ANOVEL 2
Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – BŘEZEN 2019

0 Shares

Buďte zdrávi v březnu, který s námi bude kvaltovat kupředu ve vztazích, po duchovní rovině, ani pracovně nás nenechá v klidu a celkově bude usilovat o to, aby nás co možná maximálně posunul, aby nás něco naučil a pomohl nám nabrat nový směr a svěží vítr.

Poděkovat za tuto revoluci můžeme Uranu, který se svou pověstnou rebelií vletí do Býka, Venuši, která stráví větší část měsíce ve Vodnáři, což je vlastně také Venuše s energií Uranu, no a Merkuru, který se hned v úterý vydá po vlastních stopách pěkně zpátky, a to celé v Rybách.

Přizvukovat mu u toho budou ostatní planety v neméně zajímavých pozicích.

To už je tady:

 

Čeká nás přesun Slunce do akčního Skopce, tedy jarní rovnodennost 20.3. – 22:58

Novoluní v Rybách 6.3. – 17:02

Úplněk ve Váhách 21.3. – 2:42

Celkově je to energeticky dimenzovaný měsíc, plný vody a ohně.

To znamená, že ve světě se můžeme připravit na masívní povodně a požáry, na komplikace kolem masových, vyhrocených akcí, ale také na hromadu nových ujednání, dohod, novinek a inovací.

Necestujte na jich Spojených států, do Egypta, Brazílie a do Indie.

Hodně jsem toho pověděla ve videu, takže teď už hurá na vaše jednotlivá znameníRun


KOZOROZI

Od tohoto týdne nelze mluvit o Kozorozích jako o nějakých žulových kvádrech, na které jsme zvyklí. Dokonce byste se mohli zabývat myšlenkami, které vám nejsou zcela přirozeně vlastní. Budete totiž hodně empatičtí a zaměření na druhé.

Ve středu 6.3., v rámci Novu by to dokonce mohla být nějaká charita. Možná se omezíte na pomoc přátelům, ale budete hodně citliví a budete mít větší potřebu kontaktu s druhými, než je u vás obvyklé.

Při tom se změníte v tolerantní jedince a myslím, že v pátek byste mohli někomu pomoci velmi dobrou radou, nebo jinak se postarat.

To na sebe může vzít hodně podob.

Třeba i finanční výpomoc, nebo prostě někomu přeryjete zahrádku, aby si nehnul zády.

Kolem úplnku 21.3. se zřejmě ponoříte do nějakého studia, nebo budete hodně přemýšlet. Je to zmíněným Merkurem, který pro vás rozhodně nestojí špatně, a který vás možná vrátí k nějaké myšlence na sebezdokonalení, kterou jste odložili.

No tak jasně… Kozoroh plány neopouští, jen je někdy nechá uležet.

Mezi 23. a 26. březnem jde spíše o komplikace úřední, právní, pracovní a jinak prakticko/komunikační a vaši neochotu ustoupit byť o píď.

Naopak doba mezi 27. a 31.3. bude pro vás nejspíš o novém plánu do budoucna, nebo o nové pracovní, ale s ohledem na Venuši i vztahové nabídce. Plus mínus 48 hodin.

Můžete učinit životní rozhodnutí v rámci vztahů a osobního života.

Březen je na Saturnovy chráněnce docela hodně o lásce!

Zdravotně: Pozor na zuby a všechno, na povrchu těla.


VODNÁŘI

Březen pro Vodnáře nejspíš začal nějakou rodinnou událostí, nebo řešením novinek kolem rodiny, což vydrží ve vašich hlavách až zhruba do přesunu Slunce do Skopce.

Události kolem sebe budete vnímat hodně po stránce emoční a pocitové.

Po Novu 6.3. se na chvíli otočíte k praktickému řešení a nebude to vůbec špatné. Váš umírněný přístup a diplomacii jistě mnohde ocení.

Dost možná pomůžete radou, která má kořínek právě v začátku tohoto měsíce a vašem přímém spojení s inteligentním Merkurem, dřív, než se přesunul do Ryb.

