Magie

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – BŘEZEN 2018

0 Shares

Zdravím a vás v prvním jarním měsíci roku 2018! Všechno, co potřebujete obecně vědět, jsem vám nahrála do videa a věřím, že nebudete zklamaní. Čekají nás dva úplňky, já jsem všechno stihla ještě o den dřív, než jsem čekala, myslím, že mám pro vás dobré zprávy, a tak jsem úplně spokojená.

 

Budu ráda, když vám přinese letošní březen přesně ta pozitiva, která od něho očekávám, a doufám, že budete i vy spokojení.

 

Více tady:

 

 

A teď už popis pro jednotlivá znamení…

  

KOZOROZI

 

Jestli chcete mít co nejvíce hmotného užitku, a to vy chcete prakticky kdykoli, postarejte se o potřebné věci teď začátkem března.

 

Mezi 1. a 8.3. přijde pro vás období dajné, přínosné a vy sami byste měli být zvláště po pracovní a hmotné stránce spokojení Kozorozi.

 

Vztahy sice zůstanou tak nějak v lednici, protože teď se prostě musí řešit jiná oblast, ale i tady si přijdete na své.

 

Ovšem později.

 

Mezi 9. a 14. březnem si dejte dobrý pozor na chyby, které by vás mohly stát minimálně peníze. Rovněž není dobrá doba na řešení rodinných sporů. Můžete obdržet úřední informaci, která nepotěší.

 

Novolunní 17.3. byste naopak v jeho začátku měli využít při setkání s přáteli, nebo k pomoci někomu potřebnému. V jeho druhé polovině k čemukoli, kde je potřeba výkonnost a výdrž.

 

Kolem přechodu Slunce do Skopce, 20.3. doporučuji přestat obchodovat a podnikat a začít myslet na lísku a vztahy.

 

Doba je přívětivá pro vztahy a city, i když s ohledem na silné zemité aspekty se od hmoty neodkloníte úplně. I když, ono kdy se od ní Kozoroh úplně odklání, že? wink

 

Konec měsíce by měl pro vás být malým dárkem v čemsi, co se  v nějaké oblasti jmenuje, zcela nový začátek.

 

Zdravotně: Dejte si pozor na žlučník a žaludek a to zejména ve druhé polovině měsíce.

 


 

VODNÁŘI

 

Většině Vodnářům se nastavení posledních únorových dnů asi překlopí i do prvních dnů v březnu. Podle planet by to nemělo být v negativní rovině a hlavně ne tam, kde jde o práci a hmotu.

 

Konkrétně první dva týdny by mělo vrcholit období rychlých pozitivních, praktických změn.

 

Co stagnovalo, bude oživeno a podnikatelům by se mělo dostat nějaké kladné odezvy v záležitosti, v níž už ani nedoufali.

 

Koukejte to dotáhnout do 8.3.!

 

Pak už si raději počkejte na Novoluní, protože byste mohli něco uspěchat či zazdít přílišným honěním, nehledě na to, že doba mezi 8. a 14. březnem je dost konfliktní.

 

Novolunní 17.3. by vám mohlo v jeho první fázi přinést zajímavé pozvání, nebo vyznání, zkrátka je více citové. Ve druhé polovině budete akční a pomalu se posunete do praktické stránky, ve které vydržíte až do rovnodennosti.

 

V oblasti citů si zase užijete od 20.3. do 24.3.

 

Závěr měsíce věnujte svému zdraví a nekonfliktním přátelům, zajděte si zaplavat, pečujte o tělo. Můžete být také úspěšní v oblasti sportu.

 

Zdravotně: Začátkem března pozor na nohy a klouby.

 


 

RYBY

 

První dva týdny byste měli postupně zaznamenávat rostoucí zájem o hmotný svět. Ne, že by vás ten citový nezajímal, ale budou asi důležitější věci. Jako třeba práce.

 

25864MmV.jpg

 

Vrchol vašeho nasazení prožijete možná kolem 8. března.

 

Na Den žen budou ženy Ryby patrně právem vyznamenány řádem za zásluhy.

 

Potom byste měly, Rybky ubrat a zvolnit a nechat věci kolem sebe plynout minimálně do 14.3. Možná budete koukat, co všechno se změní ve společnosti a ve vašem okolí, během několika dnů.

 

Novolunní 17.3. bude ve svém začátku pro Ryby možná trochu melancholické, ale okolo 20:00 by se měly věci změnit příchodem lepší nálady a chuti někam vyrazit a něco zažít.

 

Velmi dobré období by mělo nastat Rybkám také kolem rovnodennosti 20.3. a pak v době úplnku 31.3.

 

Neměli byste v tuto dobu ekonomicky tratit a neměli byste mít ani nouzi o milé zážitky v oblasti citové.

