Astropříručka pro holky. Partnerský horoskop

autor: | Zář 19, 2019 | Magie | 2 komentáře(ů)

Views: 6173

Tenhle materiálek jsem nesfoukla za včerejšek, ten jsem napsala předloni a je toho celá knížka, ale si říkám, že by se vám to, holky šiklo i tady třeba. Rozdělila jsem to na dva díly a druhý vám vydám v pátek. Mám za to, že takový náhled, a opravdu náhled, protože nativní horoskop, který je fakt na míru, to je věda, se hodí. Minimálně občas pobaví. Tak přeji, moje drahé Popelky příjemné zkoumání…

Proč si chlapíka maličko neprolustrovat, aby jeden věděl, co je výchovná chyba rodičů, co genetika a co je prostě potřeba překousat, protože mu to vetkly hvězdy a nejede přes to vlak. Ne by tedy ty rodičovské prohřešky šly vyeliminovat, to je kolikrát snadnější asi přešoupat ty hvězdy. 😛

A hlavně, my také nejsme dokonalé, jakkoli jsme dokonalejší. Ale nemyslete, pánové, že neumím něžně střelit i do vlastních řad.

Příručku pro pány připravuji také 😎

Tahle je ale pro dámy.

Kozoroh – 22. 12. až 20. 1.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: země

Energie: žena

Souvztažná barva: bílá, hnědá

Kozorozi jsou praktičtí, pragmatičtí lidé. Jsou zaměřeni na hmotu a mají rádi pravidla. Ideálně, když je sami vytváří.

Jejich kondice bývá často výborná. Mají rádi tělesný pohyb. Jakmile nějakou věc pojmou za správnou, neodervete je od ní, leda byste je zabili.

Kozoroh má rád děti, ale těžko bude poletovat po lukách a lovit motýly.

To si spíš umím představit, jak je soustředěně špendlíčky napichuje na polystyrenovou podložku. (ty motýly)

Kozoroh umí být neskutečně chladný a necitlivý.

Nepřátele likviduje promyšleně a systematicky. Necítí v takových případech náznak lítosti.

K přátelům bývá zodpovědný a vybírá je pomalu.

Jakmile ztratíte lásku Kozoroha, v drtivé většině případů už ji nelze znovu získat.

Víte, co je na astrologii skvělé? Totiž, pokud je laikovi podána bez odborných termínů typu konjunkce, kvadrát, trigon, Medium Coeli a podobně, což klidně může neastrolog pokládat za latinské vulgarismy, je astrologie nesmírně zábavná a ohromně všestranná věda.

Dobrý astrolog vám vyšťourá z nativního… pardon – statického… pardon… prostě horoskopu, který ukazuje, jak stály hvězdy v době narození člověka, jeho kompletní povahové rysy, včetně sexuálních úchylek, nadání, chorob, plodnosti a podobně… vlastně cokoli chce vědět.

Třeba i to, na co si které znamení raději lehne, s kým si raději lehne i jakým způsobem si vybere, kam si lehne.

Kozoroh a nákup postele

(je to partnerský horoskop, tak jsem jako příklad vybrala postele, ale berte to plošně)

Pravděpodobně přijde s plánkem, výpočty, excelovou tabulkou a bude pomalý. Překotné a bujaré nakupování něčeho tak důležitého (ono je pro něho všechno, za co vydá peníze, důležité) nečekejte.

Půjde předně po praktické stránce, bude chtít něco dokonalého a bytelného. Na krucánky a Ludvíkovské modely si potrpí málokterý rohatý (tedy ani Býk ne).

Bude uvažovat, měřit, kalkulovat, zkoušet, zda se něco někde neviklá, a když si vybere, může klidně odejít s tím, že si věc ještě promyslí. Zkrátka, když už Kozoroh něco udělá – tedy obchod – ví, co dělá.

Jste -li prodejce, nepokoušejte se mu nabídnout něco jiného, když se zajímá právě o tento typ. Bude z toho kyselý.

Bude chtít od vás technické znalosti. Je třeba, aby mu dělal průvodce skutečně školený člověk a i tak ho může zaskočit. Kozoroha dostanete maximem profesionality a znalostmi, aby měl dojem, že nemusí on učit prodávajícího.

A i tak se bude chovat, jako by snědl celého Šalamouna i s rodinou.

Pokud si Kozoroh dobře vybere, vrátí se.

Kozoroh a materiály

Tvrdý Kozoroh (máte co dělat s chladným znamením, které umí skrývat emoce, pokud je má) bude spíše vybírat tvrdé druhy dřeva. Nevadí, že je to těžké, hlavně, že je to bytelné. Málokterý si vybere umělé, nepřírodní materiály. Kozoroh nemá rád, když se něco tváří, že je to něco jiného. Když dřevo, tak dřevo. V případě Kozoroha to asi bude dub a podobně.

Kozoroh v posteli

Kdo si příliš nepotrpí na žužlání ušních boltců a sladké švitoření, tomu se jistě valící se magma v podobě Kozoroha bude líbit.

Sex trvá zpravidla dlouho, aby se nic nevynechalo.

Kozoroh jde na to technicky a má strategii. Nebrání se ani novinkám, ale musí se mu chtít.

Oběti po něm nechtějte. Pokud ho bolí hlava, raději vás praští do té vaší, aby vás také bolela, než by vykonal nějaký ústupek.

Kozoroh má ale sex velice rád.

Je to pro něho především péče o tělo, rozcvička i zkouška vytrvalosti. Při milování zpravidla soustředěně mlčí.

Kozoroh mívá tvrdý, ostrý pohled. Z jeho očí se dívá sám Saturn.

Jak si sednou?

Jak jistě víte, je ve hře mnoho faktorů. Dvanáct domů horoskopu, ascendent, descendent, umístění Venuše, konjunkce, kvadráty, trigony, sextily a podobně. Proto je hodnocení souladu s jednotlivými znameními spíše energetické a velmi obecné.

Kozoroh s Kozorohem je trochu o střetu zájmů, ale také mnohdy o pevném a trvalém souznění i poutu. Hlavně se mezi tyhle dva nepleťte. Rádi řeší věci bez obecenstva.

Vodnář si vedle Kozoroha brzy okouše nehty až k loktům od samé nudy. Potřebuje poznávat a konat. Kozoroh chce předně klid a rozvahu. Ale všechno je možné.

Rybu by asi většina Kozorohů pokládala za mimozemšťana, který se pohybuje někde za sklem. Ryba vyhodnotí Kozoroha jako energetického metráčka, který jen stěží chápe její pocity a potřebu hlubokého souznění. Mám kamarádku Rybu, která chodila pár týdnů s Kozorohem. Nezapomenu na její slova: Připadal mi jako kus špalku. Po mém emotivním monologu na téma ubohý děti v Kosovu pravil, že jezdím v prosinci na letních gumách. Je to kamenožrout.

Se Skopcem by Kozoroh prakticky mohl vytvořit zajímavý pár, je ale lépe, když je Kozorohem muž. Žena ve Skopci ho motivuje a zahřívá.

Býk často vyhledává společnost Kozoroha, snad pro podobnost povah a názorů na svět. Také se ale často rozcházejí. Možná kvůli tomu samému. Vztah je hodně zemitý a může být brzy nudný.

Blíženec a Kozoroh je jako cihla a pírko. Dost těžko by spolu byli, i když s ohledem na ascendent jsou i takové dvojice. Blíženec je všudybyl, zatímco Kozoroh neopouští, co je fungující.

S emotivním a citlivým Rakem bude mít zemitý a necitlivý Kozoroh asi plná kopyta práce. Jeho nálady a přívaly citů by ho mohly, jak se říká, pěkně točit. Je proto lépe, když Rak bude žena. Kozorožka by mohla muže Raka vyhodnotit jako bačkoru.

Lvu by mohl Kozoroh učarovat především spolehlivostí a pevnou povahou. Král má rád to, co je trvalé. Naopak pro Kozoroha bude občas Lev trochu adrenalinový zážitek. Jeho touha být středem pozornosti bude zkouškou nervů zemitého Kozoroha.

