.

 

Vaše hodnoty tím neutrpí, pouze získají. I vy získáte!

 

Od příštího týdne by navíc mohla přijít nějaká změna, nebo zásah do vašeho soukromého života, což může být i něco, co jste chtěli, nebo očekávali a díky Jupiteru se ukáže vaše Lví oddanost věci i schopnost bít se za spravedlnost.

 

Můžete být v tuto dobu někomu velkou oporou a sami dojít k poznání, proč jste v tuhle dobu na nějakém místě.

 

Úplněk 10.5. je o tom, kam se kloní duše toho, kterého Lva. Pro Lvy zemité přinese těchto pár hodin spíše intuitivní vjem praktický, tedy byste si měli vsadit, protože možná budete vědět jak, nebo můžete na něco přijít racionálně a prakticky. Může to být náhoda.

 

Pro Lvi ostatní a zejména vodní by to mohl být úplněk velice zásadní a také po rovině lásky a vztahů něčím výjimečný. Nevyloučila bych u některých Lvů i hrdinský čin v nějaké vypjaté situaci. Je to nastavením Uranu, Jupitera a Marsu vůči vodnímu a ohnivému živlu.

 

Po úplňku až přibližně do 16.5. budou mít Lvi patrně hodně plánů a budou o nich hodně mluvit. Budete mít neotřelé nápady a budete mít dojem, že je třeba o nich informovat polovinu světa.  S ohledem na Venuši a Mars by se vám mohlo podařit získat pro svou věc nejen nadšence, ale záhy i sponzory a to hnedle kolem novolunní, tedy po 25.5.

 

Do ničeho velkého ale zatím neinvestujte, je ideální, ponechat to dozrát, pojmout informace, sebrat nabídky a pak se rozhodnout.

 

Doba pro rozhodování by byla zajímavá 27.5. což je také den a pár hodin pak, které mohou přinést i nečekané vyhlídky na ekonomický zdar.

 

Po 28. květnu už pro jistotu zvolněte a jen se snažte pozorovat. Pokud vás někde bude třeba, přemýšlejte dřív, než cokoli uděláte.

 

S ohledem na Saturn a jeho nastavení vůči Lvům, by vaši intervenci a pomoc mohli potřebovat starší rodinní příslušníci a partner.

 

Zdravotně: Pijte tekutiny a opatrní by v prvním a posledním týdnu měli být vysokotlací Lvi.

 


 

PANNY

 

Dalo by se říci, že zpětný chod Merkura v uplynulém období skoro nejlépe zužitkovaly Panny. Nejenže se vám vynořily věci, které pomohly konečně mnohé otázky zařadit, a je tedy možné je uzavřít, ale zanalyzovali jste patrně i některé rodinné, partnerské a přátelské vztahy.

 

O mnoha lidech jste si udělali dobrý úsudek a je možné, že jste také udělali hodně pro své zdraví a i vzhled. Staronový účes?

 

V zásadě byste v tomto duchu měli pokračovat, ale teď už s pohledem kupředu, ač s přihlédnutím k tomu, co jste zjistili.

 

Od příštího týdne budou zejména Panenky narozené v prvních zářijových dnech zřejmě muset řešit otázku domova, také domácího zvířectva i otázku potomstva. Váš Merkur má ale dost sil a také vám přeje Jupiter, a tak můžete počítat s dobrým úsudkem, prozíravostí i štěstím tam, kde ho bude potřeba.

 

Úplněk by Panny mohl zatížit svou Štíří energií, kterou Panny těžko zpracovávají.

 

To po té emoční rovině. Pozitivní na něm je, že Panna může tyto hodiny využít k brilantnímu odhalení nějaké lži nebo podvodu dřív, než by se realizovaly a to nejen v souvislosti s vlastní osobu, ale i u přátel, nebo rodiny.

 

Pokud vám Panna v tuto říká, že je něco podfuk, věřte jí.

 

Po úplňku se Panna stáhne po obchodní a ekonomické rovině do maličkatého, leč tvrdého oříšku a nevypadne z ní ani šesták. Možná budete mít problém si i koupit svačinu, jak moc vám to bude připadat nehospodárné.

 

Zato s vámi bude legrace ve společnosti, ideálně tehdy, když vás někdo pozve. Pokud bude kde poradit, poradíte dobře.