 

Zdravotně: Dejte si po celý měsíc pozor na oči.

 


 

SKOPCI

 

Poměrně akční konec února se s prvním úplňkem, který je v Panně, poněkud zklidní. Nastane období přívětivé pro Skopce v pracovní oblasti a také v oblasti hmotné.

 

Dobu až do 9. března využijte k upevňování pracovních vztahů a tam, kde se to týká obchodních partnerů a podobně.

 

Budete kreativní, pracovití a se silným Merkurem také schopní slušné analýzy a racionálního úsudku.

 

Moc přehmatů byste neměli v tomto období udělat.

 

Od 10.3. se začněte hlídat hlavně v otázkách obchodních a soustřeďte se na opatrnost tam, kde hrozí konflikty a nedomyšlená rozhodnutí.

 

Ideálně, až do 15.3. odpočívat.

 

Aktivitám nejrůznějšího druhu a hlavně novým začátkům snad ve všech oblastech se mohou začít Skopci věnovat od novolunní 17.3.

 

Přechod Slunce do vašeho znamení a jarní rovnodennost by měly Skopcům přinést nejen hodně vitality, ale i novinky, začátky, úspěch a hromady energie.

 

Od 29.3. si už ale dejte pozor a hlavně klid!

 

I když kdo ví, třeba je právě čas vyhrávat bitvy. Tak snad jen se nevrhejte se ale do těch předem prohraných.

 

Druhý úplněk 31.3. ve Váhách je u Skopců jednoznačně o lásce.

 

Zdravotně: Druhá polovina března je tu spíše s upozorněním na přepínání a úrazy z přemíry vložené energie.

 


 

BÝCI

 

Začátkem března budou Býci ve svém živlu. Hned s úplňkem v Panně dostanete přesně nadávkovanou porci zdravého rozumu, smíchanou s vyhovující dávkou pracovního úspěchu.

 

Až do 7.3. můžete dělat cokoli, a nic byste neměli výrazně pokazit, protože budete mít dost času přemýšlet i jednat.

 

Následující období od 8. do 15.3 bude bohužel trochu víc o napětí a neústupné, až nelítostné nastavení Saturna může mít dramatický průběh zejména v rodinných vztazích.

 

Novolunní 17.3. uklidní Býky hlavně na poli citovém, protože by mohlo přijít něco nového, nebo vyjasnění nějakého situace.

 

Rovnodennost a přechod Slunce do Skopce, by měly být pro Býky požehnáním i fyzickou vzpruhou.

 

Přinese dny optimistické a prosluněné.

 

Druhý úplněk 31.3. ve Váhách, by zase mohl mnoha Býkům přinést nějakou kýženou zprávu z pracovní oblasti, nebo i novou smlouvu.

 

Zdravotně: Začátkem března pozor na systém dýchání. Druhá část měsíce by měla být zdravotně povzbuzující.

 


 

BLÍŽENCI

 

Také Blíženci mají první dva týdny výbornou šanci hodně věcí domyslet a začít, podepsat potřebné smlouvy, vstoupit do nové práce a poděkovat Merkuru za přízeň.  

 

Dokonce by se Vám mělo podařit vymyslet na poli podnikatelském jakýsi postup, který bude přínosný. Zejména je na to vhodný první úplněk, takže teď a pak druhá část Novolunní 17.3.

 

V oblasti praktické byste nic pokazit neměli až do 9. března.

 

Od 10. do 14. března na sebe možná u Blíženců vezme podobu skutečně radikálních řešení, které ovšem díky času na přemýšlení, nebudou překotná, ale nemusí být populární.

 

Mohla by být zásadní a trvalá.

 

Těsně před Novolunním mohou Blíženci buďto z nějakého vztahu, ať už pracovního nebo partnerského, vystoupit, nebo se v něm naopak na dlouho usadit.

 

Novolunní jen potvrdí aktuálnost změn i chuť do nich.

 

Přechod Slunce do Skopce 20.3. bude aktivní. Budete rozhodní a akční a nabití energií.

 

Druhý březnový úplněk 31.3. ve Váhách může mnoha Blížencům přinést významnou společenskou událost, nebo pozvání na ni, nebo prostě pozvání, které budete pokládat za významné.

 

Zdravotně: Dávejte si celý březen pozor na hlasivky, krk a průdušky.

 


 

RACI

 

Hned o tomto Panním úplňku můžete nabýt předtuchy, jak vám první dva březnové týdny prakticky a hmotně budou fandit.

 

Díky silnému Merkuru, také myšlenkově a analyticky zvládnete všechno, co se na vás navalí. Váš svět a pohled na druhé bude prvních přibližně 10 březnových dnů ve znamení racionálního uvažování a překvapíte i ledovým klidem.