Pro Pannu je Kozoroh dobrý a spolehlivý partner a znám hodně těchto dvojic. Úplně nejlépe to funguje, když je Kozorohem žena.

Váhy a Kozoroh je také časté spojení. Porozumí si. Váhy jsou tolerantní a nevyžadují neustálou změnu. Potřebují ale pozornost a lásku. Pokud je Kozoroh ve vztahu schopen ventilovat city, budou si rozumět.

Štír je manipulátor a vytváří závislost takovou, na kterou je krátký i pevný Kozoroh. Ani si nevšimne, že už dávno neloví on Štíra, ale že Štír si udělal maňáska z něho. Je-li navíc Štírem žena, je prakticky dokonáno.

Střelci bude Kozoroh připadat málo hybný, těžkopádný a příliš pragmatický. Brzy by mohl mít pocit, že mluví vlastně jinou řečí. Je tu veliká rozdílnost energií i názorů. Také etika je u každého jinde. Co ovšem u některých nejde energeticky, to zvládnou ascendenty a postavení Venuší. Takže „nikdy neříkej nikdy“.

Slavní Kozorozi
Jiří Sovák, Jaroslav Vojta, Eduard Bass, Martin Luther King, Karel Čapek, Marlene Dietrich, Johanka z Arku, Annie Lennox, Jack London, Richard Nixon, Louis Pasteur, Benjamin Franklin.

Vodnář – 21. 1. až 20. 2.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: vzduch

Energie: neutrální

Souvztažná barva: pestrá

Vodnáři jsou pokrokoví rebelové a nebojí se novinek. Rádi zkouší, co jiní nevyzkoušeli, co je novinka.

Těžko budete hledat člověka, který by se vyrovnal Vodnáři ve schopnosti zaujmout. Jeho slovní projev bude tak zajímavý, že poutavému vyprávění o dalekých krajích a historkám, které při svých cestách prožil, budete naslouchat tak zaujatě, že možná budete mimoděk i slintat.

Vodnáři jsou hovorní a rádi konfrontují své myšlenky a názory prakticky s kýmkoli. Chovají se originálně, oblékají se vkusně, ale zajímavě novátorsky.

Stejným způsobem přistupují k výběru zboží, partnera, zaměstnání, vozu, domu…

Mezi vodnáři je nejvíc módních návrhářů, bytových architektů, konstruktérů…

Strašně rádi cestují.

Vodnář a nákup postele

Bude to parádní výměna názorů a prodejce bude asi překvapen. To je jedno čím, rozhodně něčím ano. Vodnář má velice zajímavý způsob výběru věcí. Spojuje praktičnost s originalitou. Jeho přístup i vkus nebude standartní. Nabídněte mu něco, co je zrovna nové, co ještě nikdo nekoupil, co má nějaký nový prvek.

Klidně bude kombinovat a vymyslí na místě něco, co vám napřed bude připadat neslučitelné, později přijdete na to, že to vůbec není špatný nápad.

Vodnář a materiály

Také materiálů se Vodnáři nebojí. Je jedno, zda je to umělé, zda to něco připomíná či ne. Hlavní je, že to pohledem Vodnáře, který se zásadně dívá kupředu a miluje neobvyklé věci, nebude zavánět nějakými módními dogmaty. Vodnáři jsou tvořiví. Materiály budou odrážet jeho bytost, ne nějaký trend. Zpravidla Vodnáři materiály kombinují, nebo vám vysvětlí, co chtějí zkombinovat.

Je možné, že to bude zakázka, nikoli přímý výběr. Vodnář rád kombinuje studené a teplé. Tedy třeba kov a dřevo. Když dřevo, pak asi exotické.

Hodně Vodnářů má někde v domě bambus.

Vodnář v posteli

Nebude nikdy stejný dnes, jako byl včera.

Bude experimentovat a bude hbitý. Jeho dobrá kondice často zaručuje, že akt samotný nestihnete mezi reklamami. Má výdrž a rád si hraje.

Nerad mluví o polohách, rád je realizuje. Vodnář se ale poměrně dlouho obejde i bez sexu. Má totiž bohatou fantazii, obrazotvornost a zpravidla i svalnaté ruce, a s tím si nějakou dobu, je-li to nutné, vystačí.

