AN 5
Magie

Horoskop pro všechna znamení – březen 2020

0 Shares

A je to tu! Jaro! Zdravím vás u březnových horoskopů a navzdory tomu, co se aktuálně děje za převratné věci, planety k nám budou tento měsíc přívětivé. A nejen to, ony nám připravily také velice zajímavé a neméně objevné události. Mohou za to chlapci Saturn a Uran. Tito dva se nám mohou koncem měsíce postarat o skutečně převratné změny. A oni se postarají, jenom jsem sama zvědavá, jak to bude vypadat. Jedno ale můžeme říci s astrologickou jistotou…rozhodně to bude jiné.

Jak moc a kde všude, to se pozná, ale ne každý den se přesouvá Saturn.

Dokonce ani každý rok ne! A nám přeskočí tento pán času, pan Zákon, pan pravidlo a planeta, která hýbe celými vládami a událostmi na úrovni celých států a společenských dogmat, v roce 2020 hnedle dvakrát. 

Jestli cokoli… tak tohle rozhodně nepřehlédneme.

Ani společensky, ani v našich soukromých životech. Může padnout vláda, aby třeba do léta přišlo něco, co se pak v prosinci zase změní… můžeme se vdát, rozvést, přestěhovat, otěhotnět a v prosinci začít úplně nový život s novým členem rodiny…jednoduše může se stát leccos jak po rovině celospolečenské, tak i naší soukromé. Ale rozhodně to zaznamenáme.

Více, klasicky ve videopřehledu.

 

No … tak to vidíte. Těšíte se? Uvidíme.  

A teď už na naše soukromé životy…


 

KOZOROZI

Mezi 5. a 9. březnem čeká asi hodně z vás nějaká rodinná akce a když ne rodinná, tak určitě nějaká společenská, ale mělo by jít spíše o kamarády a známé, třídní srazy a podobně.

Budete vtipní, zábavní a mnohým pomůžete, díky vašemu silnému, ale dobře aspektované Venuši i dobrou radou, zdarma poskytnutou.

Den před úplňkem, tedy 8.3. by si Kozorozi měli dávat pozor předně na nehody, ze kterých by mohly vyjít, nebo spíše vykulhat vaše dolní končetiny.

Nebojte, je to nakrátko.

Úplněk 9.3. by měl Kozorohy zastihnout velice konstruktivní a měl by přinést štěstí předně v praktické oblasti a v práci. Vztahy během úplňku rozhodně neřešte, počkejte na později. Jste teď více obchodník a stratég, než milovník.

Mezi 14. a 17. březnem by Kozorozi měli být úspěšní všude tam, kde se budou snažit vydělat peníze, nebo na takovou situaci promyšleně zadělat.

Je možné, že kolem 18.3. dostanete nějaký dar, nebo pozvání a takto budete díky Venuši, která se k vám přitočí, až přitulí, pokračovat i přes přechod Slunce do Skopce, který vás ještě k tomu nabije elánem.

Novoluní 24.3. přinese Kozorohům velice aktivní klima jak v lásce, tak i po pracovní rovině.

Od 22.3. až do konce března, by Kozoroh, jehož vládnoucí planetou je právě náš přesouvající se Saturn, mohl vnímat dění kolem sebe jako velice náročné ve smyslu nových, často nutných věcí. Ne každý miluje změny. A Kozoroh při nich doslova trpí. 

Pokud sportujete, máte šanci i vyhrát, nebo se rozhodně dobře umístit kolem 30.3..

Zdravotně: Ve druhé polovině měsíce dejte pozor na nehody a celkově si hlídejte oblast nohou, zejména kolen.

 


 

VODNÁŘI

Skvělé je, že Vodnáři už začátek března pojali velice optimisticky, a jak se říká, přání je otcem myšlenky. Neměli byste si teď připouštět nezdary a tak by jich i málo mělo přijít. Holt programy fungují.

Jste společenští a velice hovorní, a to i díky Merkuru, jehož současné postavení umíte dobře využít.

Díky Venuši jste zase milí a s ohledem na její postavení vůči vám, také vtipní. I s humornou nadsázkou.

Vydrží vám to až do 8.3. do večera, potom zvolněte a rozhodně se vyhněte konfrontacím, sportům a hromadným akcím.

Do úplnku někde tiše rozjímejte, nebo si vytvořte plány do budoucna. 

