Bacha letím! STŘELEC a konec!

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1234

Proletí vaším životem jako střela a vy budete rádi, že se udržíte nějakého pevného předmětu, aby vás to nesmetlo.

Střelčí chování bývá často hodnoceno jako bezohledné. Není to tím, že by byl zlý, je to prostě jen tím, že dost často předbíhá sám sebe. Je to taková neřízená střela.

 

3527MmJ.jpg

Napřed koná, nebo mluví, a pak jedná.

Jakmile ale zjistí, že přestřelil, což bývá asi tak pětkrát denně, nějakou stejně ohromující akcí se postará o to, že se rozpadnete blahem a rychle zapomenete, že vás vlastně před chvíli totálně zlikvidoval jednou větou.

 

Tak jako jde Blíženec do šířky, jde Střelec do hloubky.

Jsou to lidé, kteří dokáží najít smysl a jádro problému i tam, kde to jiní vzdali, nebo nic nenalezli. Jejich potřeba přijít věcem na kloub a probádat všechno do neposlednější molekuly je až roztomilá.

 

Střelci jsou výborní vědečtí pracovníci.

Nebádají ale z potřeby pitvat bezpředmětné detaily, ale z potřeby neopustit věc do té doby, dokud na ní zůstává jen stín nejasnosti. S přehledem rozkrývají pohnutky i skryté důvody. Je to věc jejich osobní cti. Když už jsme u té cti,

 

Střelci nemají rádi bezpráví, ale někdy se ho mimoděk dopouštějí ve své honbě za pravdou. Jejich prostředky nebývají právě ohleduplné.

 

Cílem je přece spravedlnost. Mnohdy za nimi zůstává doslova spálená země.

 

Být nepřítelem Střelce znamená připravit se na boj s člověkem, jehož strategií je odhalit nejzranitelnější stránku, a tam se jedinou ranou strefit.

 

Míří přesně a jeho šíp málokdy mine cíl.

Jeho vtip je mnohdy tak ostrý, že jej pokládá za humor jen on sám, zatímco jiní přemýšlí, jestli ho za to zabít, nebo se smát.

 

Střelci milují sarkasmus, ironii a černý humor.

 

STŘELEC a …

 

Kozoroh – Soužití náročné pro oba. Kozoroh jako kliďas a buldozer bude mít možná s živou a ohnivou povahou Střelce problém. Pokud to ustojí, nudit se nebude. Střelec možná trochu jo.

 

Vodnář – Určitě Střelce zaujme.  Jeho temperament ho bude přitahovat a mnohdy i motivovat, stejně jako rozčilovat. Vodnáře může dráždit. To je dobré, pokud toho není moc. Pak lítají předměty i oni dva.

 

Ryba – Pro Rybu bývá Střelec jen těžko vykousatelný partner a Ryba bude Střelci připadat stále nějak mimo. Přesto se spolu zaplétají často. Málokdy ale na celý život.

 

Skopec – Se Střelcem utvoří velice energickou a ohnivou dvojici, kdy jediný jejich den nebude o nudě. Je to oheň a oheň. Buď se zahřejí, nebo něco zapálí.

 

Býk – Střelec bude pro Býka jednak zdrojem inspirace, a jednak neskutečným šílencem, který nemá rozum. Je to na jejich vzájemném postavení planet. Býk bude Střelce poutat rozvahou, nebo rozčilovat těžkopádností smile

 

Blíženec – Ty dva spolu často tvoří pár. Trvaní vztahu je ale sporné. Střelec časem vyčítá Blíženci povrchní vnímání věcí. Vždyť on je mistrem na setrvání u rozdělaného díla.

 

Rak – Mívá ke Střelci jakýsi mateřský vztah a tendenci ho hlídat a vychovávat. Bývají spolu často a mnohdy i velmi dlouho. Zvláště, je- li Rakem muž.

 

Lev – Ač se říká, že vztah Lev a Střelec bývá dobrý, ze zkušenosti vím, že jsou si spíše soky. Harmonie je tady často poškozena bojem o moc a přílišnou pánovitostí obou. Navíc Lvu může Střelec připadat netaktní.

 

Panna – Naopak s Pannou, ač se to nezdá, nakonec často Střelec vytvoří harmonický pár. Pokud se Panna nezblázní.

 

Váha – Rovněž vztah s Váhou, zvláště, je-li Váha muž, bývá úspěšný, pokud se Střelec krotí a nenaruší Váze příliš svět její harmonie.

 

Štír  – Střelce určitě zaujme. Je pro něho velmi zajímavým studijním a materiálem, dost často na celý život. Jejich soužití je roztomilé kdo s koho a ze Štírova pojetí sexu bude Střelec doslova vedle sebe.

 

Střelec se Střelcem, za určité konstelace, bývají, ale zase tak častý model to není, kvůli jejich zrcadlení. Je to vztah doslova životu nebezpečný.

Ti, které znám, ale stále žijí… smile

 

Tak. Hotovo.

Všechna znamení, která od pátku do této chvíle takto po kouskách vyšla, najdete v samostatném článku zítra v normálním vydání s doplňkem a odkazy. To proto, abyste se mohli k tomu kdykoli vrátit, když to budete potřebovat.

 

Přeji vás krásný zbytek neděle.

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 3
  • 344
  • 14 602
  • 335 228
  • 2 488 757
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet