ANOTACE 19
Magie

Horoskop pro všechna znamení – červenec 2020

412 Shares

Srdečně a s nasazením promeškaného měsíce vás zdravím u červencových horoskopů. Fakt jsem se těšila. Optimisticky si, jako správný Lev ale říkám, že to mohlo být i horší. Mohli jsme totiž promeškat červenec a to by fakt byla škoda, protože minimálně astrologicky to bude měsíc zajímavý. A nepostará se o to nikdo menší, než sám Saturn. Pokud si pamatujete, mluvili jsme o jeho plánovaném úkroku zpět na jaře a také v předpovědi na celý rok 2020. A už je to tu!
Zamyslete se, co jste dělali a co se vám dělo, jak jste se cítili a čím se zabývali do března 2020. Je možné, že se to bude opakovat. To proto, že z novátorského a kontaktního Vodnáře vezme Saturn zpátečku a vrátí se nám na chvíli do Kozoroha. A s tím se může v nějaké podobě také vrátit i to, co nám v tomto znamení Saturn předložil. Je v Kozorohu doma a je tam nebývale silný. 

Více, jako obvykle, osobně.

 

A teď už jenom dodám, že úplněk nás čeká 5.7. a bude v Kozorohu.

Novoluní bude v Raku a Luna si ho naplánovala na 20. července.

Mars se usadil ve Skopci, kam patří, a kde podporuje energii a potenciál všech Skopců (Beranů).

Neptun je dál v Rybách, kde je velice silný a ještě tam setrvá.

Uran je v Býku, kde se stará o to, abychom si snad nemysleli, že se na našem domově a bydlení nemůže nic měnit. 

A ještě zmíním Pluta, který se svým postavením v Kozorohu stará o to, aby žádný poklesek, žádný podvod, žádná chyba, žádná kauza nezůstaly opomenuty. V tomto úsilí ho právě přichází podpořit retrográdní Saturn. Bude to silná dvojka.

A teď už na vaše jednotlivá znamení.


KOZOROZI

Máte před sebou měsíc změn hlavně po pracovní a vztahové stránce. Výborně se začátkem měsíce bude dařit kozorožím obchodům a vůbec finančním aktivitám.
Něco zásadního vám nabídne vztahová oblast hlavně díky Uranu a Venuši. Na jedné straně to může vypadat špatně, na straně druhé vás Venuše odmění.
Mezi 1. a 6.7. by se vám dokonce mohlo vyplnit nějaké přání, sen, nebo vyřešit cosi, na co čekáte. Protože tam asistuje jak Merkur tak i Venuše může jít stejně dobře o vztahy, jako práci.

U Kozorohů, co se bahní pod šťastnou hvězdou i o obojí.

7.-11.7. nic neplánujte, protože Uran i Saturn vám ukáží spíše minulost, se kterou je třeba se vypořádat, než pohled dopředu. A řešte to, protože by vám to obě planety nabídly v srpnu znovu!

Uzavřete neuzavřené a pak jen plánujte. Kozoroh je brilantní stratég, nebojím se, že byste chybovali.

Je to hlavně o tom couvání Saturna. A věřte, že Saturn je důkladný. Vyhrabe všechno, co mohlo být přehlédnuto, abyste to viděli v ryzí a surové podobě.

Po novu 20.7.  se přidá Merkur s analýzou a střízlivým, intelektuálním pohledem, vám bude všechno jasné.

Když si dáte ještě 30.7. pozor na domov a hmotné věci, můžete si oddechnout.

Zdravotně: Hlavně pozor na kostrč a na nervy.

VODNÁŘI

Okraj července, respektive tyto dny bude patrně většina Vodnářů hodnotit pozitivně, nebo neutrálně. Víceméně to jde a moc to nedrhne. Mimořádně úspěšné by měli být vaše návrhy, nápady a verbální projev. Budete důvtipní a originální a ve společnosti vítaní a nenásilní.

