2597853 1920x1080 0I01633
Magie

Horoskop pro všechna znamení – duben 2021

350 Shares

Všechna znamení srdečně zdravím a přicházím s aprílovým horoskopem, který podle mého má více pozitiv, než negativ. Prakticky bychom hovořit o třech kritických dnech. To není mnoho, zato si jejich zásadní vliv planety vybraly v jaksi koncentrované podobě. 16., 17. a 25. duben pro nás znamená velkou opatrnost. 16. a 17. se pak také může opřít do vlády a jejích členů…

Více opět osobně zde:

První část měsíce se tedy zaměří na vztahy a ta druhá pak na oblast materiální a pracovní.

Novoluní nás tedy čeká 12.4. a bude Skopci, který, dalo by se říci ve všech možných ohledech ovládá onu první polovinu dubna. 

Úplněk bude, jak jste slyšeli ve videu silný, nastane 27.4. v 5:30 a bude ve Štíru. 

A teď už na vaše jednotlivá znamení.


KOZOROZI

Začátek dubna by Kozorozi měli vnímat pozitivně. Mělo by se jim dařit v oblasti vztahů a také si myslím, budou tuto oblast řešit nejvíc.

A to až zhruba do 12.4. kdy by se mohlo v oblasti vztahů začít odehrávat něco nového. Úplně klidně můžete někoho poznat, nebo obdržet zásadní návrh.

Pak si vezme slovo práce a podnikání. Konejte, protože se vám to vyplatí. Pokud chcete začít cokoli, co jste promysleli v minulosti, směle do toho. Bude se vám v tomto období dařit i finančně.

Okolo 16. a 17. už buďte opatrnější, ale zrovna Kozorohy v této oblasti moc varovat nemusím, oni jsou opatrní tak nějak standardně. Každopádně si hlídejte peníze.

Úplněk 27.4. , byť je silný, na velmi silného a nezdolného Kozoroha může mít pouze energetický vliv.

Patrně budete vzteklí.

Konec dubna by mohl být poněkud zátěžový v oblasti rodiny a rodinných vztahů.

Pochybuji, že bude s vaším názorem v tuhle dobu někdo souhlasit.

Dělají chybu.

Ale nechte je žít, oni na to přijdou.  

Zdravotně: Kozorozi by si celý měsíc měli dávat pozor na oči. Zánět spojivek, nebo kus květináče v koutku oka, monokl, všechno je možné.


VODNÁŘI

Vodnáři, když se budou kontrolovat, mohou ze začátku měsíce hodně vytěžit zvláště ve vztazích, kde je to takové pořád nerozhodné.

Nebudete se bát nazvat věci pravým jménem, budete si umět říct o pozornost a to docela roztomilým stylem, prostě, když to nepřepálíte, jenom získáte.

Vaše roztomilost končí kolem novu 12.4., kdy se začnete tvrdě zabývat byznysem a prací. Buďte rozvážní, ať neskončíte na dlažbě. Je chladná.

Jinak se vám bude dařit na úřadech a při ústních pohovorech, kde se předpokládá jistý druh asertivity.

V době prvních dubnových kritických dnů, tedy 16. a 17. neinvestujte, nesázejte a snad možná ani nenakupujte. A pokud ano, tak jenom něco levného, co odnesete do popelnice jen s několika nespisovnými výrazy.

Koupi domu, auta, či akcií skutečně odložte.

Ať vás nepotkáme na Národní třídě vedle toho pána s tím kloboukem a spícím psem!

Úplněk 27.4. by mohl Vodnářům zatopit v domově a to zejména tam, kde se jedná o vzdušný živel v kombinaci s vodou. 

Poslední dny v dubnu potáhne Vodnáře jejich vládnoucí Uran k nějakým sportovním výkonům a soutěžím. Budete k neutahání… bacha, zdání klame. Ne, nejste Hulk. 

Zdravotně: Pro Vodnáře je to tento měsíc o nervovém systému. Pozor, i trojklaný nerv, je nerv!


RYBY

Ryby se začátkem měsíce asi dočkají nějakého překvapení ve vztazích, které by vůbec nemuselo být negativní.

Může přijít něco na co jste dlouho čekali.

Nová láska stejně, jako obnovení té staré.

Jednoduše i na vás Venuše myslela hlavně kolem novu. 12.4. kde by akční energie Skopce mohla rozehřát rybí rybníček něčím velmi příjemným.

