Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – DUBEN 2018

0 Shares

Přeji vám krásný aprílový měsíc vroce 2018. Jak víte zRanní kávy, duben nás oblažil retrográdním pochodem Merkura, který bude nejpatrnější začátkem měsíce. Merkur je planetou myšlení, intelektu, komunikace a taky diplomacie a dohod. Pokud je ve zpětném chodu, je úspěšnost komunikace a dohody trochu o komplikacích.

Pokud je ale navíc i vnepříjemném postavení vůči Saturnu, toho času dlouhodobě vKozorohu, je vtakovém stavu pravděpodobnost dohody a komunikace někde mezi nulou a mínus pěti miliony.

Může vracet vzpomínky na staré křivdy, i staré nedořešené věci úřední.

Naštěstí máme i jiné planety, které nám duben maximálně zpříjemní, takže i přes toto, pokládám duben astrologicky za spíše pozitivní a dobrý měsíc.

Novolunní máme 16.4. a bude ve Skopci, ve kterém se nachází i Mars, což je důležité pro akceschopnost a plánování.

Úplněk nás čeká 30.4. a bude ve Štíru.

Máme dvě nepříjemná období, znichž jedno je sice maxinepříjemné, ale není moc pravděpodobné, že by zasáhlo do našich interních životů jako jednotlivců.

Více tady:

A teď už popis pro jednotlivá znamení…KOZOROZI

V prvním dubnovém týdnu byste se do ničeho moc vrhat neměli a myslím, že na to nebudete mít ani moc náladu. Zpětný chod Merkura vnepříjemném úhlu vůči Saturnu ve vašem znamení, spíše může přinést pocit, že vám okolí nerozumí.

Vpřípadě Kozoroha tedy, oni jsou všichni nějak zabrždění.

Období od 8.4. už se u vás jeví jako více zajímavé. Mohli byste například podepsat nějaký papír, který by vám cosi zaručil.

Půjde sice vpřípadě Kozorohů spíše o praktickou oblast, ale sohledem na silnou Venuši, by se mohlo jednat i oblast vztahovou.

Vtéto energii se ponesou dny až do 15.4.

Novolunní ve Skopci 16.4. využijte kvyříkání si nesrovnalostí sokolím, protože budete mít dobrou a právě díky Venuši i sympatickou rétoriku.

17. a 18.4. pozor na ztráty a těchto 24 hodin lze ve stejném duchu implementovat plošně na celý zvěrokruh a taky jsem to udělala.

22.4. by mohla přijít nějaká zásadní změna, nebo rozhodnutí, které bude mít souvislost sbudoucností možná celé rodiny, nebo místa, kde žijete.

Úplněk 30.4., který bude ve Štíru, by měli Kozorozi vnímat spíše pozitivně, a aktivně, hlavně voblasti lásky nebo vpřípadě soudů, kde jste v právu.

Zdravotně: Dejte si pozor na žlučník a žaludek a to zejména ve druhé polovině měsíce.


VODNÁŘI

Vodnářům udělají planety radost vdubnu několikrát, ale teď to ještě nebude. Do neděle nic zásadního nedělejte.

Vtýdnu od 9.4. chce po vás Mars, toho času silný a ve Skopci, spolu sVenuší, silnou a vBýku, abyste zabojovali. Hlavně tam, kde vám jde o vztahy, lásku, domov, milovanou osobu, ale i rodinu.

Pokud se vzmužíte a vezmete hozenou rukavici, která dopadne kzemi kolem 12.4. a bude na vás čekat až do 15.4., neměli byste toho litovat.

Novolunní 16.4., které bude ve Skopci vás spíše utvrdí vtom, že děláte správně. Měl by to pro vás být optimistický den.

17.4. Pozor, abyste o něco nepřišli.

V oblasti vztahů a práce a vůbec tam, kde máte nějaké sny a přání, jsou planety na vaší straně mezi 18. a 22. dubnem.

24. – 25. byste mohli zaznamenat nepříjemně napjatou atmosféru vrodině, kde to bude hodně o dětech, nebo mladších sourozencích, ale mělo by se to rychle srovnat.

Úplněk ve Štíru vposledním dubnovém dnu asi hodí Vodnáře do nějaké náruče, což je ta lepší varianta. Jinak by se mohl projevit i jako den, kdy člověk nadmíru prosazuje své zájmy.

Zdravotně: Začátkem dubna pozor na nohy a klouby.


RYBY

Když se, Rybky tento týden na hony vyhnou konfrontačním situacím, přežijí, jen súnavou zobecné atmosféry neporozumění. Sohledem na to, co jsem povídala ve videu, asi víte, proč.

