2091907 1400x1051 image1 1
Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – DUBEN 2019

0 Shares

Tak jsem vás stihla ještě o den dřív, než jsem avizovala, protože jsem úderník a aspiruji na řád práce. S optimismem a uspokojením přináším dubnový horoskop, který by se vám měl líbit. Ne, fakt, Apríl byl včera. Duben, alespoň co do toho hřiště, které si opečovaly planety, by měl být opravdu hezký.

Může za to předně mimořádně pěkně spolupracující tým, složený z předáka Jupitera, středového útočníka Urana, zadáka Saturna, obránce Marse a brankáře Merkura. Celé mužstvo pak koučuje Venuše a sponzoruje Slunce.

Až na dvě rvačky v šatně je celé mužstvo Venuší připraveno hájit vaše barvy a své věrné fandy nezklamat.

Více zde:

 

Novolunní nás čeká v dubnu 5.4. v 10:52 a bude ve Skopci.

Úplněk přijde 19.4. 13:12 a bude na rozhraní Vah a Štíra.

Pozor při cestách do Norska, Švýcarska, Španělska, na Mallorcu a do Řecka.

Klimaticky nejrizikovější je doba mezi 16. dubnem a 18. dubnem.

Společensky a celosvětově mezi 10. a 11.4.

No a teď už detailně na vaše znamení.


KOZOROZI

Pravděpodobně pro vás bude zajímavý už dnešní, první dubnový den. Ve vašem případě by mělo jít o hmotné věci a práci. Pokud vás nevyhodí, pak vás možná povýší.

Stejně tak byste měli věnovat pozornost všemu drahému a cennému a to zejména o Novu 5.4. a je možné, že den na to přijde nějaká příjemná úřední novinka.

Koncem týdne si nebe pro Kozorohy přichystalo nějakou libůstku ohledně dětí, nebo mladší generace a mohlo by jít o studia a školu, kde předpokládám spíše pozitiva, než negativa.

Až do 9.4. byste pak měli mít relativně klid.

V tento den pozor na lidi, kteří jsou vám nějakým způsobem nadřízení a to včetně třeba policistů při silniční kontrole. Máte blízko k hádce, kde by zpětná vazba šla proti vám. Dělá to váš vlastní Saturn.

Následuje velmi planetárně přívětivé období zejména v oblasti vztahů a všeho, co si přejete a potrvá až do cca 24.4., tedy i přes Úplněk 19.4., který je o umění a vnímavosti, což Kozoroh nedělá často, ale o to víc mu to sluší.

Přeje nám a tedy i vám všechno co létá ve vesmíru a je to tak prima, že příznivé naklonění můžeme čekat snad i od družic a kosmického odpadu.

Od 25. dubna a pro jistotu už do konce měsíce dávejte na sebe naopak dobrý pozor, obrňte se trpělivostí a protože je váš Saturn v doslova mizerné náladě jak vůči Slunci, tak i Plutu (pozor na podvody a nevěru) a protože Mars má plné zuby Neptuna, raději buďte stratég, což by vám mělo jít dobře a pasívně počkejte, až to přejde.

Zdravotně: Pozor na hrudní páteř a ramena!


VODNÁŘI

První dubnový den a vlastně po všechny dny do dokonce prvního týdne, byste měli být aktivní a akční a také díky Merkuru, Jupiteru a Marsu úspěšní.

Budete asi samá novinka a realizace plánů, což doporučuji podpořit o Novolunní 5.4., které je na počátky všeho pěkného a do budoucna úspěšného, všeho, kde je potřeba odvaha, v dubnu přímo vymalované.

Zanechte všeho ale 9.4. a zkuste jet na výlet, ideálně na kole, nebo pěšky, věnujte se svému psovi, nebo prostě dělejte cokoli, kde nepřijdete do styku s úředníky, státní mocí, jakoukoli mocí, tedy ani na nadřízené nezapomeňte, prostě minimálně do 12.4. se ztraťte.

Následující období od 13.4. bude pak pro Vodnáře zajímavé ve vztazích a co do nejrůznějších rozhodnutí, která budou sahat do minulosti. (zpětný chod Jupitera) ale také pro obnovení lásky.

Efekt bude zahrnovat všechno, co se už stalo, nebo dlouhodobě dělo.

Úplněk 19.4. by pro Vodnáře měl být poměrně klidový, milý a harmonicky smířlivý.

Kolem 20.4. byste mohli dostat nějakou převratnou zprávu, ohledně domova a bydlení, případně rodiny a jejích členů a mělo by to být spíše pozitivní. Nevyloučila bych ani nabídku k sňatku.

Poslední dubnové dny od 25.4. budete asi hodnotit jako hektické, vyčerpávající, utrápené a může vás něco rozčarovat. Mars/Neptun – Saturn, Slunce a Pluto a jejich vazby, to jer často o jiném vývoji, než jsme chtěli.

Vyhněte se horké vodě!

Zdravotně: Bacha v oblasti střev a zažívání a také pozor na opařeniny.


RYBY

První dubnový týden vás asi doslova vcucne. Můžete čekat všechno možné, jenom ne klid a je to jednoznačně myšleno v dobrém. Mars, Jupiter, Venuše přes Novolunní 5.4. také energie Skopce, to všechno vás posunuje, zahřívá a tvoří úsměv na vaší rybí tajemné tváři.

Hodně mohou tyto dny zasáhnout váš citový život a rodinu, ale může i práci a osobní rozvoj.

Naopak mezi 9. a 13. dubnem si trochu odpočiňte a rozhodně nedělejte žádné náročné akce. Naopak bych si dala pozor, byla obezřetná a hlavně nehrotit. Rozhodně se nesnažte v tuto dobu tahat cokoli z minulosti a snažit se to řešit. Naopak, něco z minulosti by vás mohlo stát malé vrásky.

Vše se ale v dobré obrátí od 14.4. a následující dny se Rybky uklidní neb na ně čekají dobré dny v oblasti financí, pozitivních nových zpráv, šťastné ruky při výběru čehokoli od partnera přes nemovitosti, až po výběr z bankomatu.

A pak už zase klídek.

Okolo 25.4. až do konce dubna si pak dejte pozor hlavně na zdraví v souvislosti se vzduchem a horkem, pozor na neuvážené činy, necestujte do horkých lokalit, (prostě vynechte Pompeje) a v práci se držte zpátky. Nic nám prostě už Saturn, Neptun, Pluto a Slunce nedají.

Zdravotně: Pozor na hlavu a průdušky, plíce a přehřátí.


SKOPCI

Pořádný a marsovský bude váš vstup do dubna a to i v případě, že momentálně o žádnou vřavu moc nestojíte.

Budete mít nejen štěstí, ale díky celkově beranímu dubnu, který je až na výjimky naddimenzován akcí a dosahováním cílů, objevíte v sobě skvělý potenciál a pro většinu Skopců je duben měsícem příjemným.

Mnohé ovoce, respektive to, co jste zaseli, sklidíte mezi Novolunním 5.4. a úplňkem 19.4.

Pouze si dejte pauzu mezi 9. a 12 dubnem, kdy se krátkodobě Saturn postará o komplikace a zdánlivě negativní vývoj. Je to ale možná u Skopců proto, aby je prostě přibrzdil, protože by si při tom nástupním sprintu možná rozbili nos o poslední dubnový týden.

Merkur totiž u vašeho snažení v prvních dvou týden neasistoval, jen Jupiter, takže spoléhat můžete jen na štěstí.

Už od 14.4. mají ale Skopci od planet zase slíbena pozitiva a nový vítr i nové podněty. Několik zajímavých novinek a změn přijde také v hmotné a bytové oblasti.

Konec dubna byste si zasloužili klidový, ale moc to asi neklapne, protože od 25.4. se zřejmě budete muset popasovat s nějakým problémem ohledně poctivosti druhých, můžete mít potíže s úřady, nadřízenými, autoritami a celkově můžete být dost vzteklí, tak bacha, ať to neuděláte ještě horší a nemáte na krku prokurátora.

Věřte mi, nikdo vám nedovolí sdělovat soudci svůj názor na celou věc. Vám ne devil

Zdravotně: Pozor na nervy, zlomeniny a oběhový systém. Jinak máte ale po celý duben energii spíš do zásoby.


BÝCI

Po pracovní rovině budou Býci asi hodnotit první dubnové dny jako zajímavé. Mohli byste například podepsat nějaký papír, který by vám cosi vyřešil, ne-li vás posunul a s ohledem na váš přímo přepychově aspektovaný Jupiter, si snad i vsaďte.

27708ZjJ.jpg

Novolunní 5.4. to vlastně ještě podtrhne, neb je pro Býky vysloveně posunovací a to kupředu.

Pozor jen na dny mezi 9. a 13. dubnem, kdy je u Býků plně v režii dění kolem domova, rodiny a starší generace a mohlo by to být trochu komplikovanější a i emočně náročnější.

Může ale jít i o úřední věci a jiné byrokratické papyrusování.

Dny od 14. až do 24. dubna včetně pěkného a harmonického úplnku 19.4., by měli Býci vnímat spíše pozitivně, a klidově, hlavně v oblasti hmoty a trvalých hodnot, v oblasti lásky naopak zpětný Jupiter vyšťourá někoho milého, kdo již někdy prošel vaším životem a s ohledem a velmi aktivní přechod Slunce do Vašeho znamení 20.4. by vám mohl onen člověk ozdobit i domov.

Pokud ne, rozhodně vám ho po 20.4. ozdobí něco jiného.

Poslední dubnové dny, dny od 25.4. jsou u Býků velice stresující, tak jako ostatně u všech. Můžete dokonce o něco drahého přijít a můžete být podvedeni, nebo okradeni.

Zdravotně: Pozor na krk, nosohltan, horečky a zádové svaly.


BLÍŽENCI

Pokud jste Blíženec student, nebo potencionální student, pokud pracujete hlavou, bude asi prvních osm dnů v dubnu velice zajímavých. Přijdou novinky a zprávy a možná dokonce nějaké rozhodnutí.

Aspirujete na skvěle zvládnuté testy, pohovory, intelektuální činnost, dobrou rétoriku a zanecháte dojem kamkoli přijdete.

Novolunní 5.4. je navíc pro Blížence dobré stran nejrůznějších prezentací sebe sama, nebo svého projektu.

Snažte si tohle skvěle namalované období od Venuše, Jupiteru a Marsu vytěžit do 9.4. Pak už pozor.

Do 12.4. všechnu činnost přerušte a zásadní věci odložte. Všechno, co může, se v tuhle dobu pokazí.

Ale od 14.4. už se zase můžete aktivně rozvíjet a opět k tomu budete mít podmínky. Pomoci by vám mohlo i něco, nebo někdo z minulosti.

Uran vám dá spoustu odvahy jít i do něčeho, co se v minulosti nepovedlo.

Druhý pokus?

Úplněk 19.4. bude pro Blížence bohatý na komunikaci. Cokoli potřebujete sdělit, nebo osvětlit, či nastínit svůj postoj a náhled nebo představu, pocit, udělejte to.

Po 25.4. už ale odložte diář, propisku, diktafon, prostě odložte všechno a ideálně i tělo někam do stínu a nedělejte závažná rozhodnutí. Nedělejte vlastně vůbec nic. Protože na nic je obecně vzato vše až do konce dubna.

Zdravotně: Pozor na záněty všeho druhu, hlavně v oblasti uší a očí.