Přechod Slunce, tedy rovnodennost a i úplněk 21.3. by mohly přinést do života Uranových svěřenců dobré zprávy, nebo úspěšné jednání založené hlavně na úsudku a diplomacii. Případně na stylisticky brilantně zvládnuté písemné i verbální komunikaci.

Ony komplikované dny 23. – 27.3. pozor na všechno okolo domu, včetně úředních záležitostí.

Odložila bych jak kolaudaci, tak i bourání příček. Ze všeho koukají starosti a všechno jakoby šlo zpátky a ne dopředu.

27. by se to navíc mohlo vyostřit mezi vámi a rodiči, nebo případně rodiči partnera, a pak už by vás neměla žádná pohroma stihnout.

Poslední dny a hodiny v březnu se zřejmě budete věnovat smyslovým prožitkům, na úrovni těla, ale s ohledem a milou Venuši, komunikativní Mars a usmívající se Jupiter i ducha a citů.

Zdravotně: Po celý měsíc si hlídejte záda i ve smyslu pádu na ně. Nelezte po výškách!


RYBY

Řekla bych, že Rybky začaly celkem emočně vyrovnaněji, než si přišly minulý měsíc. Hodně věcí jste opustili a rozhodli se popojít kus dopředu.

Od úterý 5.3. se nedivte, když vám někdo zavolá či napíše a bude se chtít smířit, vyříkat si věci, omluvit se a podobně. Je ale možné, že vy sami pojmete takovou potřebu.

Je tady hodně citů, hodně emocí, hodně empatie, ale také hodně chuti vyrovnat se s něčím, někým, nechat věci za sebou čisté a už se nemuset ohlížet.

Rybí dušička, která je křehoučká, což maličko umocní i Novoluní 6.3.

Naopak koncem týdne byste díky sílícímu Slunci a Venuši mohli okolí překvapit nějakým pevným postojem a pokrokovými názory, chováním i komunikací.

Vaše „mě je to jedno“ by se mohlo po úplnku a po přechodu Slunce do Skopce 20. a 21.3. změnit na poměrně racionální vysvětlení, proč „ano“, nebo „ne“.

Můžete udělat velký posun na všech úrovních… jak pracovně, tak i partnersky.

Problematické postavení planet kolem úterka 23.3. bude v případě Ryb na sebe brát podobu spíše partnerskou. Do 26.3. nechte všechno plavat, což by vám, jako Rybám nemělo být cizí.

Ono se to prostě nějak vyřeší a to už kolem 27.3. kdy nastane období praktického přístupu a pochopení racionálních věcí kolem všech událost.

Asi potěšíte sami sebe.

Jestli se budete chtít teď v březnu hrabat do přístrojů, do manipulace s technikou vůbec, zapomeňte na to a vyberte si dny s nikoli retrográdním Merkurem ve vlastním znamení. Ve vlastním zájmu.

Zdravotně: Pro Rybky je to v březnu žlučník a střeva.


SKOPCI

Skopci se první týden hodně proberou, ale ještě zdaleka ne tak, jak to na vás čeká od prvního dne svátků jarní rovnodennosti.

27571OTJ.jpg

Do té doby si budete si poskakovat a nepřekvapilo by mě, kdybyste s vaši krásně nastavenou skotačivou Venuší, nevylezli z něčí ložnice přes Nov 6.3. až do 17. března.

To je den, který by vás měl zase pro změnu vrhnout do společnosti a ke kultuře.

Co nějaké divadlo, kino, výstava?

Pak se patrně blýsknete vyřešením pracovních a úředních záležitostí, které by měly dopadnout dobře.

S přechodem Slunce do vašeho znamení přichází skvělá konstelace pro vysvětlení vašich potřeb a pojmenování vašeho přínosu pro vaši budoucnost a vůbec pocit spokojenosti. 

Na zkoušky by mohlo být dobře kolem úplnku 21.3. Hlavně na ústní.

Ono komplikovanější období mezi 23. a 26. březnem bude i Skopců hodně na straně tělesných aktivit a práce s těžkými věcmi.

Rovněž může mít neblahý vliv na práci a podnikání, tak se držte zpátky.

Zapomeňte a na smlouvy i žádost o zvýšení platu.

Také komunikační neshodu se zemitými znameními bych nevyloučila.

Závěr března vás ale díky Venuši uklidní, nabije, poskytne nové podněty a čert ví, i novou známost, (jestli ne staronovou) a možná někde vyhrajete nějakou soutěž, u které se člověk hýbe víc, než myslí.

Zejména v posledních dvou březnových dnech.

Zdravotně: Pro Skopce je to v březnu tlak, oběhové věci a také práce s ohnivým živlem.


BÝCI

Hned teď, v prvním týdnu to budou mít Býčci o dvou rovinách. Jednak o rodině a lásce a jednak o pracovních věcech.

Ta rodina a domov nastupují hlavně od středy 6.3. s Novem, a s přechodem Uranu do vašeho znamení.

K partnerovi ale budete shovívaví a naopak po pracovní rovině se dočkáte shovívavosti ze strany, kde to potřebujete.

Nevylučuji dobrou zprávu od potencionálního zaměstnavatele, který zohlední vaše kvality nejen praktické, ale i lidské.

Až do 20.3. by si mohli Býci rovnat a k lepšímu posunovat ekonomickou stránku, což potěší.

S jarní rovnodenností a úplňkem 21.3. přichází skvělý úsudek, dobře rozplánované věci a díky Jupiteru i radost z úspěchů na poli lásky.

Venuše, vaše vládnoucí plenta vám nachystá, spolu s retrográdním Merkurem nejedno překvapení, které se schovávalo v minulosti.

Mezi 23. a 26.březnem se hlídejte, abyste neřekli, nebo neudělali něco, co byste záhy hodnotili jako ukvapené a necitlivé.

Obloukem se také vyhněte úřadům, soudům, policii a vůbec všem státním úředníkům.

Od 28.3. by si mohli Býci rovnat a k lepšímu posunovat ekonomickou stránku, což potěší.

Poslední dny v březnu přinesou nejen uklidnění, ale také hodně pochopení vlastní situace a postoje druhých.

Slovo „bylo“ budete řešit ve všech rovinách.

Zdravotně: Dávejte si v březnu pozor na žaludek a ti, kdo mají chycenou slinivku, asi poznají, že ji mají.


BLÍŽENCI

Vzhledem k nastavení planet a vzhledem k tomu, jak konkrétně na Blížence působí postavení Venuše ve Vodnáři, bych odhadovala, že máte dojem, že je celý svět a hlavně svět lásky se utrhnul a někam letí.

Trochu máte tendenci přikládat význam i věcem bezvýznamným, ale to nevadí.

S novolunním a posunem Uranu do Býka přijde nejen dobrá zpráva z oblasti rodiny a domova, ale také vaše uklidnění a nějaký příjemný zážitek nebo setkání.

Nevylučuji ani cestování, které bude mít blízko k citům a to zejména kolem 9.3.

Úplněk a počátky svátků jara, tedy přechod Slunce do Skopce budou pro Blížence dle mého úsudku dny příjemné, osvěžující, ale s ohledem na Merkur také hodně o pochopení druhých lidí v souvislosti s minulostí.

Něco vám dojde a bude to osvobozující.

Ve dnech mezi 23. a 27. březnem dejte pozor na veřejnosti. Můžete něco ztratit, nebo o to být připraveni, a to zejména ženami. Blíže specifikovat to nejde, ale pokud vám někdo způsobí problém, bude to nějaká dáma cool

Od 28.3. se vám vrátí štěstí a klid. Hodně pochopíte, což vás osvobodí a potěší asi i nějaká schůzka, kde bude víc lidí.

Můžete narazit na nějakou dobrou pracovní nabídku.

Poslední březnové dny se budete usmívat hlavně na ty andělíčky, co létají se šípy, které ani, když jsou zaražené v srdci, nezastaví jeho akci.

Jen ji zrychlí!

Zdravotně: Hned po nervech je to pro Blížence v březnu oblast očí a krku.


