Co je nové, to je dobré SKOPEC (beran)

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1034

Miluje začátky a nové projekty. Je schopen vymyslet za pár dnů celou strategii nového obchodu, nebo podnikání a dokonce to všechno rozjet. Přesvědčí i mrtvolu o tom, že to je dobré.

 

Problém? Většinou u toho nevydrží. To proto, že zítra vymyslí jiný geniální plán, jak něco dělat v něčem podnikat.

 

Berani jsou nevyčerpatelnou studnicí energie a jedou až do chvíle, než jim úplně vytečou beterky. Dokud se nezavaří.¨pak padnou. Pak se zpravidla za několik dnů seberou se stejnou vervou…hodně lidí to nechápe.

Skopec je ve starém původním astrologických knihách „NÁJEMNÝ ŽOLDÁK“ a není to až tak hanlivé, jak se zdá.

 

Beran je schopen a ochoten se bít i za cizí věc. Jen za prestiž nebo doslova za žold.

Je zvyklý vítězit.

 

3510OWE.jpg

Ženy Beranice jsou jedny z nejobětavějších bytostí, které znám. Jsou mnohdy o do vlastní oběti. Pro manžela, rodinu, dítě, milence…naprosto odevzdají svůj život druhému.

Chyba.

 

Beran a…

 

Kozoroh –Někdy má Beran  pocit, že vykecat díru do stromu by bylo snazší, než prolomit Kozoroha. Kouká na něj, jakože chápe, a pak jde a udělá všechno po svém. Beran je ale také toho názoru, že až bude jednou atomová válka, vybuduje Kozoroh takový kryt, že v něm přežijeme 100 dalších let. Čili Beran si váží Kozoroží praktičnosti i když ho rozčiluje. Ti dva spolu mohou žít, když Kozoroh pojme fakt, že Beran oproti němu nikdy nedospěje.

 

Vodnář – Beranovi připadá Zábavný. Často ho ale ve vztahu Vodnář rozčiluje a Beran křičí. Přesto jsou tihle dva spolu poměrně dost často a dost dlouho.

 

Ryba – Berana Ryba zajímá. Jako ostatně všechno, co je nové. Brzy ho ale unaví ji pořád zkoumat. Ryba umí Berana okouzlit a rozněžnit. Na chvíli.

 

Skopec (Beran) –Tihle dva by byli takové malé Waterloo. Mají pro strach uděláno, takže namnoze do tohohle rovného boje jdou. Baví je to. Pokud to přeženou je z malého Waterloo velký Little big Horn.

 

Býk – Beranu by vlastně ani moc nevadilo s Býkem být, protože on si zábavu vždycky najde. Někdy i v Býkovi samotném. To právě bývá často důvodem velkých problémů mezi těmito dvěma znameními. Nejčastěji opustí Beran Býka.

 

Blíženec – Ani tohoto vztahu, s tímto všudybylem, se Beran rozhodně nebrání. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Beranovi se  líbí, jak je Blíženec aktivní. Často na sebe zvyšují hlas, ale měli by se domluvit. Ač hlasitě.

 

Rak – I když energeticky jsou na hony jinde, hodně často bývá Skopec právě s Rakem. Podstatně lepší je, když je v tom vztahu Beranem muž. Jsou tam vyrovnané energie. Pokud Račici nebude připadat moc hrubý, bude v něm vidět chlapa. Obráceně?…no, Beranice bude víc muž.

 

Lev – Je to zvláštní, jak často se v mnoha časopisech doporučuje Beran právě do domu Lva. A přitom tak málo těchto svazků vydrží. Ono, zkuste na dlouhou dobu udržet hořící pochodeň, vedle hořícího ohniště. Rozhodně něco chytne. Nejčastěji jeden druhého pod krkem. Nejčastěji odchází Beran. Kam? Začít něco nového!

 

Panna – Málokdy. Jen málokdy nám dvěma vztah klape. Panna, pokud vztah není právě na tomto založen, je pro Berana příliš praktická a zaměřená věčné pitvání detailů, které Beran pokládá za zbytečné. Panna Berana hlídá, kontroluje a poučuje. Beran běsní.

 

Váhy – Beran často Váhu doslova akčně sloví, protože mu imponuje. Ona s ním  ale často dlouho nevydrží. Většině Beranů se Váhy ale pořád moc líbí.

 

Štír – „Je, ale to je zajímavý model, tenhle Štír“, říká si Skopec často. Než se ale naděje, udělá Štír z Berana vola. Na tyto vztahy většinou doplatí Berani. Často pak říkají: „zlomil mi srdce“.

 

Střelec – Bývají spolu často a jsou spolu namnoze i dlouho. Jeho akce Berana baví a co na tom, že se překřikují. Alespoň to má šťávu. Pokud je šťávy moc, nebývá výjimkou fyzické násilí v těchto vztazích.

 

Za chviličku Býk…

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 252
  • 256
  • 13 864
  • 333 858
  • 2 490 858
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet