613645 1025x717 summer girl
Magie

Horoskop pro všechna znamení – červen 2021

0 Shares

Když vyjmu nějaké drobnosti, které nás čekají přesně v polovině měsíce a když si dáme kolem 5.6. pozor na věci, bude to fajn.
Co do partnerských vztahů bude červen, díky Venuši, která se natáčí k ostatním planetám víceméně přívětivou tváří, měsícem usmiřování a také nových známostí, vztahových překvapení a lásky.

Ekonomicky nás podpoří překvapivě Saturn a taky Uran, pokud to po nich nebudeme požadovat 14. a 15.6.

Zdravotně nám trochu ubere S. uzel a to hlavně, ve spolupráci s Neptunem, po psychické stránce.
Ještě zmíním 21. červen a krásný Slunovrat, tedy moment, který známe hluboko z minulosti a kdy se Slunce přesune do milostivého a citlivého Raka. Následuje velice silný, Kozoroží úplněk a také nám poměrně dost planet couvá, ale to už ve videu osobně.

No vidíte, co bychom si měli ohlídat obecně a co nám může připravit za zvraty vláda okolo 14. a 15. června už víme a teď už, co možná nejvíc přesně, jak je to možné, když neznám hodinu, datum a místo narození každého jednoho z vás, jdeme na vaše jednotlivá znamení. 


KOZOROZI

Začátek června by měl Kozorohy podpořit především po stránce vztahové, což bude nejvíc patrné v tomto a začátkem příštího týdne a pak také ekonomicky.

Tam se mohou Kozorozi těšit zvláště okolo 12.6.

V době od 14. do 17.6. se zdržte komentářů doma a dejte si pozor, co povídáte především v případě vzdušných znamení.

Enormně důležitá je pro vás doba okolo 15.6. , díky ve videu zmíněnému Saturnu, protože je to vaše domovská planeta.

Je možné, že po tomto datu, budete muset udělat nějaký radikální krok s ohledem na osoby nebo osobu, o které jste neměli dost informací.

Litovat nebudete.

Hned od Slunovratu se na vás planety zase budou usmívat a zvláště poslední týden v červnu to bude především Venuše.

Úplněk ve vašem znamení byste, na rozdíl od jiných měli dát celkem dobře. Kdo už jiný by tuto těžkotonážní energii měl dávat, než Saturnovo dítě, žulový kvádr, Kozoroh.

V zásadě byste si měli dát pouze pozor, na nepoctivost ve všech oblastech, ale tu budete umět skvěle odhalit, a hlavně to ve vašem případě potrvá až do září, tak se tím nijak nenechte rozhodit.

Zdravotně: Oslabené jsou začátkem měsíce klouby a kosti a ve druhé polovině zažívání.


VODNÁŘI

První týden, Vodnářům asi nepopřeje v rodinném prostředí, zato byste měli zaznamenat cosi milého po rovině vztahů a lásky. Zvláště kolem Novu 10.6.

Od 11.6. řešte všechno, co se týká práce a podnikání.

Období od 13.6. vám přeje v poznávání nových lidí, přátel a různých skupin, které se vám budou hodit nejenom pracovně, ale také citově.

Mohli byste v tuhle dobu potkávat přesně ty správné lidi.

Nasměruje vás to nejenom podnikatelsky, ale taky emočně.

Pozor 14. a 15.6. na úrazy a náhlé události! Jak jsem uvedla ve videu, jde hlavně o Saturn a Uran. Uran je vaše planeta a jen sám Vodnář ví, jak neudržitelná je to síla.

Po Slunovratu trochu zvolněte, protože by se mohla ozvat nejen předúplnková únava, ale také nějaké ne úplně příjemné informace z kruhu blízkých osob, hlavně těch starších. Tak neřešte věci moc rychle, spíše s rozmyslem a pokud možno nadhledem.

Červen ale Vodnářům vlastně přeje.

Zbytek června by měl být milý.

Zdravotně: Pro Vodnáře platí tento měsíc teple se oblékat. Jde hlavně o hlasivky a dýchací cesty.


RYBY

Na rodinné ovzduší a generační střety si dejte pozor teď, první týden. Rovněž bude asi hustěji tam, kde se jedná o soudní spory.