Pokuste se z toho vytěžit a vyřešit důležité věci do 7.7.
Potom by si měli Vodnáři dát pozor předně úředně a stran nadřízených. Budete ale asi spíš unavení na cokoli a to je dobře, protože by to za moc stejně nestálo. Shovívavý nebudete, tolerantní také ne, ani příjemní, spíše popudliví a nervní a je možné, že pokud se nebudete ovládat, nebude s vámi doma mluvit ani rádio.

Od 12.7. budete mít konečně prostor vyrazit zase v plné zbroji do světa byznysu a financí a vztahů všeobecně. Bude se vám dařit a ten tam je ten otravný hnidopich.

V době novoluní nepijte alkohol a 26.7. pozor při všech činnostech které proběhnou mimo uzavřené prostory. 

Konec měsíce věnujte rodině a těm, které milujete, zejména mamince.

Zdravotně: Opatrně našlapujte a nikde nelezte po výškách. Jinak je to také o krku a uzlinách.

RYBY

Začátek měsíce potěší. Konec trochu znaví. Na co teď sáhnete, tak to se vám podaří. Nebojte se obchodů, schůzek, byznysu, ani malého risku.

Užívejte si, lásku, práci, kariéru .. vše je v relativní pohodě. Po rovině vztahů budete okouzlovat všechny, což lze využít jak v soukromí, tak i u partnerů obchodních.
Neodolá vám ani kuchyňský robot.
To zařídili hlavně Neptun a Venuše.

Po úplnku se všeho pusťte a už nic neřešte, nikam nešťourejte, nechtějte po nikom žádná rozhodnutí, nenakupujte, pokud možno nepracujte.

Dýchejte zhluboka a všechno, co přinese doba od 6.7. do 11.7. přecházejte s nadhledem!

Přece nechcete mít 12.7. tedy v den, kdy se Amor naklonuje, aby měl čas na každou bytost na Zemi, málo sil si to pořádně užít.

Konec měsíce přesněji doba od novoluní 20.7. už by měla být pro Rybičky dobou příjemnější a nadále vztahově zajímavá.

30.7. dělejte, že spíte. Ano, i před sebou pro jistotu!

Zdravotně: Pozor na nervy a pitný režim! Ledviny máte jenom dvě!

SKOPCI

Buďte si akční, řešte, bavte se, zařizujte, soutěžte, milujte se a množte se teď. I na poli financí a obchodů se určitě dočkáte zkraje července a pak ještě na jeho konci!

Tento čas je vhodný také pro nezadané, protože Venuše je nakloněna všem ohnivým znamením a Mars se na vás z vašeho znamení také usmívá.

Usmívejte se na všechny strany také. Ze všech se vám to vrátí několikrát. Mohli byste se nově zamilovat, nebo na stávajícím protějšku objevíte něco nového, hezkého.
Tohle všechno platí až do již zmiňované a víceméně pro všechny plošně nebezpečného období mezi poúplnkové, tedy od 6.7. do 11.7.
V tuhle dobu, i když právě u ohnivých znamení to bude trochu problém díky Marsu, si dejte studený obklad a jen hlídejte dechovou frekvenci.

Moc nemluvte a nekonejte. Znáte se.

Mezi 12. červencem a novoluním 20.7. by vám mohla přistát stejně dobře nabídka pracovní, jako i milostná a také na nové nápady budete bohatí. Pokud tou dobou budete na nějakém konkurzu a podobně, měli byste vzbudit pozitivní dojem.

Zbytek měsíce je v režii Saturna, Lilith a Lva, takže, ohledem na to, co jsme si říkali ve videu, by se vám mohly zopakovat nebo vrátit události, které se děly v zimě a na jaře.

30.7. platí coby varování i pro Skopce.

Zdravotně: Hlídejte spodní část nohou a zuby!

BÝCI

V první polovině měsíce se budete cítit fajn, pak nic a pak zase dobrý. Doba asi tak od 1.7. do 6.7. přinese do vašeho jednání charisma a magnetickou energii.

Je možné toho využít ke schůzkám se zvláště složitými nebo komplikovanými jedinci, ale také pro lásku.
Určitě uspějete i na poli financí a práce!

Kolem 8.7. někdo ve vašem okolí bude dožadovat skládání účtů za sliby z minulosti. Ustojíte to, ale možná se pak dlouho neuvidíte.
Poněkud napjaté klima může být i v rodině.
Na pracovišti může probíhat nečekaná kontrola hospodaření, což ale přece není nic, co byste nečekali.

Doma pro jistotu neřešte a počkejte na 12.7. Tehdy budete umět věci lépe vykomunikovat a také okolí se změní k lepšímu. Může až tak, že nezadaní Býci přestanou být nezadaní.

Kolem novoluní 20.7. a přes přechod Slunce do Lva  budete možná bohatší o nějaké rozhodnutí v oblasti domova a bydlení a mohla by k tomu přispět i nabídka, nebo zpráva.

Také Býci by si měli dát velký pozor předposlední červencový den … a možná pro jistotu i ten poslední. Je možné, že vaši plnou pozornost a nasazení si vyžádá starší generace, nebo vy sami coby rodič.

Zdravotně: Dávejte si pozor na klouby a hlavu ve smyslu přetěžování nervové soustavy. Větrejte!

BLÍŽENCI

První polovinu měsíce strávíte jako klasický motýlek, což je termín, který vlastně Blížence vystihuje nejlépe. Tu si cucne, tam si zaletí, tady si posedí a celkově působí lehký a okouzlující. Můžete i dojít k nějakému hlubšímu poznání. Vašemu emocionálnímu vývoji to nebývale prospěje.

Na obchody čas nezbyde a ani by to nebyl vhodný čas. Ne, váš Mr. Hyde se neobjeví, tedy ten protivný Blíženec neřpijde. Jen ten rozkošný upovídaný všudybýlek.

To až po úplnku 5.7.

Doba od 6.7. si od vás žádá naopak velmi chladnou hlavu, emoce pod pokličku a klidový režim. Všechno, co by se v tuhle dobu mohlo pokazit, by se pokazilo, kdybyste se nechali unést.

Pozitivní období se vrátí po 11. červenci a hnedle velice příjemnými událostmi, nejčastěji vztahového druhu. Avizovaný 12. červenec tedy nezapomene ani na většinu Blíženců.
Také plánované obchodní setkání by vám mělo přinést očekávaný zisk.

Novoluní a přechod Slunce do Lva bude pro vás obdobím příjemným a bohatým na novinky.

Pak už pro jistotu zvolníme od 29.7. se zcela zastavíme, neřku-li zkameníme. Merkur je vaše vládnoucí planeta a jeho absolutní indispozici, spolu s naštvanou Lilith a Jupiterem jsem nadnesla ve videu.

O 30.červenci pak už ani nemůže být řeč. 

Zdravotně: Blíženec je senzitivní, takže na vás asi bouře a celkově akční napětí ve vzduchu ve druhé polovině měsíce bude působit hodně. Odpočívejte a zásobte prostředky na bolení hlavy.

RACI

Ani pro Raky by první polovina července neměla být nijak katastrofální a spíše dočkáte pozitiv, než negativ.
Nadto vám přeje Slunce ve vašem znamení v oblasti lásky, kde díky přívětivému Uranu může přijít něco, na co jste čekali a do čeho jste vložili energii a očekávání.
Rovněž ekonomicky by se v těchto dnech nemělo dít nic špatného vyjma momentů placení dovolené. To se ale nedá nic dělat.

Přibližně od 7.7. by to ale Raci mohli mít už komplikovanější.