Trochu nepříjemnější už to je po stránce vztahů s dětmi a vůbec mladší generací by to naopak mohlo být okolo 16. a 17.4. a pozor i na oblast pracovní.

Pak přijde uklidnění a vše, co se začátkem dubna nějak začalo vyvíjet po stránce emoční, dostane konkrétní obraz i prakticky.

25.4.  platí pro Rybky a Raky varování ohledně ztrát z důvodu krádeží a také živelných nepříjemností. S těmi svíčkami prostě neusínejte, se semtexem si nehrajte a zkontrolujte hadici od pračky.

Úplněk 27.4. se prostě jako vodní znamení a svěřenec Neptuna pokuste nějak přežít. Nabarvěte žárovky na oranžovo, čtěte velesé povídky, vyhněte se Štírům a pusťte si komedii. Je to šance, jak si nepustit žilou. 

Poslední dubnové dny budou příjemné hlavně hmotně.

Zdravotně: Hlava a zuby. Nebo rovnou obojí. To je to, nač by si měly Rybky dát v dubnu pozor.


SKOPCI

První dva dubnové týdny si to Skopci asi užijí vrchovatě. Předpokládám, že sbalí na potkání i veverku a oblaží úsměvy a pozorností třeba i tramvaj. 

V lásce jste přeborníci i přes nov 12.4. ve vašem znamení.

Možná střed dubna nakonec uvítáte, protože byste se uštvali.

Nebo někoho.

Ve dnech 16. a 17. dubna doporučuji vyhledat starý vojenský kryt a tam se zabarikádovat. Neotevírejte nikomu a zapomeňte, že venku je nějaký svět. Cokoli, na co byste sáhli, nebo se pokusili dělat, se rozpadne. Pracovně hotový Armagedon a rozhodně se snažte nepotkat žádného úředníka i kdyby to měl být zaměstnanec podatelny. 

S příchodem 19.4. se do vašeho života opět vrátí slunce a vše se začnete točit po oblasti práce a financí, kde by se vám také mělo celkem dařit. Vlastně by se vám odteď mělo dařit všechno a všude. 

25.4. se pouze vyhněte úřadům a zástupcům zákona. 

Úplněk 27.4. může být pro Skopce náročný energeticky.

Tedy vás vyčerpá, protože jeho štíří náboj a síla vybíjí vaši bytostnou podstatu. Nic hrozného, prostě asi odpadnete v sedm večer jako medvěd.

Užijete si ale nejspíš poslední dubnové a to po všech rovinách. Může přijít i nová pracovní nabídka.

Zdravotně: Jestli se vám nepovede spadnout někde z pilíře mostu při snaze opatřit ho nápisem „Miluju Tě …“ , tak by vám nic moc hrozit nemělo. Spíše nervy a psychika.


BÝCI

Škoda, že ve svém okolí nemám žádného Býka. Ráda bych ho první dva dubnové týdny viděla žvatlat zamilované nesmysly a sepisovat básně na téma „při svitu Měsíce to tě chci nejvíce“.

Je to docela neobvyklé u Býků, ale budou se zabývat romantikou, což u tak praktického a zkostnatělého znamení vždycky vypadá zajímavě.

2597853 1920x1080 0I01633

Asi se zamilujete, nebo někoho k tomuto činu donutíte, protože budete nebývale rozkošní. Za vyvrcholení tohoto přívalu energie pokládejte novoluní 12.4., kdy byste mohli učinit i nějaké zásadní rozhodnutí. 

Kolem 13.4. zazvoní zvonec a Býk se vrátí tam, kde je doma.

Tedy do země.

Ve smyslu živlu, samozřejmě.

16. a 17. dubna si asi vezměte dovolenou a rozhodně nic nekupujte. Hrozí vám ztráty peněz a životních jistot. tady patří i práce.

19.4. se Býkům zase vyjasní.

Prakticky do konce dubna budete řešit věci ekonomické, rodinné a také pracovně právní. Bude vám to myslet a budete úspěšní.

Ráda bych jenom varovala před 25. dubnem. Ani vám se nevyhne zvýšené riziko hmotných ztrát!

Úplněk 27.4. je sice silný ale to je i Býk, tedy pokud netrpíte na migrény, nebude to žádná katastrofa. Pro jistotu nedělejte překotná rozhodnutí.