Ale buďte rádi, protože ideálně, když se všechny soudy, které mají být uzavřeny odehrají kolem Novu, dokud má Saturn v ruce kladívko a hezky si rozumí s Jupiterem. 

Pak už se mohou věci protáhnout, s retrográdním Merkurem.

Ona náročná data 14. a 15. června by mohla zasáhnout Rybky hlavně hmotně a zdravotně. Nejvíc, s ohledem na umístění Uranu, doma. 

Pro hodně Rybiček by mělo být velice zajímavé období od  Slunovratu 21. do 27.6 v oblasti lásky a citového života.

Cosi nového si na vás totiž chystá Jupiter i Venuše.

Pouze úplněk 24.6. může Rybám vysušit rybníček, protože Úplnky v Kozorohu nedávají Ryby a Raci prakticky vůbec. Ale to je pár hodin, pak už se zase budete cítit jako … jako rybičky. smile

Planety vám naslibovaly seznámení za neobvyklých okolností. 

Konec června vám zase nabídne nějakou novinku v oblasti práci a podnikání.

Klidně může jít o potencionální změnu práce, nebo dohodu, nové klienty … a podobně.

Zdravotně: Pro Ryby pozor na hlavu, zuby a trojklaný nerv!


SKOPCI

Skopci se klidně mohou vrhnout do nějaké novinky už teď. Mezi 6. a novoluním 10.6. vám bude zvláště pracovně a ekonomicky štěstí přát.

Úspěšní byste měli být také na úřadech.

Mezi 14. a 15.6. zvolněte s investicemi a prací abyste to nepřepálili, nenakupujte, nikde se nevrhejte, nesportujte a dejte si pozor na věci tam, kde je hodně lidí.

Doba spíše přeje procházkám a citové oblasti, kde by se vám naopak mohlo, dařit.

Hromady energie a elánu se vám vrátí po Slunivratu 21.6., a tehdy se k němu přidá také štěstí, se kterým se přihasí Jupiter.

Silný Úplněk v Kozorohu 24.6. Marsovy chráněnce prověří co do nervů a domácích spotřebičů, nebo všeho, kde je oheň a země. Umím si představit například vyhořelou zásuvku. No pro jistotu se nedrápejde po vagónech s uhlím. Vedou nad nimi dráty. 

Pak už by se vám mělo dařit až do 29.6.

Po tomto datu si lehněte a dáchněte si.

Beztak si myslím, že vás to k ležení přinutí, protože energie, kterou jste vyplácali, se bude muset někde načerpat.

Budete nadoraz, ale vypadá to, že s dobrým pocitem při pohledu zpět.

Zdravotně: Skopci mají tento měsíc hodně energie a dobrou kondici. Jedině snad pozor na úrazy a to hlavně ramen a loktů.


BÝCI

Vy to asi v tuhle chvíli víte, Býci sami, ale po pracovní rovině je čas prvních červnových dnů tak nějak … hlavou ke zdi. Ale to přejde.

Naproti tomu si na vás zasedla Venuše, která se ve svém postavení v Raku prostě nedokáže věnovat ničemu, než emocím. 

Nebraňte jí, jste její dítě v podobě Jitřenky, tak i tokání bez praktična je vaše.

Berte tuhle dobu po pracovní a ekonomické rovině jako nezralou a netrhejte nic, než jablíčka lásky.

V tomto duchu by vám začátek června a zejména pak doba kolem novoluní 10.6. měl přát. 

O práci se vám postarají Uran, Venuše a Merkur a ti se začnou starat, ale až po 15.6!

Naopak v tento den si vezměte dovolenou a tu doporučuji strávit v posteli obložené polštáři. Pro jistotu. Rozhodně nenakupujte, necestujte, nelezte nikam, nerozkujte a jezděte 30 v pruhu pro koňské potahy!

Kolem Slunovratu už by Býci měli být v plném nasazení, pozitivní a nadupaní energií i entuziasmem.

Úplněk bude spíš bolavý … u Býků ovlivňuje úplněk v Kozorohu nejvíc zuby a klouby.

Po něm byste už ale měli mít jasno v mnoha věcech, mnoho věcí tento měsíc dokončíte, hodně záležitostí uzraje a na mnoha místech budete sklízet.