Rybí rybníček se vyčistí vtýdnu od 9.4. a tyto dubnové dny by měly být ve znamení vztahů a příjemných události sohledem na silnou Venuši vBýku a silný Mars ve Skopci. Řekla bych, že spíše bude někdo akčně dobývat vás, než opačně.

Vás Neptun vRybách vkombinaci sJupiterem vRaku, to je spíše o tom, co jde kvám, než od vás.

Novolunní 16. 4. by mělo byt pro Ryby trochu unavující po fyzické rovině, ale rozhodně ne negativní pocitově.

Den po novu nikam nechoďte, kde se mohou vyskytovat nepoctiví jedinci a nic nepodepisujte, hlavně ne šeky a smlouvy.

Pak si užívejte od 18. do 24. dubna, kdy bude akční období pokračovat a bude bohaté na novinky také vpracovní a finanční oblasti.

Vobdobí úplňku +- 48 hodin byste mohli dostat nějakou nabídku, o které byste minimálně byli nuceni přemýšlet, neřku-li, že byste ji i vzali.

To by ssebou neslo hodně změn i do dalších měsíců.

Zdravotně: Dejte si po celý měsíc pozor na oči.


SKOPCI

Pro Skopce začal duben pochůzkami a asi to nebylo nic moc. Spíše jste možná naráželi na zavřené dveře, nebo oči, uši a podobně. Jednoduše je to také období neporozumění a těžkého postupu.

O hodně se všechno vylepší hned druhý dubnový týden.

Ne všechno bude vyloženo oblázky, ale od 9.4. až do Novolunní 16.4., které bude ve vašem znamení, byste měli vnímat dění kolem sice akčně, ale celkem pozitivně.

Době kolem 13. a 14. se vám může vyplnit nějaké přání. Poděkujte Marsu ve svém znamení a Venuši vBýku a jejich pěknému trigonu.

Vztahy si pro vás duben naplánoval na období kolem 18. 4. až 24.4.

Pouze 25.4. si dejte pozor na emoce a to hlavně tam, kde je partner „vodník“. Tedy Rak, Štír, Ryba.

Odpočinete si vzávěru měsíce, kdy to bude trochu napjaté finančně, ale zase sdobrou vyhlídkou, tak to asi ochotně vydržíte.

Úplněk ve Štíru poslední dubnový den vás nejspíš hodí někam do společnosti.

Zdravotně: Druhá polovina března je tu spíše supozorněním na přepínání a úrazy zpřemíry vložené energie.


BÝCI

Ani Býk první dubnový týden, nic moc zásadního nerozjel. I kdyby totiž chtěl, je to jako tlačit zabržděné auto do kopce. Doufám, že vás tato zbytečná činnost neunavila, protože hned následující týden budete energii potřebovat.

26067MzA.jpg

Pravděpodobně pro vás bude zajímavý už začátek týdne od 9.4. Ve vašem případě by mělo jít o hmotné věci a práci.

Koncem týdne se se sílící Venuší a Marsem přidají i vztahy a rozhodně si nemyslím, že by to bylo ve špatném smyslu.

Můžete si užívat pěkné období až do Novolunní ve skopci 16.4. ale vlastně i včetně, protože energie tohoto dne je pro vás hodně podobná.

17.4. Si dejte pozor na všechno, co je pro vás cenné a majetek.

Krásná pohoda sVenuší, hezky naladěným Marsem, Neptunem vRybách vmilém postavení vůči Jupiteru vRaku, to všechno vám slibuje pěkný střed i závěr dubna.

Pokud se chystáte otěhotnět, nejpravděpodobněji by ktomu došlo 30.4. (A nejspíš při práci sopačným pohlavím). Je to pro Býky silný úplněk stran plodnosti.

Vždyť si jen vzpomeňte, co jsem říkala o planetách, jak si stojí.

Zdravotně: Po celý měsíc by si Býci měli dát pozor na kolena a ramena.


BLÍŽENCI

Budete sice chtít být aktivní a akční, ale jaksi nemáte kam to vrhnout, protože zbytek světa spí. A bude až do pondělka, tak jděte okopávat macešky a nechce řešení na pak.

Budete totiž překvapeni, jak se to rozjede od 9.4.

A můžete si, Blíženci držet pokrývku hlavy až do Novolunní 16.4., které bude tak trochu, svou beraní energií tu spanilou jízdu, kde by neměla chybět láska, práce, nová nabídka a dost plodná komunikace, hezky završovat.

Po novu si sedněte a dýchejte. Nic jiného. Kritických pár hodin kolem 17.4. platí rozhodně i pro vás.

Pak už zase můžete vyskočit a od 18. do 24. řešit lásku, rodinu, co chcete, ale o práci to moc nebude.

25.4. pouze pozor na nepříjemnost kolem nějakého člověka, kterého dobře znáte.

Vdubnu budete asi samá novinka a realizace plánů.