Pokud si nevystačí, zajde někam, kde se tato činnost nabízí s červenou lucernou. Je to zkušenost, a ta se vítá.

Chcete-li slyšet názor Vodnáře na cokoli, jistě uslyšíte mnoho rozvitých vět, a to i v případě, že se zajímáte o válcování plechů a onen oslovený je cukrář.

Vodnář má vždycky názor.

Nerad podepisuje smlouvy.

Jak si sednou?

Kozoroh bude mít dost možná pocit, že Vodnář je šílenec, který si neváží života. Bude ho rozčilovat svojí neschopností vydržet na jednom místě.

Vodnář s Vodnářem – Pokud se ti dva potkají doma, bude mít jejich vztah možná milou formu přátelství a manželství zároveň. Bývají to originální svazky dvou originálních lidí.

Ryba – Pokud se Vodnář smíří s faktem, že své Rybce občas neporozumí, bude mu Ryba dobrým posluchačem a jeho nápady bude přijímat s tolerancí.

Vodnáři si často namlouvají Skopce. Patrně to bude proto, že sice trochu jinak, ale Skopec je také praštěný. Originalita Vodnáře Skopce motivuje a Vodnářovi dělá dobře, když ho Skopec nedusí. Zpravidla má tolik nápadů a vlastních vizí, že na nějaké dušení a pitvání detailů nemá čas. Skopci milují začátky, a to Vodnáři ale vůbec nevadí.

Býk – Těžko nutit kus hroudy, aby se zbláznila blahem z vichřice. Málo Býků s Vodnáři a málo Vodnářů s Býky vydrží. Býk vám řekne, že Vodnář je cvok, a Vodnář, že Býk je nejnudnější tvor pod sluncem.

Blíženci – Mají rádi Vodnáře a také se vzájemně přitahují. Je to časté spojení. Jediné, co musí Vodnář skousnout, je fakt, že nemá jednoho, ale rovnou dva partnery v jednom těle.

Rak – má rád, když je zohledňován, a Vodnář zase nemá rád, je-li svazován. Račí potřeba domova a jeho pověstná péče by Vodnáře mohla brzy unavit. Rak bude mít pocit, že ho Vodnář nevnímá.

Lev – Opět časté spojení. Dokonce bývá jedním z nejživotaschopnějších, a to zvlášť, když Lvem je žena. Její potřeba, aby se stále něco dělo, bude Vodnáře rozhodně bavit.

Panna – Jestli nechcete mít z Panny adepta na Chocholouška, nenuťte ji do svazku s Vodnářem. Pokud nechcete mít z Vodnáře totéž, nenuťte ho do téhož. Pokud mezi nimi není magnetické spojení přes ascendenty a 5.dům, jsou tito dva naprosto nespojitelní.

Váhy – Často toto spojení skutečně funguje. Nejčastěji jde o kvalitní partnerství ve chvíli, kdy Vodnářem je žena. Váhy zbožňují pohled na krásné tvary a věci. A Vodnářka by jim tuto touhu mohla naplňovat hodně dlouhé roky.

Štír – Jestliže se Vodnář srovná s faktem, že existuje krajina, kterou patrně nikdy celou neuvidí, jestliže ho to neodradí a naopak motivuje, je Štír tím pravým objektem k doživotním výzvám. Štír musí naopak pochopit, že jeho Vodnář bude vždycky patřit kromě něho také zbytku světa.

Střelec – Málokdy si tito dva porozumí. Vodnářovo široké vidění světa je pro Střelce zaměřeného na detail tvrdý oříšek. Přesto pár takových dvojic znám. Ve všech případech je Vodnářem žena.

Slavní Vodnáři – Natalie Imbruglia, Jennifer Aniston, Paris Hilton, Ondřej Hejma, Martin Kavan, Jaromír Jágr, Miroslav Donutil, RobbieWilliams, Charles Darwin, Charles Dickens, Abraham Lincoln, Paul Newman, Ronald Reagan, Franklin D. Roosevelt.