Dost se dozvíte o lidech v okolí a uděláte si jasno.

Úroda by to mohla být bohatá.

Zdravotně: Vysokotlací Býci by si tuhle oblast měli hlídat a pozor na zuby, kolena, kotníky a ramena.


BLÍŽENCI

Blíženci jsou asi v těchto dnech lehce otrávení, že co se rozjelo, jakoby se zadrhlo a to hlavně v pracovní a praktické oblasti. 

Citově to zase takové drama, s ohledem na vaši Venuši být nemělo a po jejím přesunu do Raka byste mohli mít tolik pozvání, že je budete odmítat. To se umocní ještě Novoluním ve vašem znamení 10.6.

Po Novu můžete myslet na práci, protože ona bude v tom dobrém smyslu myslet na vás.

Přeje vám vaše vládnoucí, aktuálně retrográdní planeta Merkur a také Jupiter. Může se proto jednat o nějakou nabídku, která v minulosti usnula, nebo návrat k práci a podobně.

Hlavně toho 14. a 15.6. buďte v klidu! Pozor na alkohol, na zbrklost, na krádeže, problémy se zákonem všeho druhu a podobně.

Pak už byste měli být překvapení, jaký spád vezme dění kolem věcí, na které máte spadeno, po 16. červnu a zvláště pak kolem Slunovratu 21.6 a dál.

Zbytek června prožijete v letu a bude se vám dařit. Můžete dojít k poznání a některé věci zcela otočit či převrátit úhel pohledu.

Uleví se vám.

Jen úplnkové hodiny 24.6. budete asi unavení a na to by mohla doplatit pohybová část těla. Nepřepínejte záda!

Zdravotně: Pozor na hlavu a krční páteř.


RACI

Na jedné straně je tu hodně věcí, které se vyvíjí dobře a to hlavně v rodině a na straně druhé můžete trpět pocitem, že byste si zasloužili víc peněz a rychlejší postup. Jako se nedivte, po covidu není nikdo generálem a s couvajícím Merkurem to taky není žádná legrace. 

613645 1025x717 summer girl

Kromě toho, se do Vašeho znamení dneska přesunula Venuše.

Už tak emočně naddimenzované Ráčky, proto nic jiného, než emoce ani nezajímá. A když  někam nedávám energii, tak to prostě nejede. 

Ale podle všeho, byste sice pracovně mohli stagnovat, zato vztahově a po rovině zájmu opačného pohlaví (samozřejmě pro někoho i stejného pohlaví a vlastně všech pohlaví i bezpohlavních pohlaví – zatracený gender 😃) byste měli být na roztrhání a taky nebývale přitažliví a viditelní.

Od 9.6. to ale bude jinak i pracovně.

Čeká vás nabídka nebo novinka a to hlavně kolem 10.6.

Přijde také pozvání a hezké prostředí ve společnosti i nějaký model věnovaný péči o tělo.

Raci asi nebudou mít nudný měsíc.  

Jako všem, vám ale doporučím, abyste se plánovaně nudili ve dnech 14. a 15.6. a to velice intenzívně, pokud možno ve společnosti televize nebo nějaké ještě pasívnější zábavy. Hrozí vám ztráty z důvěřivosti, nepozornosti a psychické slabosti.

Po Slunovratu 21.6. byste už ale měli nabrat rychlost a také dění kolem vás se bude urychlovat a věci budou spět ke konci.

Rozhodně byste měli zaznamenat nějaký výrazný posun v lásce a vztazích, protože Venuše je tento u vás víc, než u kohokoli jiného.

Patrně koncem června za vámi zůstane hodně uzavřeného a před vámi se otevře v mnoha oblastech nový obzor a výhled.

Kozoroží úplněk 24.6. vám ubere na psychice a může rozbolavět klouby a kosti.

Zbytek června bude milý.

Zdravotně: Je to u vás tento měsíc hodně o Saturnu a Neptunu, takže hlava psýcha a všechno, co už vás někdy trápilo a mohlo by se opakovat.


LVI

Planety se dívají na Lvy se záhadným úsměvem, ale Lvi ještě nevědí, co červen pro ně připravil. Ale bude to jízda!

To proto, že vedle Marsu se do vašeho znamení koncem měsíce přesune i Venuše a to bude něco i v červenci.