 

Pouze pozor na období mezi 11. a 16. březnem, kde i u vás zaúřaduje Saturn svou neúplatnou potřebou spravedlivých soudů.

 

Vy žádné nevynášejte…jen se dívejte, jak to Saturn udělá sám.

 

Novolunní 17.3. mohou Raci využít po praktické rovině, a nebylo by to vůbec špatné, ale protože je to velice silné Novolunní pro Raky a planety jim nabízí spíše aktivitu v oblasti citové, patrně na hmotu nebude čas.

 

Přechod Slunce do Skopce je pro Raky oživující a ozdravující doba, kterou pocítí jak fyzicky, tak i pocitově. Budete svítiví a moc milí.

 

Druhý úplněk 31.3. by už mohl emotivní Ráčky poněkud vyčerpat a tak je možné, že hodně jich lehne s migrénou.

 

Ale myslím, že jinak fajn měsíc, ne?

 

Zdravotně: V první polovině února Raci pozor na zuby, ve druhé spíše na nervy.

 


 

LVI

 

Přesně tohle prvotní bezemoční období potřebujete, abyste nabrali síly a úsudek v oblastech praktických, protože tam se teď stočil pohled vašich planet, tam leží úspěch od prvního březnového úplňku až do 10.3.

 

Neuděláte téměř žádné chyby.

 

Schopnost správného hodnocení reality je teď u Lvů až neuvěřitelná.

 

Patrně podepíšete nějakou smlouvu kolem 7.3.,a to po zralé úvaze. Pokud ne, stane se tak v době Novu, nebo po přechodu Slunce do Skopce. Prostě se tak v březnu stane yes

 

Budete uvažovat hodně dopředu a bude se vám dařit.

 

Pouze v době mezi 11. a 14. březnem si dávejte dobrý pozor nejen ve finančních otázkách, ale také, co říkáte, kdy a komu. Nenechte se rozhodit, neútočte, ale hlídejte si taky peněženku, kreditky a podobně.

 

Novolunní by mělo přinést Lvům nejen milostné novinky, které budou příjemné, ale souběžně se může dostavit i nějaká pracovní nabídka … jednoduše si tento vodně ohnivý Nov užijete, jak jen to jde!

 

A užívat budete dál i kolem jarní rovnodennosti a po přechodu Slunce do Skopce. Máte období, které vás probudí a posílí.

 

Pouze druhý březnový úplněk 31.3. už asi Lev nevydrží, odpadne a bude jen tupě hledět do stropu.

 

No… s ohledem na to, jak emočně a prakticky narvaný měsíc máte v tuhle chvíli už za sebou, si únavu zasloužíte.

.

Zdravotně: V březnu hrozí Lvům spíše bolesti z přetažení a namožení.

 


 

PANNY

 

Praktická Panna by si měla vlastně už teď od prvního úplňku, který je v jejím znamení, začít lebedit až do 12.3.

 

Budete mít dost času si promyslet prostupy a nebudete mít pocit, že jste někam tlačeni. Naopak… půjde to samo.

 

Pokud chcete cokoli začít v oblasti podnikání, udělejte to klidně hned teď, nebo počkejte na Novolunní, nebo toho prostě začněte víc a všechno má naději na úspěch.

 

Kolem 13. 3. si dejte ale pozor až do 16.3.

 

Některé věci v tuto dobu budete mít problém kontrolovat a ani bych se o to na vašem místě nesnažila, nepletla se do nich, a vůbec jen přihlížejte. Nefušujte Saturnu do řemesla, nepleťte se do ničeho, protože on ví co dělá. A když to dělá, tak to dokončí. Nutně se vám to nemusí líbit.

 

To ovšem je Saturnu srdečně jedno.

 

Naopak vás rozjařený Merkur a s ním od Novu 17.3. i Venuše, mají novinky a příjemné změny. Ne, nic nečekaného, nebojte.

 

V oblasti citů je březen k Pannám velice přívětivý. A i vy sami budete k pomilování.

 

Zvláště pak kolem 20.3. jste jedna velká otevřená náruč, jedna velká podaná pomocná ruka…jedna velká, krásná Panna.

 

O druhém březnovém úplňku už ale raději nic moc nevymýšlejte. Možná budete unavené Panenky, které odpočívají.

 

Bude-li to v sauně, nebo ve vířivce, potěšíte svou Venuši.

 

Zdravotně: Veškeré zubní zákroky, pokud to trochu půjde, podstupte do 20.3. Pak by to dlouho bolelo.

 


 

VÁHY

 

Pro Váhy má začátek března a zejména pak úplněk v Panně podobu vcelku snesitelného pracovního prostředí a mohli byste si porovnat hodně pracovních vztahů, protože budete chápaví a vstřícní.