Úplněk poslední dubnový den bude pro Blížence zajímavý ve vztazích a co do nejrůznějších rozhodnutí, která budou sahat do minulosti.

Efekt může být jak pozitivní, tak negativní, hlavně bude zahrnovat všechno, co se už stalo, nebo dlouhodobě dělo.

Zdravotně: Dávejte si celý březen pozor na hlasivky, krk a průdušky.


RACI

První dubnový týden to u vodních Ráčků rozhodně nebude o čistém potůčku. Spíše o boji o „holý život“ kdesi pod břehem u chemičky. Jo, asi jste pěkně otrávení.

Vydržte do konce týdne a ten další, už vám ekologové Venuše sMarsem přispěchají na pomoc.

A nebudou sami.

Vlastně pak až do novolunní, 16.4., které je, jak víte zvidea ve Skopci, se přidají nejrůznější další příjemné zážitky a dobré zprávy, což zahrne postupně, díky Venuši vBýku, jak vztahy a rodinu, tak, díky Marsu ve Skopci i práci.

17.4. pozor na potíže vrodině, ztráty na majetku a na hmotě!

Následující dny se uklidníte a čekají vás dobré věci voblasti financí.

Klidní můžete být až de facto do úplňku 30.4., který by měl být pro vás spíše příjemný a zajímavě šťavnatý.

Zdravotně: Vprvní polovině února Raci pozor na zuby, ve druhé spíše na nervy.


LVI

Ani Lvi by se neměli vtomto prvním týdnu snažit o cokoli na poli posouvání věcí vpřed. Ono to s couvající planetou komunikace navíc vkvadrátu vůči Saturnu vlastně ani nejde. Nenajdete porozumění a společnou řeč, a to ani kdybyste chtěli debatovat o receptu na volské oko.

Prostě počkejte na dobu, která začne 9.4. kdy se Venuše dostane do trigonu sMarsem, toho času ve Skopci, a pak to půjde všecko jako po másle a ještě navíc, svaším silným Jupiterem nakročeným do Raka i se štěstím.

To jsem hodná, co? (no tak jsem Lev, ne? Ba ne, tohle se nafixlovat nedá devil)

Na vlně spíše úspěšného období se ponesete až do Novolunní 16.4. které ktomu klidně přiberte a něco nového začnete.

17.4. nevstávejte zpostele, abyste o to všecko zase nepřišli. Ačkoli u Lvů to může být spíše o rodině a jejích příslušnících.

Pak zase přijde přívětivé období, které, když pominu zprávy, zvenčí, které by mohly dorazit 25.4., ale neměly by se vás týkat, můžete být do konce měsíce, tedy i přes úplněk 30.4. úplně vklidu.

Zdravotně: Vdubnu hrozí Lvům spíše bolesti zpřetažení a namožení.


PANNY

Ani Panenky první dubnový týden nepotěší, ale ony už to vědí. Komunikačně to prostě nejde, pracovně jste spíše zavaleny a jakoby to neubývalo, navíc vaše planeta couvá a to může Pannám přinést i nějaké věci zminulosti úředního charakteru.

Přežijete, o víkendu si odpočinete a můžete klidně plny očekávání hupnout do nového týdne.

Protože od 9.4. začne úřadovat Venuše, která, jsa vBýku by vám měla napřed pomoci pracovně, a pak postupně až do Novu 16.4. pracovat spolu sMarsem na vašem citovém životě, rodině a pohodě.

17.4. platí i pro vás a u vás hlavně voblasti zdravotní (nic zásadního, jenom se nikde nekoupejte prostě)

Další dny už by zase měly být pro Panenky moc přívětivé, protože se přidá ještě Jupiter vRaku, takže budete i něžňounké a hezké a knepřehlédnutí.

Nevylučuji, že by se Panny mohly koncem dubna strašně zamilovat (no strašně… tak strašně, jak to jen studená Panna umí) nebo dostat nabídku ksňatku.

Poslední dubnový den, den úplňkový a štíří, bude asi smyslově zajímavý. (no když to nebude sex, bude to něco moc dobrého kjídlu).

Zdravotně: Veškeré zubní zákroky, ale i jiné, pokud to trochu půjde, podstupte od 18.4.


VÁHY

Váha se svou pověstnou prozíravostí už asi přišla na to, že tento týden, není smysluplné se o cokoli snažit, protože to vychází naprázdno.

Navíc je možné, že vám minulost vyhrabala nějaké věci, které zaměstnaly vaši hlavu sohledem na pocit nespravedlnosti. Nedivte se… zpětný Merkur ve Skopci vkvadrátu vůči Saturnu vKozorohu ani nic jiného přinést nemohli.

I nebe nad Váhami se ale vyjasní hned vobdobí od 9.4. a bude jasněji a jasněji a radostněji… jojo, Venuše, Mars, Jupiter, Neptun… na vaší straně!