RACI

Navzdory faktu, že máte co řešit, hlavně v oblasti rodiny, potomstva, bytu a podobně, a to zejména od středy 6.3., kdy se o to postará nejen přechod Urana do Býka, ale i Novolunní v rybách, měli byste v březnu mít spíše optimistický pohled na svět.

Je to program jakési vnitřní síly a víry v dobrý konec, a také smíření, nebo všeho dohromady, což je dané jednak sílícím vlivem Slunce a Skopce, ale také Merkurem a poněkud více osvobozujícím postavením Venuše.

Je to dobré, pro Raky, kteří jsou velice citliví.

Možná sice zaslzíte při pohledu na staré fotoalbum, ale sílu jít vpřed rozhodně máte.

A ta vydrží a i zesílí s příchodem jarní rovnodennosti a úplnku 20. a 21.3.

Bude pouze obohacena o toleranci a schopnost odpouštět, přecházet drobnosti, posunout se kupředu a neřešit.

Víceméně by se dalo říci, že březen je pro Raky dost přelomovým měsícem.

Mnohé pro vás dostane zcela jiný rozměr, uvědomíte si cenu sebe sama i cenu života, pohlédnete kupředu, skrze pochopení minulosti možná změníte priority a některé věci zcela opustíte.

Když si dáte pozor mezi 23. a 26. březnem, ve vašem případě na zbrklost při manipulaci s horkými věcmi a horkou vodou, bude pro vás březen víceméně objevný.

V tom dobrém slova smyslu.

Jakmile něco pustíme, přestaneme to svírat, ono se to nadechne a může k tomu zvenčí cokoli, co to třeba změní či posune, je to velký krok kupředu.

Raci zvlášť by si měli uvědomit, že když se něčeho držíme, ono to taky nikam nemůže.

Období od 28.3. bude přínosné jak na poli práce, tak v rodině a hlavně úředně a pro vás pocitově.

Poslední dva dny asi budete i lehce sportovat.

Zdravotně: Zacvičte si něco na krční páteř. Pokud se vám motá hlava, původ nejspíš tam. Nebo v nervech.


LVI

Na poli práce nebo peněz se vám asi něco povede hned od pondělí 4.3. a na poli vztahů se patrně posunujete kilometry kupředu už zcela očividně. Poděkujte Venuši, která ve Vodnáři umí divy.

Doba přeje plánování světlých zítřků, v čemž jste mistři. Ono máte i důvod, protože by se vám mělo fakt dařit.

Od 5. března se díky Merkuru občas ohlédnete a s úsměvem budete nejspíš hodnotit své reakce a určité věci, srovnáte se s některými lidmi a nevyloučila bych setkání s někým z minulosti, s kým se zcela srovnáte a vztah očistíte od všeho, co bylo.

Budete to vnímat jako velice osvobozující.

Okolo 12.3. někoho potěšíte skutečně milým činem, což bude směřovat k jasnému cíli, stát se neohroženým ochráncem slabých a perzekuovaných.

Celý březen je u Lvů o jakémsi vyrovnávacím modelu, pokroku, objevování i snaze bít se za pravdu a odpouštět lež.

Doba kolem přechodu Slunce do Skopce a i následný úplněk 21.3. přinese energii, vitalitu a chuť do práce i na družbu s druhými. Neobvyklé zážitky a skoro až dobrodružství.

S ohledem na Venuši, Merkur, Jupiter i Saturn, můžete cokoli a mělo by se vám dařit.

23.3 zabrzděte v tom letu kupředu a do 27. března jen pasívně přihlížejte.

Hrozí vám konflikt, nebo potíže se zákonem nebo autoritami. Také nepřiměřené reakce, a náhlý nesoulad mezi představou a reálem.

Hned 28.3. ale nejspíš čeká nějaká zpráva, nebo nabídka, případně uzavřená dohoda, což vás potěší.

S ohledem na Saturna to bude na dlouho.

31.3. by se Lvi mohli vyznamenat ve společnosti. (tak ono kdy ne, že jo devil)

Zdravotně: Lvi mají pro březen od planet slíbeno hodně energie a schopnosti seberegenerace. Snad jen oblast močových cest by si zasloužila pozornost.


PANNY

Prvních čtrnáct březnových dnů by se měly Panenky doslova vyznamenat. Zprvu citlivý, moderní a tolerancí nabitý přístup k okolí i rodině, obohatíte druhý týden také mimořádnou kreativitou v domově.

Inovace je vaše druhé jméno od 6.3.

Zapojíte fantazii, budete budovat, bude s vámi příjemně a budete mít i chuť měnit. Nevídáno! No tohle umí s Pannou udělat Uran v Býku.

Kolem 18.3. to asi bude Vodnář, nebo Štír, od kterých byste mohli dostat příjemnou zprávu nebo nabídku.

Krátce před úplňkem, tedy zhruba kolem přechodu Slunce Skopce, můžete zaznamenat asi pracovní úspěch díky intelektu, brilantní analýze něčeho, co proběhlo a díky zužitkování minulých zkušeností.

Úplněk ve Váhách 21.3. to pak celé jen vybrousí jako diamant.

Po úplňku na vás čeká nějaké pozitivum v oblasti vztahů.

Chvílemi romantická, Panna, která má díky Venuši, teď už v Rybách své místo v červené knihovně, a chvílemi, díky Merkuru ve zpětném chodu a v Rybách, spíše, duchovní a výchovně naučná.

Kolem 23. až do 26.3. si dobře rozmyslete, jestli neodložit nějakou případnou cestu.

Jednak by vás mohla pozlobit technika a jednak byste se mohli dostat do nepříjemné situace při cestování, kterou byste nezavinili.

Poslední dny v březnu budou příjemně rekapitulační a poslední březnový den vás možná vytáhne do společnosti a k hrám.

Zdravotně: Dávejte si pozor na horní polovinu zad a ruce oblasti ramen.


VÁHY

Po zdravotní stránce se první dny v březnu nedá mluvit o nějaké hitparádě, ale kompenzuje vám to asi pocit osvobození, zejména po rovině vztahové. Je to takový pokrokový model v duchu hesla „nic nemusím“ a „ono to nějak dopadne“.

Pro Váhy je to dost relaxační.

Přechod Uranu do Býka je pro Váhy ano, o domově a jarním úklidu, ale také o zdraví. Jednak by mělo toto postavení přinést zklidnění podrážděných orgánů, které mají něco společného s tekutinami, ale na druhé straně v týdnu okolo 13.3. mohou pozlobit klouby.

V době přechodu Slunce do Skopce a kolem úplňku ve vašem znamení 21.3. byste se mohli zaměřit na plánování cestování a cestování jako takové.

Váha raději zvažuje, než jedná a proto si myslím, že to ideální doba, protože letní dovolená ve stylu „last minut“ není nic pro rozvážnou Váhu.

Budete mít ale také aktuální potřebu se vrhnout do lůna přírody, protože většině Vah dělá klid a zeleň moc dobře. Tím spíše zeleň, která se právě budí, ze které přímo tryská nový život a energie.

Mezi 23. a 26. březnem si jednak si dejte pozor na to, co vám v tuto dobu kdo nabízí a slibuje, a jednak si hlídejte hmotné a cenné věci. Mohlo by se něco z minulosti v tomto duchu dokonce opakovat! Nic nepodepisujte, nekupujte, nehrajte hazard, nesázejte.

Macešky můžete.

Případné obíhání úřadů a verbální komunikaci ponechte na období od 28.3. a rozhodně nic nepokazíte.

V oblasti vztahů vás čeká příjemné období mezi 9. a 21. březnem, a potom celý zbytek měsíce od 28.3.

V této době asi také dostanete nějakou nabídku, nebo se někdo vysloví s něčím konkrétním, což budete kvitovat.

Poslední dva březnové dny využijte všude tam, kde musíte mluvit, nebo se vyjádřit písemně.

Zdravotně: Pozor na žaludek, žlučník, kolena a ramena.