 

Mezi 19. a 22.5. čekejte zřejmě úřední písemnost nebo vyrozumění, nad kterými budete muset přemýšlet a nebude se vám chtít reagovat hned.

 

Nechte to po přechodu Slunce do Blíženců a někdo vás v nějaké věci, která by mohla souviset osloví sám.

 

Závěr měsíce věnujte odpočinku, zejména nenamáhejte pohybový aparát, necestujte a poslouchejte intuici. Rozhodně se vyhněte davům a to hlavně v cizině.

 

Zdravotně: Na začátku května jezte dietní potraviny, protože můžete mít slabší zažívání a v závěru května pozor na úrazy.

 


 

VÁHY

 

Také Váhy se patrně v tomto týdnu probraly a nejspíš zvolily jako první pracovní záležitosti, do kterých se opřou v průběhu následujících dnů ještě o něco více. Rovněž u Vah by se dalo říci, že pro ně byl retrográdní pohyb Merkura přínosem.

 

I když to možná některé z Vah ještě nevidí, zbytek měsíce ukáže, jak ta retrospektiva po mnoha rovinách byla zajímavá.

 

Aniž byste to možná cíleně chtěli, dali jste do pohybu věci, které v minulosti ustrnuly a ty se k vám v tomto měsíci vrátí v podobě poměrně pěkné.

 

Zato zase může ručit Jupiter ve vašem znamení, který by vám mohl hodně pomoci, zejména ve zmíněné pracovní a také ekonomické a podnikatelské oblasti.

 

Uran mu od příštího týdne pomůže a do vaší blízkosti nasměruje kontakty mnohdy dávno zapomenuté.

 

Současně by mohl přinést i řadu změn.

 

A protože to už je blízko úplnku 10.5. kde zaúřaduje silný Neptun také ve Váhách, může Uran vzít s sebou i změny v partnerském životě, umělecké rovině a nakonec ještě i Venuše slibuje poměrně hezký prostředek května.

 

Vaše příznivá hvězda se totiž bude blyštit i ve dnech následujících, tedy mezi 11. a 19.5., které by měly přinést řadu zajímavých setkání, často, díky Jupiteru neočekávaných a více příjemných´, než naopak.

 

Celý květen je pro Váhy spíše pocitový a emoční, nežli technický a praktický.

 

Výjimku tvoří období kolem Novolunní, 25.5. které by mělo přinést nějaký nový začátek, nebo návrh a podobně a to ekonomicky, úředně a pracovně.

 

Také pro Váhy ale platí varování před náročným koncem měsíce.

 

Od 27.5. si dávejte pozor, nenechte se ničím rozhodit a více odpočívejte. Znáte Saturn, ten vás tak, jako líbivá Venuše šetřit nebude.

 

U Vah by mohlo jít nejčastěji o věci soudní a oblast domova ve smyslu nemovitosti a technické problémy nejrůznějšího druhu.

 

Zdravotně: Květen oslabí Váhám imunitní systém hlavně zkraje a na konci měsíce. Naopak uprostřed května máte dobré zdraví a odolnost.

 


 

ŠTÍŘI

 

Pro mnoho Štírů bylo uplynulé období skutečně asi výživné a mnozí se mohou cítit unavení i zmatení. Ačkoli je možné, že se některým Štírům otevřely nezhojené rány a připomněly staré křivdy i emoce, a to jak pracovně, tak i citově a úředně, na druhé straně není špatné podívat se na některé okamžiky s odstupem.

 

Rovněž je tu prostor srovnat si, co je a není důležité s ohledem na současnost a budoucnost. Je to a ono ještě stále aktuální?

 

Mnozí Štíři nyní stále ještě vnímají chod Merkura jako zpětný, ale to se změní.

 

Mělo by to to být tak, že od příštího týdne, hlavně od 9.5. se s Uranem dostaví nejen schopnost hodnotit a vidět, nejen cítit, ale také přijde cosi, jako malé zemětřesení vašich hodnot a potřeb. Bude to pokrokové a možná i nové.

 

Úplněk 10.5. bude jedním slovem pro Štíry hustý.

 

Vedle emocí, které mohou lítat sem tam, a vedle Neptunského skoro mystického prozření a hloubky, byste mohli prožít zajímavé hodiny po rovině tělesné. Tento úplněk může mít ale i odvrácenou stranu pro Štíry, a tou je odklon od reality, a proto se vážně vystříhejte v tuhle dobu alkoholu a i pro jistotu léků a podobně. Sama realita tohoto úplnku je jako několik panáků.