Zdravotně: U Býků stále platí pozor na nohy a klouby!


BLÍŽENCI

Pokud máte dojem, že ve vašem životě bylo málo akce, a že v oblasti vztahů jste v nějakém rybníku se spoustou žabince, kde je jediným pohybem chvění planktonu, tak se připravte.

Budou se dít věci.

Nebude to sice vodopád, ale rozhodně zaznamenáte změny na poli lásky a vztahů. V případě Blíženců to může být pohyb definitivní a to na obě dvě strany.

Buďto se prostě někdo přistěhuje, nebo odstěhuje.

Nudit se nebudete.

A ani pracovně. Zejména ne kolem novu 12.4.

Naopak si pracovně a úředně dávejte dobrý pozor 16. a 17. dubna, kdy Blížencům nejvíc neprospívá jejich tolik oblíbená hovornost a nedochvilnost. Vlastně nedělejte pro jistotu nic a hlavně nemluvte a nelezte na úřady. 

Zhruba od 19.4. se ale zase vyčasí a vy byste se mohli dočkat nějaké pracovní nabídky, nebo uzavření nové smlouvy.

V zásadě je duben pro Blížence zajímavě akční.

Využijete i komunikační kanál, který vám teď už bezpečně posílí Merkur.

Je – li před vámi nějaká zkouška, měli byste uspět.

Úplněk 27.4. bude asi pro Merkurovy svěřence náročný po všech rovinách, ale hlavně po té emoční a psychické. Můžete se přistihnout v depresi, nebo 28. ráno s kocovinou.

Poslední dny v dubnu už raději odpočívejte a užívejte si návratu optimismu a s Jupiterem i špetky štěstí s loterii.

Zdravotně: Pokud jste dlouho neviděli svého zubaře nebo psychiatra, možná je poctíte návštěvou.


RACI

Prvních čtrnáct dnů to Raky potáhne za krásou, přírodou a kulturou. To poslední asi neklapne, no. Chcete se líbit, chcete být středem pozornosti opačného pohlaví a rozhodně v těchto dnech umíte upoutat.

Stejně budete ovšem po stránce emoční výbušní i na druhou stranu.

V zásadě buď někoho sbalíte, oblouzníte, dočista omámíte, nebo vyhodíte ze života.

Obratem ho nahradíte.

Kolem 12.4. vás přepadne potřeba něco zařídit v oblasti financí a papírování, což by se mělo podařit.

Také úřední jednání a třeba žádost o zvýšení platu by měly dopadnout dobře.

Umíte říct v pravou chvíli to správné.

16.4. už toho nechte. Vlastně všeho nechte a rozhodně se v práci snažte vyhnout nadřízeným. Neberte si věci osobně, necestujte, neinvestujte a už vůbec nedělejte žádná rozhodnutí. Zaujměte nějakou polohu z jogy a soustřeďte se na pravidelné dýchání. 

Pak už si zase dělejte, co chcete a užívejte si pro Raky příjemných dnů, bohatých na dobré zprávy a zajímavé novinky ze všech oblastí. 

25.4. si hlídejte peněženku a nemanipulujte s žádnou technikou! 

Úplněk 27.4. si zřejmě Ráčci užijí po rovině psychické a emoční. Neřešte, neplačte, nedívejte se na zprávy!

Poslední dubnové dny mohou Rakům přinést vyřešení nějakých dlouhotrvajících nejasností úředního charakteru.

Zdravotně: Hlídejte si močové cesty a ledviny.


LVI

Celkem emočně bouřlivý  března, vystřídá ještě bojovnější začátek dubna. Nejčastěji půjde o práci a také vztahy. 

Venuše je k vám usměvavá a navíc v případě Lvů tady silně působí také Saturn. Nebojte se, že cokoli se stane, bude nespravedlivé, nebo do budoucna špatné.

Budete vědět přesně, co chcete. A kdyby náhodou ne, rozhodně budete po novu 12.4. vědět, co potřebujete. Hodně Lvů dostane pracovní nabídku, která se neodmítá.

Vlastně by se vám mělo podařit prvních čtrnáct dnů tak trochu uspořádat život.

A budete se činit i hmotně. Nebo tedy spíš váš Jupiter.

Čekají vás zajímavé nabídky a realizace vlastního potenciálu. Asi vám toho hodně vyjde a se Saturnem to bude mít i dlouhodobý efekt.