ŠTÍŘI

Do března vstoupili Štíři na jedné straně plní plánů na inovace a reorganizace a na druhé straně asi ustaraní ohledně financí.

Cosi nového v oblasti práce a praktických věcí, by se mělo objevit po přechodu Uranu do Býka. Můžete klidně i změnit zaměstnání, stejně, jako bydliště.

No možná se jen vrhnete na jarní úklid a přijde nová zakázka v práci.

O Novolunní 6.3. můžete spolu s couvajícím Merkurem a oním Uranem vyhrabat dávnou lásku, se kterou máte nedořešené věci.

Můžete se potkat, všechno si povědět a vztah dosud obtěžkaný něčím nevysvětleným se přestane jevit jako balvan.

Máte šanci na budoucnost očistěnou od toho, co bylo přítěží.

Asi budete hodně věci hodnotit emotivně, ale ne bez ochoty se posunout, získat nadhled a vykročit nově.

Čím blíže k jarní rovnodennosti a přechodu Slunce do akčního Skopce, tím více se budou některé představy zdát realizovatelnějšími. Budou také dostávat praktičtější rozměr.

Po úplnku 21.3. se budete cítit svobodněji.

Jen mezi 23. a 26. březnem možná nechoďte do práce, protože kolem tohoto data, byste mohli udělat něco fakt ne, úplně uváženého, nebo se dočkat nějakého karambolu.

Jestli ale máte dojem, že byste už měli skončit, tak ring volný J

Od 28.3. je dobrý čas pro vztahy citové a partnerské, protože na to jsou příhodné konstelace, dobře aspektovaná Venuše, teď už ve vodě a také Merkur, který nic nepřehlédne a dobře kombinuje minulé zkušenosti s přítomností.

Uvidíte možná mnohé jiným pohledem, než kterým jste se na to dosud dívali.

A nejen situace, ale i lidi.

Po rovině financí na vás planety také nezapomněly.

Od 29.3. by mohly postupně dorazit peníze, nebo příslib, či podepsaná smlouva a podobně.

31.3. možná oceníte pomoc člověka, který je kolem vás, a který to myslí dobře.

Od maminky, přes partnera až po nejlepší kamarádku. 

Zdravotně: Pozor na ledviny, játra a hlavu.


STŘELCI

Střelci začnou první březnový týden dvojí energií. Na jedné straně se něco podaří, v rámci rodiny, na druhé straně je tu nějaký dozvuk slabosti zdravotní.

V partnerském životě by měl být první březnový týden spíše pěkný.

Nevšední zážitky kolem nových a nepoznaných věcí i lidí se mohou dostavit kolem novolunní 6.3. a dál po přechodu Uranu do Býka.

Budete mít kliku a celý týden by měl být bohatý na nové vjemy, názory, na nový úhel pohledu, nové lidi.

Přechod Slunce do Skopce vás uzdraví z předešlých neduhů a poskytne vám celkově příval energie. Hodně žen ve Střelci v tuto dobu otěhotní. 

Úplněk o den později 21.3. ve Váhách by vás mohl svou nekompatibilní energií trochu unavit. Jste nastavení na akci, úplněk bude chtít klid a rozvahu.

Náročné dny 23. až 26.3. Střelce zasáhnou jen okrajově, hlavně díky Jupiteru, čili by je ono riziko mohlo jen líznout. Pod ochranou Jupitera je to takové štěstí v neštěstí.

Budete mít opět kliku!

Ačkoli asi dost utratíte, závěr března přinese peníze, nebo příslib, či případně se objeví nová pracovní nabídka, schválí vám půjčku, či tak něco.

Poslední dva březnové dny můžete zažít něco nevšedního na veřejnosti. Možná zajímavý výlet, nebo cokoli neobyčejného.

Zdravotně: Dávejte dobrý pozor na všechno, co by se po zdravotní stránce mohlo vrátit, (zpětný Merkur) nebo jen ozvat.


Užijte si vstup do jarní energie, plné života, vůní,

květin, mláďátek a probuzení. 

Hodně úspěchů a hodně zdraví vám všem!

heart

Michaela Kudláčková

 (Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com