 

Dobu po úplňku bude hodně Štírů vnímat jako uvolnění, osvobození a nadechnutí.

 

Budete lehčí a budete příjemní i komunikativní, ochotni pomoci a plní soucitu. Je pravděpodobné, že nebudete touto dobou chtít být sami. Praktické stránky nebudete vyhledávat, mnozí se jim budou i cíleně vyhýbat.

 

Bude to pro většinu Štírů období velice příjemné a takřka bezstarostné. (Dobře, tak méně starostí nežli jindy. Protože Štír zpravidla není bezstarostný nikdy).

 

Od 18.5. přes přechod Slunce do Blíženců, zhruba až do Novolunní můžete očekávat nejrůznější návrhy, novinky a nabídky, kdy zprvu asi půjde hlavně o pozvání do společnosti, za kulturou nebo na výlety, aby se po Novu přihlásily i nabídky pracovní, ekonomické a podnikatelské.

 

Pokud se rozhodnete něco přijmout po 25.5. mělo by to být rozhodnutí správné.

 

Konec května využije Saturn u Štírů pravděpodobně ponejvíce v oblasti fyzické a to jak u vás, tak u rodinných příslušníků starší generace. Pro jistotu se ale nezdržujte na rizikových místech, neriskujte v autě, nelezte nikam po výškách a rozhodně neexperimentujte s vlastními silami a možnostmi.

 

Zdravotně: V zásadě je to hodně o psychice a hlavě, jinak díky Jupiteru můžete mít po zdravotní rovině i štěstí, ale určitě to nepokoušejte v posledních květnových dnech.

 


 

STŘELCI

 

To, co přinesl retrográdní Merkur Střelcům, se patrně nejvíce opřelo do partnerských vztahů a roviny citové. Navzdory náročnosti, kterou to u mnohých Střelců na sebe vzalo, může jít o obrovský posun kupředu.

 

Patrně už vám došlo, kde všude jste neviděli to, co jste vidět měli a jak vypadají věci, když se na ně člověk podívá zvenčí.

 

Nic zlého vám květen nepřinese. Právě naopak!

 

Hned na začátku příštího týdne dojdete k nějakému novému zjištění, které by vás mělo potěšit, aby pak kolem 9.5. přišel Uran s nějakým zvratem nebo zásadním vkladem do vašeho života. Může být i v podobě osoby.

 

S ohledem na Venuši, Mars, Neptun i Jupiter se může jednat ale hned o soubor několika věcí, jak pracovních, tak i citových.

 

Úplněk 10.5. by měl předešlé nejen prohloubit, ale rovněž vám poskytnout vhled a prozření, hodně emocí a hodně silné prožitky, jak soukromě a intimně, tak i duchovně a prakticky. Nepijte během úplnku. Zvládne být opojný pro Střelce i bez vína.

 

Po úplňku přibližně až do přechodu Slunce do Blíženců se budete bavit, budete velice příjemní společnici, budete uvolnění a odlehčení, aktivní, výkonní, ale rozhodně se vám nebude chtít řešit ekonomickou a pracovní otázku. Spíše to budou věci citové a estetické.

 

Budete plní nápadů, takže spíše bych očekávala, že přestěhujete celý byt, kdo ví, zda nepřestěhujete sebe sama do jiného bytu.

 

Novolunní 25.5. vás vrátí asi trochu na zem a k práci a hmotné rovině vašeho života, ale protože za vámi stojí stále Jupiter v hezkém úhlu, bude to spíše pozitivní a můžete zkusit leccos. Vlastně cokoli, co neublíží nikomu druhému.

 

Závěr května, který patří Saturnu, bude u Střelců patrně o nějakém rozkrytí cílů a záměrů nějakých lidí, nebo i jednoho člověka, což by vás ale nemělo nijak zazdít, protože retrográdní Merkur vás na takovou věc již připravil. Proto vás ujištění od Saturna nejspíš nijak neporazí.

 

O důvod víc, věci nadobro uzavřít a vydat se kupředu bez zátěže.

 

Zdravotně: Dávejte si dobrý pozor na ženské orgány a oblast močových cest. Po celý měsíc!

 

 


 

Přeji všem čtenářům příjemný máj,

mnoho hezkých chvil a hodně, zdraví i štěstí!

 

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje. )

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com