Jestli si chcete zajistit nějaký hmotný užitek do budoucna, udělejte to.

Pak už se prosím do ničeho nemontujte, to byste si to zase pokazili!!

16. a 17. dubna se vyhněte úřadům, nadřízeným a dejte pozor abyste někde nepřekročili zákon. Rovněž necestujte a nelezte do přeplněných dopravních prostředků. 

Od 18. dubna do 24.4. budou mít Lvi štěstí v loterii a vůbec je to ekonomicky velkorysé období.

25.4. si hlídejte majetek!

Úplněk 27.4. Může být pro Lvy zátěžový hlavně energeticky a výrazně si nepolepší Lví psychika, která se štířím modelem naprosto nedokáže pracovat. 

Zbytek dubna se na Lvy bude zase smát sluníčko a to i v podobě ekonomické. Otevřete peněženku, naplní se sama.

Zdravotně: V dubnu asi bude bolet hlava i Lvy, které normálně nebolí. A to už nemluvím o Lvech s migrénami. No, všechno nemůže být jenom růžové!


PANNY

Asi se teď rozhodujete o docela důležitých věcech a to hlavně v oblasti citové, ale v případě Panenek je tato oblast vždy navázána i na oblast praktickou a možná i pracovní.

Rozhodně byste se prvních deset dnů v dubnu neměli rozhodnout špatně.

Možná řeknete konečně někomu „ano“, a nebude to ve vašem případě gesto zbrklé. To snad ani neumíte.

Citově vám začátek dubna a hlavně novoluní 12.4. přeje.

Budete příjemní a přítulní a dokonce možná dáte někomu pusu v MHD, což je u vás stejné, jako se svléknout do naha v obchoďáku.

Umíte upoutat a to vám vlastně vydrží až do 21.4., ale vy se pak už budete už maličko víc zabývat prací a také nějakými úředními věcmi.

Ořed tím si ale dávejte dobrý pozor 16. a 17.4. a to v případě Panenek hlavně pracovně a ekonomicky. I opatrná Panna může šlápnout vedle, nebo se stát obětí nějakého komplotu, neřku-li vlastní chyby. I Pannu lze okrást o peněženku a platební karty. Pozor na soudy a úřady!

Pak už se, od 19.4. můžete klidně uvolnit, pokud je u Panny, která se kontroluje i ve spánku, něco takového možné.

Na každý pád, přeje vám Merkur i Jupiter.

Úplněk 27.4. může Panny energeticky vyčerpat a oslabit.

Zbytek dubna nejspíš věnujete nějakému cestování a také rodině, kde si vás vyžádá starší generace.

Zdravotně: Panny by si v dunu měly dávat dobrá pozor na záda v oblasti krční páteře.


VÁHY

Až do 15.4.budou Váhy především o vztazích, které vůbec nebudou špatné. Snad by vás, jako znamení harmonie a vyrovnanosti, mohly tyto dny zaskočit nebývalou intenzitou, ale myslím, že si poradíte.

Hlavně budete přitažliví, zábavní, společenští a milováníhodní.

Prakticky pro všechna znamení jsou Váhy v těchto dnech zajímavé a příjemné.

Pokud máte v úmyslu nějak měnit svůj citový život, určitě to udělejte prvních 14 dnů v dubnu.

A na Váhy čeká i celkem pozitivní dubnové postavení planet i v oblasti práce a financí.

Kolem 12. 4. se navíc asi dozvíte nějaké novinky ze světa úředníků a úřadů.

To ale neplatí pro 16. a 17. duben. Můžete mít náhle co do činění se soudy, notáři a podobně. Rozhodně jezděte pomalu a nevystavujte se konfliktům, ale ani si na sebe nenakládejte. 17.4. byste mohli být obviněni z něčeho, co není vaše vina a také se šetřete fyzicky.

Po 18.4. až do úplnku 27.4 se vám zase bude dařit hmotně.

Jen si 25.4. dejte pozor na věci a majetek kolem domu.

Jestli po vašem váháte, zdali zaklepat na nějaké dveře a poptat se, udělejte to poslední dubnové dny. Zvláště, jedná-li se o práci, nebo nějaký projekt.

Náročný dubnový úplněk je pro Váhy nepříjemný hlavně psychicky a energeticky. Zejména Váhy v posledním dekanu.