Krom toho, že sami budete asi podráždění nepřidá vám ani fakt, že se někdo příliš intenzivně naveze do vašeho soukromí.
Pozor na dny kolem 8. až 11.7., což je pro Raky neblahými  emocemi nasáklý čas.

Pokud se chcete s někým rozloučit, počkejte, až se k vám vrátí Merkur. Můžete očekávat emocionální houpačky, pocity rozladění a samoty.
Vyhněte se úředníkům a institucím. Neparkujte na zákazech a když už, nehádejte se pak s orgány. Stejně prohrajete.

Novoluní ve vašem znamení 20.7. vás asi postaví před nějakou novou informaci, kterou ovšem díky Slunci, které už bude skoro ve Lvu zvládnete lépe, než byste čekali.

Mezi 22. a 29. červencem čeká vetšinu Raků couvání, což je pro ně celkem přirozený pohyb, vezmeme-li v úvahu podle jakého zviřátka dostali ve starověku své jméno. Nutně to nemusí být nijak špatné … můžete se setkat s někým, koho jste minimálně od konce roku neviděli, můžete dořešit něco z minulosti, uzavřít, ucelit si informace a poskládat dílky nějaké mozaiky a podobně. Nechápala bych toto období u Raků negativně, spíše objevně.

30.7. a poslední den v červenci se věnujte tichému rozjímání v poloze v leže. Platí pro vás to stejné, co pro všechny ostatní. Tedy … správně … vo.er.

Zdravotně: Pozor na žaludek, střeva a žlučník. Kdyby na něčem bylo napsáno “salmonela”, tak to nejezte.

LVI

Začátek měsíce utužuje stabilitu partnerských vztahů, ale v práci by se mohlo projevit mírné napětí. To ale není nadlouho … prakticky už od 3.7. by se mělo vaše vidění světa a zejéna pohled do útrob vaší peněženky změnit v krasohled.  No, to jsem trochu přehnala, ale rozhodně už to nebude zírání do Macochy.

1779108 1024x768 DesktopNexus.com

Také mezilidské vztahy by se minimálně do 8.7. měly nejen jevit pěkně, ale budete mít přijemné vystupování, budete citliví a pro okolí přitažliví.
Sami pak budete mít pochopení, budete sršet humorem a nadhled byste mohli vyučovat. Merkur vám krom jiného nabídne také brilantní úsudek a komunikační schopnosti.
Užijte si to.
Trochu zvrat přijde asi zhruba kolem 9.7. kdy budete spíše nabroušení a bojovní a nastaveni vzít oponenty pražcem naplocho do tváře. Navíc byste mohli udělat chybu někde kolem financí, případně být o něco oloupení. Nespěte v tramvaji při návratu z večírku a výýýjimečně si na parkovišti prostě zamkněte auto.

Cosi nečekaně příjemného můžete ale čekat hnedle 12.7. Půjde hlavně o vztahy a to jak milostné, tak i pracovní, nejrůznější nabídky a hozená lana nevylučuji. Novolunní 20.7. strávíte romanticky uondaně.

Po 22.7., tedy s přechodem Slunce do Lva, by se měli  tito oblíbenci “otce Slunce” 😜 stát doslova králi každé společnosti. Posadí se z vás na zadek všechno, možná i tramvaj. Planety vás zavalí příjemnými zprávami a také u mnohých Lvů něčím nevídaným ze strany opačného pohlaví.

Ale už 26. si dejte pozor hlavně po pracovní rovině a nesportujte! (možná ani šachy).
A pro jistotu už s sebou moc nemrskejte až do konce července.

Zdravotně: Jste vcelku nadupaní energií a planety pro vás ani moc varování nemají, tak snad pozor na nějaké odřeniny a drobné úrazy, zejména nohou a ramen.

PANNY

Začátek měsíce se nebude mračit ani na Panenky. Je to Merkurem, coby jejich vládnoucí planetou, Uranem, který před sebou valí lavinu dobrých zpráv a také Neptunem, který by mohl nejedné Panence splnit přání, nebo darovat ovoce za předchozí úsilí a analýzu.