Vás silný Uran by vám v opačném případě mohl ukázat, jak to vypadá, když se strhne lavina, nebo vybouchne muniční sklad.

Celý úplněk věnujte ideálně plánování, nebo realizaci naplánovaných věcí, zaměřte se na oblast praktickou, technickou a pracovní.

Po úplňku se rozjíždějte pomalu a pozvolna svůj pohled stočte ke vztahové oblasti.

Ta by vám měla začít dělat radost hlavně od 15.3. a dál přes přechod Slunce do Skopce, který vám přinese i pevnější zdraví a odolnost.

V tomto duchu budete pokračovat vlastně až do konce měsíce, jen doba po 22.3. se ještě přidá s nějakou zprávou, nebo novinkou z oblasti úřední a soudní, nebo i rodinné. 

Poslední dva dny v březnu si ohlídejte, co říkáte. Máte u vás nastěhovaný nejen Saturn, ale také Mars. Cokoli můžete v téhle době buďto zcela do krásy přestavět, nebo navždycky strhnout k zemi. Stavět budete pak na troskách, 

Ovšem… mnohý Vodnář dělá tohle čas od času zcela cíleně. Takový řízený odstřel.

Zdravotně: Začátkem března pozor na chřipky a nachlazení, a poslední dva dny pozor na hlasivky.

 


 

RYBY

Také Rybičky by měly vstoupit do března uvolněnější, s nadlehčenou náladou. Když nic jiného, tak rozhodně by vám doba od teď až do 11.3, měla přinést nadhled, který vás odlepí od pocitu, že nic se nedaří, jak by mělo.

Pohled stočíte k tomu, co se už podařilo a to vám moc pomůže.

Kolem 8.3. se vyhněte alkoholu, tabletky užívejte s rozumem, nefetujte a vyhněte se Střelcům, pokud to bude možné. Rovněž pozor na horké věci, zejména tekuté.

Následující úplněk, je na rozdíl od jiných znamení pro Rybky po vztahové rovině poměrně milý a vzácně přínosný. Budete totiž umět rozumně věci oargumentovat a přitom vám nebude chybět empatie a cit.

Vodní lidé zpravidla úplněk v Panně dobře snáší, protože je uzemní.

Naopak mezi 13. a 16. březnem vztahy neřešte, vyhněte se emotivním konfrontacím, a zato se otočte směrem ke hmotě, která by se na oplátku měla otočit k vám.

Je to doba dobrá například na pracovní pohovory a také na vyřešení finančních záležitostí.

Postupně, čím blíže k 18. březnu tím lépe, se k vám přivrátí Venuše a mohla by spolu se Sluncem, které přejde do Skopce, přinést Rybičkám, pozvání, vyznání, milostnou SMS a podobné radosti.

Bude se na obláčku dobrých aspektů vznášet až do novoluní 24.3., které by mělo ještě k tomu přijít s nějakou společenskou událostí, na které zazáříte.

Přechod Saturna do Vodnáře 22.3. by mohl Rybám přinést vyřešení nějaké soudní, nebo úřední věci a celkově uvolnění po rovině nějakých závazků. Bacha ale na jeho stínový dopad. Mnohdy se stane, že kde nás něco uvolní, něco jiného nás omezí.

Zdravotně: Pozor na žlučník, žaludek a střeva.

 


 

SKOPCI

Pravděpodobně teď začnete nějakou pozitivní zprávou z pracovní a obchodní oblasti, nebo případně nějakou rodinnou událostí, ve které byste měli mít spíše štěstí. Může se týkat bydlení.

AN 5

Do jisté míry se o něj postaráte i vy sami a to konstruktivními návrhy, kterých máte, a s přibývajícím časem ještě budete mít, dostatek.

Přibrzděte pouze kolem, 7.března, kdy si dávejte nejen pozor, na to, co říkáte, ale také kam šlapete a jakou rychlostí se pohybujete.

Úplněk 9.3. by měl být pro Skopce spíše příjemný, zaměřený na hmotnou rovinu a také na tu pracovní. Vůbec bych se nedivila, kdyby hodně Skopců dostalo kolem úplňku pracovní, nebo jinak obchodní nabídku.

Vztahy neřešte. Ostatně myslím, že na to ani nebudete mít čas.