Pro Lvi bude červen doba dobrodružná.

Úředně dořešíte, co jste uspali, budete nebývale měnit styl života a i práce, budete nakupovat a budovat, může přijít nová známost, práce a ekonomicky vám planety také přejí.

Kolem novu 10.6. to bude hodně o těch financích, kde by vám planety mohly fakt přilepšit a po vstupu Marsu do vašeho znamení hned den na to, se přidá práce a podnikání.

Doba kolem novu také přeje jednání po úřadech, kde oslníte šarmem, vtipem a komunikačně.

Ony kritické dny 14. a 15.6. mohou Lvy oslabit hlavně ekonomicky. Nenakupujte a neuzavírejte žádné smlouvy. Chybovali byste. Jezděte pomalu a poutejte se. Nepokřikujte na strážníky… i když při vašem aktuálním šarmu … ☺

Citově se těšte po Slunovratu a podnikatelsky také. Mohlo by to být zase o nové nabídce a poděkujte za to Uranu a Saturnu.

Poslední týden v červnu budou Lvi zářit na všechny strany a nepůjde je přehlédnout. 

Zdravotně: Záda, krční svaly a trochu nervy. Pijte – něco jiného, než kávu.


PANNY

Panna má výhodu, že je skromná, a že nemusí mít věci hned. Často jí stačí, že jsou dobře rozehrané, nebo ve výhledu. Panna má ráda čas na analýzu. No a hlásím, že té bylo dost. 

Nyní je čas na akci a i kdybyste nechtěli, přijde.

Hned od novoluní 10.6. byste mohli sklízet první úrodu své trpělivosti a to jak po stránce pracovní, tak i ekonomické a i té citové.

Přechod Marsu do Lva 11.6. nabije elánem a silou hlavně Panenky srpnové, ale ani zářijové nepřijdou zkrátka.

Nějaké vleklé záležitosti úřední a soudní by se mohly po 17.6. vyřešit. Pro vás je vodnářské zacouvání Saturna být víceméně přínosem, pokud nejste zločinec.

14. a 15.6., což jsou, jak víte z videa ty nepříjemné dny, mohou Pannu oslabit zejména co do nějakých věcí kolem domovy, domu, bytu, ale také automobilu, nebo chalupy a to v souvislosti s věcmi neočekávanými, nebo živly.

Od Slunovratu, s přechodem Slunce do Raka se Pannám vrátí úsměv a také okolí se na vás bude usmívat. S ohledem na postavení Venuše si z vás poslední červnový týden zdělá Amor pohyblivý terč.

A nic na to nezmění pro Panny ani silný úplněk v Kozorohu 24.6. . Pouze byste mohli být unavení, nepozorní a spaví.

Poslední týden v červenci byste se mohli dozvědět nějakou velkou novinu v rodině. 

Zdravotně: Trochu oslabený máte pohybový aparát a také zažívání.


VÁHY

Váhy budou mít asi pracovní žně hned kolem 7.6., kdy by se mohla vyřešit nějaká věc, kterou dlouho připravujete a hlavně promýšlíte a v této parádě budete pokračovat i přes novolunní 10.6., které navíc může přinést, nějaké nabídky a nové smlouvy.

Pokud to bude třeba, nebojte se v tomto týdnu až do 13.6. kdekoli oficielně mluvit a vysvětlovat, protože vám nebývale přeje Merkur a Mars ve svém novém postavní ve Lvu vám dodá sebevědomí, které Venušiny svěřenci v podobě Večernice často postrádají, a také vám dá dodá šarm a vtip.

Ukecáte kohokoli na cokoli.

Mezi 14. a 15. červnem zvolněte a pokud nemusíte k soudu, (což třeba u soudců a advokátů úplně nejde), tak se jim obloukem vyhněte. Taktéž mužům zákona, pokud je nechcete sbalit, což by se povedlo, AD vaše Vanuše.

Užijete si lásky a pozornosti opačného pohlaví vlastně i přes Slunovrat.

Poslední červnové dny budou pro vás náročné finančně, co se týče nečekaných výdajů, hlavně v době úplnku 24.6. ale po něm příjemné po rovině společenských akcí a setkávání s lidmi.