Večery určitě nebudete trávit sami, protože ani Venuše na vás nezapomněla. Mohli byste se i zamilovat.
V pracovním prostředí je pak možné využít velmi pozitivních aspektů ke spolupráci s druhými.
Doba přibližně mezi 7. a 11. červencem může být náročnější na finanční operace a rodinné výdaje. Raději zvolněte pracovní tempo a nepouštějte se do složitých rozhovorů především s a nadřízenými. Pozor také na újmu v souvislosti s velkým počtem lidí. 

Naopak 12. a 13. července si třeba vsaďte a vůbec očekávejte dobré klima prakticky na cokoli, zejména pak všechno, co se týká mezilidských vztahů.

Kolem novoluní 20.7. si dejte pozor na tělo ve smyslu teplot a třeba chřipky, nebo letní angíny.
Také se asi budete cítit unavení a bez náboje.
naopak přechod Slunce do Lva 22.7. by vám mohl přinést cosi, co byste mohli do budoucna pokládat za osobní vítězství.

Od 28.7. už nedělejte raději nic a myslím, že většina Panenek na to ani nebude mít pomyšlení. 

Zdravotně: Pozor na oblast krku, horních cest dýchacích a záněty všeho druhu.

VÁHY

První dny v měsíci budete řešit, pobíhat, pokojně usínat a hodně mluvit.
Snažíte se být upřímní a otevření, což se vám až do 7.7. bude vracet stejnou mincí, a to je také důvod, bezproblémové komunikace a spusty zařízených a dokončených věcí, včetně těch úředních a pracovních. 

Pozor ale od 8. do 11.července. Je to nejen o Merkuru, který beze slova obrátil, ale také o Uranu a Neptunu, který sice touží po plnění snů, ale Saturn nabízí syrovou realitu čehosi, co už nemá smysl opakovaně zkoušet.

I Váhám ale planety tento nepříjemný úsek vynahradí svojí líbeznou náladou náladou v době od 12. do 19.7.

Novoluní 20.7. může být svou energií Raka a dlouhodobým postavením Neptuna k tomu, možná takové uplakané … ale pokud budete mít někoho vedle sebe a nebude to právě tchýně, může být i rozněžnělé.

V době od 22.7., tedy od přechodu Slunce do Lva, se věnujte maximálně práci, vztahům, obchodům, burzám a nebojte se trochu zariskovat. Planety vám budou přát.
V lásce kolem 25.7. čeká zvrat v oblasti vztahů.

Pokud jste v minulosti nechybovali, Saturn vás odmění.
Závěr měsíce může být pro Váhy už tak nějak vydechlý … něco, jako když se snažíte rozdělat oheň ve vakuu.

Zdravotně: Nepodceňujte staré neduhy. Kdy jste si naposledy byli na komplexní prohlídce? Nezapomeňte, že Saturn couvá!

ŠTÍŘI

Začátek měsíce věnujte papírování, rozesílání životopisů, pokud hledáte práci, urovnávání vztahů, klidně si vsaďte, požádejte o zvýšení platu, bavte se a žijte si! Aktuálně by vesmír měl být na vaší straně. (ale ano, jen se líp dívejte a neodporujte!) Dokonce si myslím, že první červencový týden si mnohý Štír roztáhne i závěsy, a pustí do své “rakve” slunce. 😜 
Nyní jsou dny, kdy by bylo vhodné vyrazit do života.

I Hádés, coby vás patron měl světlé chvilky. Jste v tyto dny schopni si hodně věcí uvědomit a nedělat chyby. Můžete se snažit i napravovat vlastní chyby ve vztazích a máte šanci najít pochopení a ohled.