RACI

I pro Raky by první dubnové dny měly být ve znamení převratných novinek a důležitých zpráv i rozhodnutí a mluvím rozhodně pozitivně. Až do 8 dubna je na vaší straně celý Vesmír včetně kosmonautů na oběžných drahách.

Ponejvíce by to s ohledem na planety mělo Raky zastihnout po rovině partnerských vztahů a okrajově také rodiny a práce.

Mezi 9. a 13. dubnem si dejte ale trochu pauzu, protože nejen Uran, ale i náhle se otočivší Jupiter, mohou z minulosti vyhrabat nějaké problémy a stres a to prakticky ve všech oblastech, tak ať máte sílu na těch pár komplikovaných dnů.

S ohledem na pozici Saturna se může jednat i soudy a potíže se státem. (nezapomněli jste na daně? No jen se ptám).

Od 14.4. Už ale bude akční období pokračovat a bude zajímavé v pracovní a partnerské oblasti, rovněž můžete mít šťastnou ruku při podepisování smluv a investicích.

Kolem úplňku 19.4. byste měli být v harmonii se světem a i se sebou na základě nějaké další, doplňující informace, můžete učinit nějaké rozhodnutí.

Přechod Slunce do Býka a s tím i pěkné podstavení Venuše, která se přesouvá do Skopce, může přinést něco pěkného do vašeho domova.

Uplně klidně by se to mohlo týkat minulosti, viz retrográdní Jupiter.

I pro Raky platí náročný závěr tohoto jinak přívětivého měsíce a tak od 25.4. si dejte pozor ve vztazích. Nic moc nehroťte, zvlášť pokud je váš partner ohnivé a vodní znamení.

Zdravotně: Raci to mají v dubnu o žlučníku, zažívání a bacha na „spodek“.


LVI

Pro Lvy začne duben a jeho první týden rodinou, domovem a novinkami a mělo by to být pozitivní a osvobozující.

V zásadě byste vstup do aprílového měsíce až do 8. dubna měli vnímat sice akčně, ale celkem příznivě.

Nepříjemné období mezi 9. a 13. dubnem asi vyplní stresy kolem bydlení a domova, kdy byste mohli být rozhození z nějaké závady, nebo nefunkčních věcí. Také se rozhodně v tuto dobu vyhněte konfliktům s autoritami. U Lvů jde spíše o poněkud vyčerpané a psychicky zátěžové období. Saturn kontra vaše Slunce, to je prostě zataženo na duši.

Rozhodí vás kdejaká kravina.

Ale jen do 14.dubna. Pak uvidíte, jak jste se možná zbytečně stresovali. Následující období až do 24. dubna si z vás udělaly přátele snad všechny planety, asteroidy, rakety, jak nahoře, tak i dole, všude prima.

Úplňkové období 19.4. vám navíc vyplní dobré zprávy pracovní a také finančně zajímavý model, zasahující do budoucna.

Možná se narodil v minulosti a teď se probourá do současnosti.

Kolem přechodu Slunce do Býka a s tím i přechodu Venuše do Skopce 20.4. se přepravte na pozitivní dění předně v oblasti domova a vztahů.

Komplikovaný závěr měsíce od 25.4. postihne Lvy hlavně na poli psychiky a můžete být postavení před nějakou věc z minulosti, o které jste nevěděli a možná vám to vezme někoho z okruhu přátel či dokonce rodiny.

Ve smyslu zklamání.

Zdravotně: Oslabené je zádové svalstvo, krční páteř, nervy a kolena.


PANNY

Jestli jste si na tento týden naplánovali přesný harmonogram, což asi jako správné Panny ano, pak mají pro vás planety příjemný vzkaz: Bude to ještě lepší, než jste čekali.

Mezi 1. a 8. dubnem by vám všechno melo jít na ruku. Zejména pak Venuše, Jupiter a Mars a ti obhospodařují takhle týmově snad všechny oblasti.