 

Také nekonfliktní a rozvážní. Jo, u Váhy nic překvapivého…

 

Zhruba kolem 10.3. se vaše Venuše postará o cosi, co by mohlo znamenat, že byste vkročili do něčí života. Jestliže se tak stane okolo 12. a 13.3. bude to na hodně dlouho.

 

Ostatní věci, které se kolem vás budou dít až do 16.3. neřešte.

 

Ani tehdy, když se vám to nebude líbit. Nechte to být. Z pohledu Saturna je to spravedlivé, i kdyby vám připadalo, že není.

 

Saturn se dívá a všechno si píše. Není smysluplné s ním diskutovat!

 

Naopak se těšte na Novolunní 17.3., které by mohlo přinést novinky pracovní a hmotné, můžete obdržet nabídku, nebo i dar. (jo, i odměny).

 

Přechod Slunce do Skopce a jarní rovnodennost je pro Váhy dobou optimistickou a aktivní po všech stránkách.

 

Druhý březnový úplněk 31.3. věnujte péči o své tělo, o krásu a je možné, že kvůli potěšení oka a ducha budete i cestovat.

 

Zdravotně: Do 20.3. si hlídejte oblast ledvin a močových cest.

 


 

ŠTÍŘI

 

Za začátek března budou Štíři asi vesmíru vděční. Zejména je to dobrá doba na nákupy velkých věcí v rozmezí velkých částek.

 

Nebojte se investovat a podnikat a vůbec se nebojte pragmaticky jednat od prvního úplnku, až do 7.3.

 

Pak, mezi 8. a 14. březnem zvolněte a buďte pozorní.

 

Jak k tomu, co k vám přichází, tak i k tomu, co děláte, co říkáte, s čím souhlasíte, a pokud nesouhlasíte, udělejte to tiše.

 

Cokoli se v tuhle dobu bude dít, je otázkou vyrovnání z minula a nemá smysl to hrotit. Vy si jen nevytvořte další dluh. (karmický).

 

Přemýšlejte i tom, abyste nezopakovali v tuto dobu stejnou chybu.

 

Co se v začátku měsíce probudilo hezkého, to se pak kolem Novolunní 17.3. upevní. Co se nestihlo pozitivně vyvinout, tomu můžete v tuhle dobu pomoci.

 

Udělejte cokoli, co neublíží nikomu dalšímu.

 

Přechod Slunce do Skopce i jarní rovnodennost je pro Štíry dobou nabírání sil a energie, dobou pozitivního pohledu na svět a dobou nových zpráv, nového úhlu pohledu a nových začátků.

 

Druhý březnový úplněk ve Váhách vás může postavit před rozhodnutí.

 

S ohledem na Venuši a Merkur bude správné.

 

Zdravotně: Začátkem měsíce pozor na záda a ve druhé polovině na bolesti hlavy z vnitřního přetlaku.

 


 

STŘELCI

 

Kolem tohoto prvního úplnku by se, díky vaší uvážlivosti a praktickému přístupu, měly věci začít vyvíjet přesně podle vašich požadavků a plánů.

 

Uzavírejte smlouvy, dojednávejte obchody, jezděte na mítinky, protože se s vámi dobře jedná, obchoduje a vlastně i žije.

 

Využijte začátek března všude, kde vám to připadá důležité, a kde potřebujete v klidu a pozitivně působit.

 

Od zhruba 9.3. si začněte dávat pozor.

 

Pokud nechcete nikoho ukřičet, buďte rozvážní.

Nehodnoťte chování a schopnosti nadřízených, ale také se vyhýbejte konfliktním situacím. Bude-li to v rodině, což by se Střelcům v tuhle dobu stát mohlo, prostě odejděte dřív, než rozpoutáte válku světů.

 

Ono to přejde kolem 16.3.

 

Hned Novolunní 17.3. vám dá pocítit, jak můžete pozitivně ovlivnit dění kolem sebe, a jak umí být Venuše neskutečně štědrá.

 

Asi se zamilujete.

 

Rozhodně se o Novu, po něm a v době po jarní rovnodennosti polovina světa zamiluje do vás.

 

Od přechodu Slunce do ohnivého Skopce 20.3. budete mít před sebou mnoho výzev a nových situací, ale nebojím se, že byste neobstáli jak na poli praktickém, tak i citovém.

 

Druhý březnový úplněk 31.3. může přinést rozřešení nějakého soudního sporu.

 

Zdravotně: Březen je u Střelců ve znamení povrchu těla. Čili od vyrážek, přes opary a po odřeniny. Nic strašného.

 


 

Přeji vám všem krásné, voňavé a životadárné jaro!!

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com