Po 6.7. se ale chvilku stáhněte! Vydržte takto pro jistotu celý týden a vystrčte růžky 12.7. Tehdy vám Slunce pomůže udělat dobrý dojem a Amor vám nadělí pěkné hodiny, ba přímo dny. Do 17.7. by měli Štíři prožívat příjemné období, kde na ně bude myslet u Saturn a mohl by cosi vytáhnout a opravit. Ať už je to cokoli, co není nezákonné.

Novoluní v Raku může přinést drobné starosti se starší generací a přechod Slunce do Lva většině Štírů přinese únavu a fyzickou zranitelnost.

Buďte zdrženliví a nepouštějte se do žádných nových aktivit! Nepřepínejte se a nepřepínejte už nic vyjma televize!

Konec měsíce by měl být ve znamení odpočinku a maximálně úvah o srpnu. Už nic nedělejte.

Zdravotně: Choulostivější je nervová soustava a ledviny.

STŘELCI

Začátek měsíce alespoň dle planet, by měl být přívětivý také ke Střelcům a to hlavně v oblasti vztahů, rodiny a bydlení. Také ekonomicky byste jít po křivce spíše nahoru.
Nová pracovní nabídka nebo zpráva vás přesvědčí, že jste se v minulosti nenamáhali zbytečně.
Budete se také cítit v maximální kondici. Můžete uzavírat obchody a doslova se vyřádit na různých burzách.
Budete lidem připadat hezcí a šarmantní. A budete tak připadat i sami sobě.

Od 6.7. zvolněte, a příliš se neangažujte, stejně to v tuto dobu už nikdo neocení, a to ani doma, ani v práci … prostě nikde. Na úřadech si můžete nabít nos o zamčené dveře, nebo o úředníka Skopce. Ne, že jim ty dveře vysadíte a nepokoušejte se vynadat Skopci! Spatřili byste Mars zblízka. 

Naopak od 12.července spatříce Venuši i kdybyste ji nehledali. Najde si ona vás. A půjde s ní i vaše vládnoucí planeta Jupiter. Společně by pak mnoha Střelcům, mohli naservírovat nějakou šťastnou náhodu. Oblíbenci těchto dvou planet budete až do novoluní, 20.7., které svou vodní energií může Střelcům přinést smutek. Víte, co je pozitivní deprese? Jo, přesně to by se mohlo stát. 

Ale s přechodem Slunce do Lva 22.7, to stoprocentně přejde a Střelci ve III. dekanu z toho budou venku hned za pár hodin.

Od 27.7. se odpovědně vyhýbejte všemu, co zavání penězi. Pro jistotu i bankomatům. Rozhodně do ničeho neinvestujte a na vlastní peníze si dávejte pozor. 

30.7. si vás možná vyžádá coby rodiče a to v plném nasazení. 

Zdravotně: Pozor na krční páteř a krk jako takový.


Hele! To je co?!

Přeji vám všem krásný začátek prázdnin a všeobecnou pohodu.

Užívejte sluníčka a buďte zdraví!

😘

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Kopírování textu je možné s uvedením zdroje. Děkuji.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helena17
Helena17
6 měsíců před

Ahoj Míšo,
děkuji za horoskop na červen.
Jak se máš a jak se Ti bydlí v novém domečku?
Měj se krásně a krásné léto.
Helena

Kočka
Kočka
6 měsíců před

Míšo, prosím můžeš konkrétně napsat, v jaké době měl být Saturv kozoruhu? alespoň rok, případně i měsíc? Abych si mohla udělat soukromou revizi, ke které nabádáš. Moc děkuju

Kočka
Kočka

Děkuju, loňský rok byl výživnej celej… proloženej hezkejma momentama, ale místy fakt hutný a letošní březen… mno jo. jestli to dobře chápu, tak vliv Saturnu bude trvat delší dobu, minimálně do konce roku?

jazuzinka
jazuzinka
6 měsíců před

super Míšo, chyběla jsi mi. laugh

díky za horoskopy!

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x