Ve výsledku by to mohlo na sebe vzít podobu vyhraného pohovoru, úspěchu u zkoušek, ale také, vzhledem k silnému Jupiteru a vaší dobré konstelaci kolem Novolunní 5.4. i rozpoznané dobré příležitosti.

Trochu si to planety pak vyberou mezi 9. a 12. dubnem, kdy vám štěstěna na chvilku odpluje a vy se budete vyčerpávat na nefunkčních a nikam nevedoucích hovorech, ale může to také postihnout i techniku doma, či zdravotní stav někoho staršího z vašeho okolí.

Pozitivní období se vrátí od 15.4. a budou to pěkné dubnové dny skutečně k pomilování.

Kolem úplňku 19.4. vám to bude i  převelice dobře pálit, a také budete schopni ještě lépe myslet za druhé, a navíc vám přeje i Jupiter, čili vy můžete až do 24. dubna dělat cokoli a odevšad se na vás pohrnou jen dobré výsledky a dobré zprávy.

Kolem přechodu Slunce do Býka a současně i Venuše do Skopce, můžete něco vyřešit i doma nebo kolem bydlení.

Od 25.4. spíše zalezte.

Stejně jako pro všechny, tak ani pro Panny nenabízí zbytek měsíce vůbec nic, co by stálo za to.

Pozor na jakékoli písemnosti, nic nepodepisujte, ani pohlednici ne!

Zdravotně: Pozor na nervy a zuby a to hlavně v poslední části měsíce.


VÁHY

Vahám udělají planety radost v dubnu v mnohém a už asi možná začaly. Mezi 1. a 9. dubnem udělá Váhám radost hlavně spravedlnost, tedy Saturn.

Není na to ale sám. Velice činorodě mu pomáhají Mars, Venuše a Jupiter.

V době kolem Novolunní 5.4. by mohly váhající Váhy nabýt motivace a víry v úspěch.

Jestli se vzmužíte a vezmete hozenou rukavici, která dopadne k zemi v těchto dnech, neměli byste toho litovat.

Mezi 9. a 12. dubnem se nenechte moc rozkývat, byť byste ještě mohli zaznamenat nepříjemně napjatou atmosféru v rodině, kde to bude hodně o neshodách kolem dětí a taky psychicky to není žádný med, ale mělo by se to záhy srovnat.

Hlavně vám v tom pomůže nastavení planet od 14. dubna.

Jupiter, Venuše, Mars, Uran … ti všichni jsou teď týmoví hráči a kopou rozhodně za vás. Úplněk 19.4. bude pro Váhy příjemný a harmonicky pozitivní a mohl by vás vytáhnout za uměním a tvorbou.

Přechod Slunce a Venuše do Skopce vás nabije entuziasmem a energií a může vám obohatit domov i peněženku.

No pak, konec zvonec.

Ušetřete si nával pozitiv a dobrou náladu na dobu od 25.4. protože to budete potřebovat.

Nic, nebude tak, jak chcete a protože vřele doporučuji v tomto období nic nechtít, než přežít. To by se povést rozhodně mělo. Ale to je všecko.

Zdravotně: Rizikové je pro vás všechno, co se týká neurologie a to hlavně v oblasti obličeje a zadní části krku.


ŠTÍŘI

Ideálně, když se budete od 1. do 8. dubna hrabat v novinkách, plánech a budování budoucnosti na základě výhodných nabídek, protože přesně to od vás chtějí Venuše, Jupiter i Mars, protože vám v tom přišli pomáhat.  

Aktuálně a od Novu 5.4. ještě více, máte hromady energie na to, abyste se vrhli pomalu na všechno, co chcete zvládnout a měli byste mít i dostatek nabídek, nápadů a novinek k dobru.

Mezi 9. a 12. dubnem vám asi zkříží plány úředníci, státní orgány a autority a patrně se jedná o něco z minulosti.

Může to být stresové.