Do 15. března ještě zůstaňte při zemi a obíhejte tu práci, úřady, obchody, nakupujte do bytu nábytek, koberce, cokoli, jenom ne techniku.

Opatrně i s manipulací s ní!

Od 17.3. by Skopcům měla ukázat svou velice příjemnou tvář Venuše a měli byste, spolu s přechodem Slunce do vašeho znamení, (20.3) být přímo miláčkem zamilovaných planet.

Kdo ví, jakou to na sebe vezme podobu, ale já čekám pro Beránky jen tu nejhezčí.

Pouze od 22.3. dejte pozor na rychlost, zbrklé jednání, z toho plynoucí postih úřední a fakt se raději věnujte milování, ideálně ne na převisu nějakého masívu, než sportům jiného druhu a „betlování“ na silnici.

Novoluní 24.3. je ve vašem znamení, což vám spolu se Sluncem rovněž u vás, dává možnost začít cokoli, co chcete, aby se rychle rozjelo, a kde je potřeba odvahu a komunikaci.

Přechod Marsu do Vodnáře mnohý Skopec prožije na sportovišti, nebo minimálně u turnaje v šachu.

Zdravotně: Pozor na úrazy ze zbrklosti a rychlosti, pozor na horké věci a zejména na ruce, ramena a tlak.

 


 

BÝCI

Také Býci by měli mít v tuhle dobu pocit, že se svět stal tak nějak světlejším, prosluněnějším a to momentálně zejména v rodinných a pracovních vztazích. Ruku v ruce s tím půjdou také finance a obchody. Inu Venuše ve vašem znamení neví samou láskou, jak by vám to zpříjemnila.

Patrně ještě do konce týdne obdržíte nějakou zprávu, spíše pracovní nebo úřední, která by vás měla spíše potěšit, nebo něco vyřešit.

Kolem 8.3. se nekonfrontujte s ohnivým živlem, tedy se všemi Lvy, Střelci a Skopci, jinak ale budete hodně vitální, pracovně výkonní a akční.

Úplněk v Panně 9.3. je pro Býky požehnáním většinou v oblasti pracovní a ekonomické, ale tentokrát tady hodně asistuje i ona Venuše, takže přeloženo do lidského jazyka, můžete klidně dostat nabídku k sňatku. To je totiž pragmatické, úřední i láskové.

18.3. Může být trochu náročnější v rodinné oblasti, tam, kde jde o starší generaci.

S nastávajícími dny se už kolem vás bude vinout Venuše, ve vašem znamení případě její ranní energie, tedy energie plodivá, tvořivá, která nese hodně novinek a nových začátků.

Přechod Slunce do Skopce, oblaží Býky zdravím a posílí tělesnou konstituci a imunitu.

Přechod Saturna do Vodnáře 22.3. může Býky stát přestavěný byt, rozhodnutí v oblasti studií, stejně tak oznámení o přijetí, prostě cokoli, co vás posune intetektuálně, nebo prakticky, ale může to s sebou přinést i nějakou oběť. Například časovou a podobně.

Novoluní 24.3. by mělo pro Býky být opět přínosné  a opět po hmotné, pracovní a obchodní rovině.

Pozor 30.3. na ohnivá znamení a také živel.

Zdravotně: Zkraje března si dejte pozor na nachlazení a to zejména v oblasti uší a dutin. Koncem pak opatrně při manipulaci s nestabilními a teplými předměty.

 


 

BLÍŽENCI

Pravděpodobně jsou Blíženci v tuhle dobu hodně pracovití, skoro aspirující na řád práce, a také hodně hovorní a velice přítulní. Vaše komunikační schopnosti jsou ale nejen pracovní. Hodně budete v toto období mluvit o vztazích.

A vztahová rovina je tou, kde se snažíte a do 7.3. ještě zřejmě budete, zařídit a vyřídit všechno, co máte na srdci.

Inu konejte… coby ne.

Jen prosím 8.3. zkuste mrskat pouze pohledy nikoli už slovy, tím méně předměty, i když chuť by byla.

Úplněk 9.3. vás trochu uzemní, a když se vyhnete vztahové oblasti, měli byste být komunikačně úspěšní všude tam, kde se jedná o praktickou, pracovní, nebo úřední rovinu.

Mezi 14. a 17. březnem by Blíženci měli dostat nějaké vyrozumění, na které čekali, a nemělo by to být, pokud přijde vyrozumění v tuhle dobu, pro vás negativní.