Budete mít hodně energie se poprat smnoha věcmi, a to po celé první tři týdny vdubnu.

Novolunní 16.4. ve Skopci bude pro Váhy bohaté na komunikaci a vysvětlování. Cokoli potřebujete sdělit, nebo osvětlit, či nastínit svůj postoj a náhled nebo představu, pocit, udělejte to.

Máte velkou šanci, že budete pochopeni.

Úspěch vám planety nezaručí, ale rozhodně bude mít druhá strana jasno.

Pokud je druhá strana vzdušná, jste ve výhodě.

17.4. nedělejte závažná rozhodnutí.

Pracovní oblast od 18.4. budete také hodnotit zřejmě pozitivně. Může se jednat o hodně zpráv a hodně nových návrhů.

Po celý zbytek dubna (toho 25.4. zvidea já sem většinou nepíšu, protože většiny zvás se to nebude osobně týkat) můžete být klidní, protože nic vážného by se stát nemělo.

Zásadního ano, například kolem 28.4. ale ne negativního. Můžete také investovat, nakupovat… s minimem chyb.

Úplněk 30.4. patrně Váhy dost unaví, protože má zcela protikladnou energii.

Zdravotně: Do 20.4. si hlídejte oblast ledvin a močových cest.


ŠŤÍŘI

Ne prostě… jste vytrvalí a jste umínění, ale vážně nemá smysl, snažit se tento týden o cokoli konstruktivního. S planetou inteligence, myšlení, komunikace a diplomacie ve zpětném chodu, navíc vmomentě, kdy na sebe se Saturnem, planetou pravidel, času, smrti, spravedlnosti vKozorohu dívají, jakoby se chtěli uškrtit, vtomhle módu si spochopením nekoupíte ani housku.

Ve výhodě jsou Štíři, co to vzdali na začátku týdne a ulehli.

Protože na to parádní a milé a vstřícné období, které zařídili Venuše a Jupiter s Neptunem, budou odpočatí a plní síly.

Prostě v týdnu od 9.4. nastane akční období bohaté na novinky také vpracovní a finanční oblasti.

Tady je dost pravděpodobné, že byste mohli dostat nějakou nabídku, o které byste minimálně byli nuceni přemýšlet, neřku-li, že byste ji i vzali.

To by ssebou neslo hodně změn i do dalších měsíců.

Kolem novolunní 16.4. byste měli být už rozhodnutí.

17.4. se zalígrujte doma. (mě tak napadá, že když tohle varování všichni poslechnou, protože platí pro všechna znamení, nebude 17.4. na ulicích ani živáčka. Jen mrtváčci. Ti neposlechli.)

Vobdobí kolem od 18.4. do 24.4. můžete dostat nějaký nápad, nebo návrh, další vřadě, případně se sami rozhodnout pro nějakou novou cestu a může to být na základě informace zvenčí.

Může jít o cokoli, nebo i soubor mnoha věcí.

25.4. je o rodině, tam pozor.

Zdravotně: Začátkem měsíce pozor na záda a ve druhé polovině na bolesti hlavy z uvolnění vnitřního napětí.


STŘELCI

Je pravděpodobné, že právě tento týden svým nastavením, energií a událostmi, přesvědčí mnoho Střelců o tom, že třeba konat velké změny.

On má Merkur ve zpětném chodu občas i dobrou věc vzáloze. A tou je schopnost vidět i to, co jsme přehlíželi.

Nebo třeba zjistit, že to, co bagatelizujeme je vlastně zásadní.

Může nám ukázat to, co je staré a je třeba to vyměnit.

A to všechno (na to jsem vás tím proslovem chtěla připravit) by se mohlo začít dít u Střelců snástupem dalšího týdne tedy od 9.4.

Objevíte vsobě netušený potenciál, energii a výrazně vás vtom podpoří Jupiter, Mars i Venuše.

Ovoce, respektive to, co jste zaseli, sklidíte kolem novolunní 16.4. a to možná přinese další zprávu a měla by být opět pozitivní.

Spoléhat můžete i na štěstí. Díky Jupiteru.

Zřejmě se bude jednat o vztahy a to jak pracovní, tak i partnerské.

17.4. Pozor na horké věci!

Mezi 18 a 24.4. mají Střelci opět od planet slíbeno několik zajímavých novinek a změn vhmotné oblasti.

Konec dubna byste si zasloužili klidový, ale moc to asi neklapne.

Úplněk 30.4. totiž může přinést šťavnatý zážitek na poli tělesném.

Zdravotně: Duben je u Střelců ve znamení povrchu těla. Čili od vyrážek, přes opary a po odřeniny. Nic strašného.


26068ODB.jpg

heart

(Kopírování textu, prosím pouze suvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com