Protože tu figuruje Saturn, mohou mít tyto dny neblahý vliv na vaši psychiku. Netahejte kostlivce ze skříní, pokud fakt sami nevyrazí panty.

O uklidnění a příval pozitiv se pak Štírům postarají dny následující a s nimi opět skvělé družstvo úspěšných v sestavě Jupiter, Uran, Venuše a Mars.

Mají za úkol donést vám cosi příjemného a osvobozujícího ve vztazích (nutně to s retrográdním Jupiterem nemusí být nové) v domově, kam Venuše vnese světlo a pocit „to se mi líbí“, a také chuť na změny a budovatelského ducha. To má na starosti Uran, a že to umí.

Od 25.4. se bohužel může vrátit onen nepříjemný model z 9. dubna a ten vám vydrží nalepený na čele, do kterého vykutá nejednu brázdu až do konce měsíce.

Zdravotně: Máte celkem dobrou kondici, takže pokud na sebe dáte pozor ve smyslu utržených ran a jiných úrazů, mělo by být všechno v pohodě.


STŘELCI

Prakticky od pondělí u Střelců určitě úřaduje tým dobrodinců složený z Venuše, Marsu a Jupiteru, který má jednoznačně za úkol udělat vám dobře a rozjasnit vám svět nejen práce, ale i v partnerských vztahů.

Ať se stane cokoli, bude to pro vás dobré a také pěkně emotivní, zejména kolem novu 5.4.

To tady sním ten monitor s knedlíkem tady, jestli Střelci až do 9. dubna nebudou svět kolem sebe vnímat jako prima místo pro život.

Jasně, mezi 10. a 13. dubnem asi přijde menší pohroma v podobě dost patrně ekonomického zemětřesení, ale rozhodně by to neměl být Vesuv a vy pod ním.

Ačkoli jako zážitkový program nic moc.

Naštěstí to nebude nadlouho, protože už od 14.4. se k vám zase řítí váš kámoš a vládnoucí planeta Jupiter, s sebou vleče rozjařenou Venuši a doslova rozpumprdlikovaný Uran.

Všichni se rozhodli, že vám připraví příjemné chvíle jak ve vztazích, tak i pracovně a Uran má navíc intenzívní potřebu vám nějak změnit život na hodně dlouho.

Pokud se chystáte otěhotnět, tak patrně otěhotníte i půjčením zubního kartáčku. Pokud se nechystáte, otěhotníte taky 💡 — prostě otěhotníte, pokud nejste chlap.

Ostatním Střelcům se onen počátek nového života a dárek od Uranu může projevit jako pracovní nabídka, nabídka s snatku i výhra v loterii. (nééé, ti kdo mají otěhotnět, nevyhrajou, to jen ti, co nemohou cheeky).

Úplněk 19.4. u Střelců ani nezmiňuji, protože to je to samé a samý superlativ. Viděla bych to na společenskou akci či kulturu.

Jo ještě přechod Venuše a Slunce do Skopce 20.4. … tůůdle… moc bych si vás zhýčkala, navíc už je to dost přeslazené. J

A tak přikyselíme, ne?

Ano, i pro Střelce platí kyselý konec dubna.

Od 25.4. to bude prostě stát úplně za pytel a to úplně všude, od práce přes finance.

Ne ale vážně.

U Střelců jde hodně o nervy a vyčerpání a taky o jejich brilantní schopnost něco někde pohnojit tím, že jsou zbrklí a dřív konají a mluví, než uvažují.

Dejte na tohle v závěru dubna pozor a přežijete.

Zdravotně: Nepřepínejte se a nikde nelezte. Hlídejte si spodní část nohou a poslední dny to můžete odnést bolestmi hlavy.Přeji všem pěkný aprílový měsíc, krásné svátky Ostary (Velikonoc) a hodně štěstí celému zodiaku!

Je tu období plné života, vůní, květin, mláďátek a lásky.

UŽIJTE SI HO!

heart

Michaela Kudláčková

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x