Jinak řečeno, mejdánek v znovuotevřené nálevně ano, ale něco to bude stát.

Zdravotně: Pozor na horké věci a také se mažte. Ano, krémem, protože spálit se lze i od sluníčka, nejen o kamna.


ŠTÍŘI

Začátek měsíce patrně není pro Štíry nic moc, pracovně a zdravotně, zato je možné si to vynahradit pohodou doma a v lásce.

Přeje vám Venuše.

Kolem novoluní 10.6. také společnost a různé kontakty, nové nabídky, akce a nové zážitky ve společnosti.

Trochu přísně se k vám uprostřed června staví Saturn a Uran a tak si dejte pozor na nejrůznější úrazy a to hlavně kosti a klouby.

Nehroťte ani pracovní věci a neříkejte šéfovi, (autoritám) co si myslíte o jeho intelektuálním vybavení.

Planety neříkají nic o něčí zázračném prozření po vaší štíří ironické a rýpavé intervenci.

Zvláště kolem 14. 15. a 16.6. jste pracovně ohroženi podrazy a nefér jednáním, ale i oslabením zdraví a psychiky.

Slunovrat by měl Štírům přinést hodně pozornosti a nových seznámení, hodně emocí a pozornosti, prostě přechodem Slunce do vodního a emočního Raka, je pro Štíry po rovině vztahů vždycky zajímavý a povzbudivý model.

Úplněk 24.6. vás, jako mnohé jiné oslabí úředně a to s ohledem na retrográdní pohyb vaší vládnoucí planety Pluto může souviset s nějakými zádrhely nebo lidmi z minulosti.

Kolem 26.6. byste měli mít ve věcech větší jasno a také by kolem tohoto data mohla přijít, dobrá zpráva, která má něco společného s financemi.

Zdravotně: Mohou vás potrápit prakticky všechny možné orgány. Máte v červnu hodně slaboučké nervy.


STŘELCI

První týden, takže vlastně teď se Střelců týká varování. Zejména 5.6. ale pro jistotu do novoluní 10.6. se zdržte projevů nesouhlasu u osob úředních a také po pracovní rovině.

Váš způsob protestu by si někdo mohl vyložit buďto jako napadení veřejného činitele, nebo jako zajímavou formu výpovědi z pracovního poměru.

Vynahradí vám to ale pohoda vztahová, rodinná a také láska. 

Po 11.6. si zkuste vsadit. Máte na své straně jak Saturn, tak i vaši vládnoucí planetu Jupiter.

14. a 15.6. si dejte pozor na úředníky, soudy, autorita, ale také neriskujte a neohrožujte kosti a klouby. Ani vaše ani jiných!

Od 18. až do Slunovratu budete středem pozornosti nejen opačného pohlaví, ale vlastně všech pohlaví, protože máte na své straně Venuši, Uran a také Jupiter, takže vůbec nejde vyloučit nějaké akční nové seznámení se štěstím, nebo díky své neodolatelnosti můžete vyhrát pohovor, konkurz … hech … prostě skvělé období.

V této době se vám bude dařit vlastně ve všech oblastech, jenom nesmíte nikde riskovat.

Kolem úplnku 24.6. nikomu nepodepisujte a nic nekupujte, nemanipulujte s nebezpečnými věcmi, nestrkejte špendlíky do zásuvky, nevyrábějte domácí pyrotechniku!

Poslední týden v červnu bude zřejmě pro většinu Střelců úspěšná a ekonomicky přívětivý.

Zdravotně: Střelci by si měli dát pozor na úrazy, popáleniny a také na klouby.

 

Užívejte léta, rozvolňujte se s rozumem, buďte zdraví a hodně štěstí všem!

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
1 rok před

Míšo, děkuju za horoskop, jsem zvědavá, jak se to celé vyloupnesmile

prosím mám otázku k zvířatům, vím, že máš knížku, která se jim věnuje, někomu si z ní citovala, když se ptal na ptáky a sny. Prosím, píše se tam něco o sršních? nebo v jiném textu?

myšleno sršeň jako průvodce, sršeň jako totemové zvíře atd. nebo co k tomu napadá tebe. pátrala jsem po netu a zatím nicsad

děkuju

tibetusmev   protibet 1
1
0
Would love your thoughts, please comment.x