18.3. máte vysloveně, co se aspektů a postavení vaší Venuše a Jupitera týče, šťastný den!

Prakticky byste měli, a to zejména po rovině vztahů a lásky, mít hezké období až do konce března.

S tím, že přechod Slunce z Ryb do Skopce, bude pro vás přínosem ještě po rovině fyzické. Posílíte hlavně imunitu a celkovou kondici i výkonnost.

Také na duchu budete ještě zářivější, což vás ve společnosti učiní nepřehlédnutelnými.

Přechod Saturna do Vodnáře může pro Blížence znamenat urovnání nějakých starých sporů a to hlavně proto, že obě strany budou ochotny ustoupit z nějakého zatvrzelého postoje.. Rovněž byste mohli obdržet mnoho zpráv a písemností úředního charakteru, které by se týkaly různých povolení. 

Novolunní 24.3. věnujte práci, úřadům, zkouškám testům a podobně.

Zdravotně: Začátkem března pozor na krk, hlasivky, průdušky a to ve spojení s průvanem a větrem. Koncem měsíce pak šetřete klouby a svaly.

 


 

RACI

Praktický celý březen mají Raci o lásce, o nových vztazích, o nabídkách, a čím vyšší datum, tím více. Momentálně by na Raky neměla být zamračená ani pracovní oblast a díky Merkuru a Venuši, jste hovorní i výkonní.

Do 8.3. by Raci mohli obdržet pracovní nabídku, ovšem vzhledem k vaší silné Venuši, která je u vás prakticky celý měsíc, může přijít i nabídka k sňatku, nebo jiná zajímavá zpráva.

I pro Raky ale platí rizikových pár hodin kolem 8.3.

Ve vašem případě byste se mohli dostat do křížku s minulostí v podobě nějaké osoby, nebo skupiny osob, což by se ale mělo vyřešit. Pouze by vás to mohlo stát něco málo emocí.

Nekřičte, asi budou křičet jiní. Vy mlčte. Až se oni vykřičí, vy z toho vyjdete s elegancí a grácií i nežnou, naivní tvářičkou, kterou nelze, než pohladit.

Pokud bude ve vaší blízkosti tou dobou nějaký Lev, Střelec nebo Skopec, máte o ochránce postaráno.

Úplněk 9.3. využijte hlavně technicky, pracovně, úředně a hmotně, třeba nakupte, nebo si řekněte o zvýšení platu, (možná si o něj ani nebudete muset říkat), anebo si, a teď už můžete, s někým promluvte o oblasti lásky.

Od 13. do 15.3. ale vztahy raději neřešte.

To až zase od 18.3.

Od této chvíle nabývá vše Venuše a vztahová oblast plné obrátky a to směrem k milým zítřkům, pozitivnímu řešení a vůbec příjemnému období.

Přechod Slunce do Skopce by vás ale mohl stát lehké přetažení a to hlavně po rovině fyzické. Ačkoli máte ten dojem, nejste nevyčerpatelní!

Přechod Saturna do Vodnáře, 22.3. by se u Raků s ohledem na Neptun mohl odehrát v oblasti vztahové. Něco, co dosud platilo, protože se to tak rozhodlo, dost klidně i soudně, by mohlo přestat platit a začít platit něco úplně jiného, na co bude třeba si zvyknout.

Novoluní 24.3. využijte opět pracovně a také, pokud tvoříte, tvořte!

A hned, jak něco vytvoříte, ihned to prezentujte.

Sklidíte ovace a obdiv.

To ostatně koncem měsíce půjde i bez soch, obrazů a ani nemusíte umět leptat sklo.

Poslední den v březnu nesportujte!!

Zdravotně: Začátkem března pozor na nervy, koncem si hlídejte šlachy a záda.

 


 

LVI

Pokud při pohybu teď připomínáte formuli 1, a pokud se při tom ještě usmíváte a s dětskou hravostí kutáte, a pokud komunikujete stylem, „jasně, není problém, to zvládnu“ a podobně, ano, pak jste Lev se všemi aspekty, které se ke Lvům přidruží už 4.3.

Jste vitální optimisté, pro které je všechno hračka a hlavně jste hraví a veselí.

Buďte, ještě to bude lepší.

Pouze kolem 8.3. se pusťte motyčky a přestaňte si v práci hrát na Ramba, protože jakkoli se to nezdá, vaše Slunce ještě tu správnou sílu nemá.

Čili pokud vás teď bolí záda a v krku, je pozdě.

No, ono to dlouho trvat nebude, protože Lví aspekty na měsíc březen jsou vskutku pěkné a plné elánu.

Kolem úplňku 9.3. byste mohli být požádání o radu, nebo pomoc, což je tedy dobrý nápad, zvláště od vodních znamení.

Patrně toho bude málo, co byste pro tyhle citlivé tvory, nacházející se teď naproti vašemu Slunci neudělali.

A oni vám to vrátí.

Hned od 17.3., kdy se vaše Venuše stane neodolatelnou, a vy budete nejen krásní, ale také vznešení.

To se ještě posílí přechodem Slunce do Skopce, kdy se pro Lvy otevře zlatá brána i v oblasti pracovní, podnikatelské, obchodní a také fyzické.

Na co sáhnete, to by se mělo podařit.

Přechod Saturna do Vodnáře by měl, s ohledem na aspekty “postihnout” Lvy zejména v oblasti bytové, kde bych se vůbec nedivila nějakému stěhování, výměně bytu a pododobně a současně rovině intelektuální a dovednostní. Nemáte řidičák na vysokozdvižný vozík? Jako by se stalo. Chcete si udělat kurz na kominíka? Ale prosím!

Připravte se na to prostě, že to bude něco stát… jinak vstříc novému, padají okovy a i představy na co všechno nemáte. Může být Lev ještě sebevědomější? Očividně ano.

Kolem novolunní 24.3. si zkuste vsadit.

Poslední dva dny v březnu odpočívejte!!

Ano, i 30.3. a to zejména!

I raketa se může amortizovat.

Pochybuji ale, že Lvy poslechnou…

Zdravotně: Máte dost elánu i pevnou odolnost, ale přeci jenom, zkraje měsíce a v jeho konci myslete na své svaly, šlachy, klouby a podobně.

 


 

PANNY

Je to boj myslet prakticky, a přitom mít dojem, že není nic, co byste mohli teď pokazit a kdy se líbezně usmíváte na všechny strany s pocitem, že váš úsměv zničí virus, rozlomí skály… Může být pro vás v tyto dny sebeovládání a snaha držet se při zemi dost náročnou zkouškou.

Nejraději byste řešili a konali a pokud možno, všechno a všude.

No bude toho málo, co by Panenky teď pokazily.

Máte nejen elán a pozitivní přístup, ale protože je Merkur vaší planetou, máte i dost dobrých nápadů, které mohou být velice tvořivé, originální a mají šanci na úspěch.

8.3. vás může jenom pozdržet protivenství konkurence, což vás na jedné straně možná rozhodí, ale určitě neoslabí.

Hned následující den totiž přichází úplněk ve vašem znamení, a tak, pokud se vyhnete řešení vztahové oblasti, po jiných rovinách, zejména pracovně, obchodně a podnikatelsky budete bezchybní a bezkonkurenční.

At už děláte jakoukoli profesi, měli bystě být přínosem a nadřízený z vás bude vrnět blahem.

Po úplnku ještě pokračujte v dobývání pracovních a praktických vrcholů, dosáhněte jich, a pak se můžete pustit do vyvrcholení i po rovině vztahové.

Tam jste na svém místě od 18. března, prakticky až do konce měsíce s tím, že po 20.3. vás Slunce ještě posílí po rovině fyzické a přechod Saturna do Vodnáře může Pannu přinutit něco opravdu hodně zaběhnutého začít děla úplně jinak, ponovu, zcela neotřele a nově. Vzhledem k postavení Venuše to může u Panenek vzít oblast vztahovou, rodinnou, ale klidně to být třeba být i o tom, že radikálně změníte vzhled. Jo, klidně i genderově,

Uran je holt Uran! :zrcadlovka: 

Zdravotně: Zkraje března ještě pozor na imunitní systém a nervy, kolem 11. a 19.3. nemanipulujte s vodou a neplavte, a pak už si asi dělejte, co chcete.