30.4. si můžete klidně i vsadit.

Zdravotně: V dubnu by si Váhy měly hlídat uši, krk a nos. Jo, jasně, ORL prostě 


ŠTÍŘI

Štír pokud vím, vydrží i jaderné ozáření, takže na vás si akční a poněkud přepálený začátek dubna nepřijde. naopak může vám novinkami a překotnými událostmi hlavně v oblasti vztahů dost vyčistit život.

Mars má pro vás hodně řešení a posunů. Co se vztahů týče, možná si ujasníte věci, které vám jasné nebyly a to vůbec nemusí být nic negativního.

V zásadě by se Venuše na vás měla ale smát. Ztráty nahradíte něčím novým, nebo jen novou vizí či pochopením čehosi, co je neodvratné.

Skopec se svou ohnivou energií vám dá sílu řešit a dá vám odvahu, které se vám možná dostalo v posledních měsících málo.

Kolem 12.4. byste dokonce mohli obdržet velice zajímavou nabídku pracovní, nebo nějak spojenou s podnikáním a vyděláváním peněz.

Nepováhejte to, všechno je na vaší straně.

16. a 17. by se štíři skutečně měli někam zavrtat a tam setrvat 48 hodin ve stavu absolutní hybernace, protože cokoli i zdánlivě bezvýznamného se …. jo, podělá. Jen abyste chápali… ten ve videu avízovaný model je celý o Plutu a to je vaše vládnoucí planeta!

Po té ale prakticky až do úplnku budou mít Štíři zase dny pěkné, slunečné a pozitivní.

Úplněk je ve vašem znamení, tedy pokud nejste migrenik, tak pouze umocní a posílí celou vaši bytostnou podstatu. Když z ní tedy vyselektujete jen to, co je u Štíra kladné, tedy sílu, intuici, obětavost, prozíravost, životaschopnost, neskutečnou přitažlivost … není pro vás tento silný úplněk špatný.

Zdravotně: Dávejte si pozor na psychiku, hlavu a střeva.


STŘELCI

Po stránce citové a rodinné jste asi na menší horské dráze, ale mělo by se to uklidnit ve vašem případě a vaší akceschopnost poháněnou Marsem a Uranem budete moci investovat do práce a nových projektů. A těch by mělo být v dubnu docela dost.

Směs energie popsaná na začátku se u Střelců týká také vztahů, a tak může dojít k náhlému vzplanutí hlavně v době novu 12.4. a lásce hýbající horami stejně dobře, jako k letícímu obsahu skříně z okna.

Vstupem Býka mezi Mars a Skopce to, co se zdá být chaotické, nabere trochu zemitější ráz.

Uvědomíte si, kdo je pro vás důležitý a kdo ne a také budete vědět proč.

Možná teď v dubnu také změníte práci, nebo v té stávající dojde k nějakým změnám, kterých si nepůjde nevšimnout.

Měly by to každopádně být změny k lepšímu.

Jen se o žádné a to hlavně pracovně nepokoušejte mezi 16 a 17 dubnem.

Prakticky to nejsou dobré dny vůbec na nic spíš, než vydělat, nebo uspět, byste mohli prodělat a …. jako fakt hodně neuspět. Dávejte si také pozor na všechny autority a nadřízené, na zákony a jejich zástupné orgány a taky na nevěru!

Od 19.4 se vám bude dařit hmotně až do 25.4. tehdy si naopak na všechno hmotné a cenné dávejte dobrý pozor a v případě Střelců také na dům a jeho obsah.

Úplněk 27.4. může mít na Střelce neblahý vliv psychický. Je to zajímavé, ale tito chráněnci Jupitera trpívají na deprese a silné úplnky většinou zatěžují právě jinak veselou náturu Střelců.

Konec dubna by vám už měl právě Jupiter naplnit příjemnými, až náhodnými pozitivy. 

Zdravotně: Střelci by si v dubnu měli dát pozor na nemoci z nachlazení a klouby.


 

Přeji všem znamením příjemný aprílový měsíc, hodně pohody, štěstí

a předně zdraví!

🦋🦋

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helena17
Helena17
1 rok před

Ahoj Míšo,
děkuji za horoskop pro raky. Přeji Ti krásné velikonoce a hodně zdraví.
Ahoj Helau

tibetusmev   protibet 1
2
0
Would love your thoughts, please comment.x