 


 

VÁHY

Vidět akční, rozhodnou Váhu, co spíše bývá onou mlčící menšinou, která v konfrontačních situacích připomíná nejčastěji nehybný předmět, to je asi zážitek, i při Váhy samotné. Ale mělo by to podle planet být tak. Chodíte a řešíte. A ještě přitvrdíte!

Váhy jsou teď nejen obdařeny duchem podnikavosti, neuvěřitelným půvabem, ale také jsou komunikačně zdatné a nebývale rozhodné.

Prima.

Asi stihnete do zařídit, vyřídit a uvést do pohybu mnohé z toho, co jste odkládali.

8.3. vás přepadne zřejmě pocit, že jste se unáhlily, což by vám mohlo vydržet i před úplněk 9.3., ale hned potom, už zase naberete obrátky.

Snad jen kolem 13., 15. a 17.3. byste se mohli dostat do křížku se vztahovou oblastí, kde možná ztratíte opatrnost i nervy, takže doporučuji zaměřit se na obchody a peníze, na práci a třeba na nákup nějakého většího, netechnického předmětu, kde by to mělo být trvalejší a dobře vytižené.

Od 18.3. si najde Váhy Venuše a její podvečerní energie, tedy byste měli nalézt řešení, nebo dokončit pozitivně mnohé v oblasti lásky, vztahů a milostných věcí.

Kolem 20.3. máte šanci díky vaší neodolatelné energii stáhnout na svou stranu i subjekty, osoby a podobně, které se před tím nemohly rozhoupat, nebo jim chyběla jistota.

Přechod Saturna do Vodnáře Váhy posune k novým zítřkům a to, protože se kolem vás točí celá fůra planet a energií, může zasáhnout mnoho oblastí najednou. Pokavad jste v čemkoli dosud váhali, a kdo jiný by měl, než Váha, tak po 22.3. bude každé rozhodnutí hračka. 

Můžete do července změnit práci, partnera, bydliště, účes, pohlaví… cokoli. Nebo všechno. 

Novoluní 24.3. využijte k dokončování, protože s Lunou ve Skopci a Sluncem tamtéž, dostane vaše Venuše charakter silné a mocné planety a vy budete mít hodně sil a nezlomnosti.

Poslední březnové dny bude asi mnoho Vah trávit ve společnosti, při hře, nebo při péči o tělo a vzhled.

30.3. neposlouchejte Skopce a Střelce. 

Ve společnosti budete přitažliví.

Zdravotně: Začátkem března dejte pozor na oblast zažívání a střev, koncem pak na krk a průdušky.

 


 

ŠTÍŘI

První březnové dny přinesly Štírům patrně hodně plánů, některé bylo třeba upravit a poměrně pozitivní vhled na věci příští. Řekněme, že Štír je nyní pozitivním negativistou, který si sice uvědomuje rizika, ale má dost odvahy říci si, „zkusím to“.

Nehledě na to, že díky Merkuru, který je u vás momentálně spolu s Neptunem silný, můžete přinášet dost neotřelé nápady a návrhy, které by se mohly okolí líbit.

Ještě to zesílí s nějakou příjemnou zprávou, novinkou, nebo nabídkou, která by se měla objevit do 7.3.

8.3. si hlavně dejte pozor na cestách, při hromadných akcích a určitě se nepouštějte do složitých rozhovorů na pracovišti. A už vůbec ne v rodině a vztazích.

Úplněk 9.3.by Štírům mohl přinést drobné vrásky v rodinné oblasti zejména tam, kde by se to týkalo generace starší, než jste vy.

Pokud budete během, úplnku a následujících 48 hodin řešit peníze a práci, měli bystě být spíše úspěšní. Rovněž obchodní záležitosti mají velkou šanci na úspěch.

Úředně dobrá zpráva, nebo pozitivní soudní výsledek by se měl dostavit kolem 15.16. a 17. března.

Od 17.3 večer až prakticky do konce měsíce, by si Štíry měla najít milostná oblast, partnerská a vztahová a mělo by být u vás, ve vaší přítomnosti opravdu pěkně.

Také vy budete milí, přívětiví a tolerantní a bude vám asi záležet na tom, abyste budovali cosi, v čem shledáte smysl a trvalou hodnotu.

Přechod Slunce z Ryb do Skopce, uzdraví hodně nemocných a unavených Štírů.

Přechod Saturna do Vodnáře může přinést Štírům změny rodinné, které vás postaví před spoustu inovací a nových postupů, které budete patrně řešit až do léta.

Poslední dva dny v měsíci, by mohly znamenat drobné starosti v oblasti ekonomické, ale nemělo by jít o nic, s čím jste nepočítali a rovněž tak teplotu z nachlazení. (nachlazení, žádný virus!)

Zdravotně:  Vaše tělo čeká na přísun Slunce a energie. Odnést by to mohly nohy, plíce, ledviny a vaječníky. (chlapi se bát nemusí)

 


 

STŘELCI

Zajímá vás nejspíše teď rodina, kolem které skáčete jako srna, a také práce, kde se snažíte se přeškubnout. Máte díky Merkuru a Venuši i dost dobrých návrhů, nápadů a jste originální i rychlí a všechno se tak nějak zaměřuje na domov a rodinu.

Pokud se zabýváte uměním, možná také obcujete s múzami všeho druhu a mělo by z toho vzejít cosi velice zajímavého.

Možná změníte dějiny, oblažíte lidstvo dílem vesmírné hodnoty, nebo vyprojektujete nějaký z budoucích divů světa.

Rozhodně na to máte.

A to i Střelci neumělci… tam by se mohly příjemné aspekty projevit po rovině pracovní a obchodní.

Kolem 8. března se nepouštějte do křížku se zákonem, a rozhodně zapomeňte na vztahovou oblast.

Aspirujete v těchto hodinách na nějakou hurá akci, kterou byste vzápětí, hned s úplnkem 9.3., brali zpět. To po té, co se vám s Lunou v Panně vrátí mozek na své místo.

Mezi 13. a 15. březnem ještě nechte vztahy tak, jak jsou a soustřeďte se na hmotnou oblast a pracovní, kde byste měli zaznamenat úspěch i hmotný přísun.

Od 16.3. si vás najdou Venuše a Mars a už se vás nepustí až do konce března.

19.3. večer čekejte nějaké pozvání, nebo velice zajímavý večer s někým, koho milujete, nebo se možná dozvíte, že někdo miluje vás.

A ono není divu, protože Střelci budou od přechodu Slunce do Skopce vskutku líbezní, viditelní a velice přitažliví nejen vzhledem, ale díky Merkuru také intelektuálně a komunikačně.

Přechod Saturna do Vodnáře může Střelcům započít novou etapu života zejména v oblasti bytové a rodinné. Může jít o zcela nový začátek, jakoby start do něčeho, co možná bylo komplikované, nebo se to nedařilo, nebo vám samým to přišlo moc složité. Saturn v Uranské energii odhazuje dogmata a omezení, nebo je k tomu Uranem přinucen.

Na druhé straně, jak jsem říkala ve videu, někde zase nějaké omezení naservíruje. Na každý pád, Saturn, který znamená pravidla, zákony, naše vlastní omezení, i jiná omezení, je li ve Vodnářském světě, je konfrontován s rebelem, který nenávidí pravidla a omezení a mění dosavadní zvyklosti na zcela jiné. 

No a Saturnu se občas povede Uranu nějaké to omezení přece jenom propašovat. Pak je vnímáno jako nutná oběť. 

Toto je aspekt dlouhodobý, minimálně se budete v tomto stavu nacházet do léta, aby se pak, v prosinci, ta stejná energie postarala ještě o zcela jiný, model, než byl ten původní jiný model. 

To proto, že Saturn vstoupí do Vodnáře vlastně dvakrát.

30.3. si dejte pozor na kombinaci ohně se vzduchem. (ve skladu výbušnin a u jaderných zařízení nekuřte!)

Zdravotně: Začátkem měsíce mohou Střelce pozlobit zuby, koncem pak pozor na náhlé horečky, popáleniny a záněty.

 

Krásný březen všem a ať se vám daří!

:dát-růži: :srdce: :dát-růži: 

  

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje. Ona to není sranda to vypočítat a sepsat. Tak to místo překlopení na vlastní web, někdy zkuste sestavit sami, nebo buďte féroví, jako ostatní.)

 

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

 
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
8 měsíců před

Míšo, děkuju za horoskop, jsem na ty planetární veletoče zvědavá. Přijde mi, že začátek byl nějak hutnej.

Radak
Radak
9 měsíců před

Míšo, děkuji za horoskop pro Raka … už se těším … že by se objevil nějaký panáček :srdce: Radka

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x