RYBA – 21. 2. až 20. 3.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: voda

Energie: Žena

Souvztažná barva: modrá

Ryby jsou jednoznačně zvláštní lidé. V jednu chvíli nás ohromí něžnou romantikou, pozorností a originalitou a vzápětí z nich mohou být i pěkní saďouři.

Ryba má velmi hlubokou duši, a tak člověk nikdy neví, co se v ní vlastně děje.

Ryby milují umění a rády tvoří.

Jejich pojetí uměleckého vyjádření bývá originální, procítěné a často podivné. Ryba nezná mantinely. A to ani v lásce a sexu.

Ryby se pohybují zvláštně vláčně, jakoby plují prostorem.

Ryba a nákup postele

Ryba je velice kreativní a umělecky orientovaný člověk. Často na úkor praktičnosti a pragmatického přístupu. Je empatická, emoční a věci hodnotí především pocitově.

Výběr všeho, tedy i lože bude Ryba provádět ani ne tak s ohledem na funkčnost jako spíše na detaily využití.

Představí si všechno, co se v loži může dít ať už skutečně nebo potencionálně a vzhledem k tomu, že pro Rybu není nic nemožné, bude i to potencionální vlastně spíše jen čekající realita.

Ryba je romantik s neomezenou fantazií. Postel je tedy pro tyhle lidi jevištěm, filmovým plátnem, paletou…

Tak na ni také bude nahlížet.

Od Ryby bych očekávala, že se buďto bude řídit při výběru veskrze emocemi a pocity, (což klidně může verbálně zabalit do praktičnosti, ale nevěřila bych, že to je pravda), nebo se bude, a to je důležité, na realizaci něčeho tak veledůležitého, chtít sama podílet.

Není překvapující, když si právě Ryby nechávají zhotovit lůžko podle vlastního návrhu, který nepostrádá originalitu a něhu.

Je také pravděpodobné, že se bude Ryba ohlížet na potřeby a vjemy někoho, kdo s ní bude lože sdílet.

Ryba je ochotna utratit velké peníze, pokud pojme pocit, že to nějakým způsobem nasytí její duši po rovině pocitové, umělecké nebo to naplní její vizi.

Ryba tu je holt od zcela jiných věcí, než jsou tabulky a harmonogramy úspornosti.

Prodejcům ale malé upozornění:

Pokud váš přístup vyhodnotí Ryba jako málo pozorný, příliš obchodní, komisní, málo individuální či rutinní, urazí se, odejde a nekoupí si nic.

Ryba a materiály

Málokterá Rybka volí umělé hmoty. Ryba je ekolog. Nemá ráda těžko stravitelné materiály a vysloveně nepřírodní věci. Možná vás zaskočí otázkou, čím je to lepené a jak se to vyrábí, aby zjistila, zda se u toho moc neubližuje životnímu prostředí. Nejčastěji si Ryba volí břízu a smrk. Většina Ryb má zvláštní vztah k vrbám.

Ryba v posteli

Ryby mívají při milování zavřené oči. Můžete chvíli pochybovat, jestli si uvědomuje, s kým právě spí.

Je kreativní a většina Ryb v posteli nezná tabu. Nic lidského jí není cizí. A ani zvířecího vlastně. Velmi ráda bude objevovat, zkoušet, posunovat vaše mantinely… ano vaše, protože ona žádné nezná.

Klidně vyplní vaše představy, pokud vyhodnotí, že vám to udělá dobře. Pokud vás miluje.

Zajímá ji okamžik a prožitek v tu chvíli. Jak její, tak váš. Vaše pocity přefiltruje přes své vlastní.

Platí zde jedna pravda, která je pro Ryby velice nepříjemná pro jejich život.

Totiž, Ryba vždycky ví, jak je druhému člověku. (To jí občas vůbec nebrání, mu ublížit. Jen ví, jaké to je), ale málokdo tuší, jak je vlastně Rybě.

Jak si sednou?

Ryba k Rybě při dobré konstelaci sedne, ovšem pro mnohé může být jejich vztah, vztahem dvou „těch vážně divných sousedů“. 

Skopec s Rybou příliš často pár nevytvoří, protože ji pokládá za unylou a má problém jí důvěřovat. 

Býk může s Rybou fungovat, pokud jí odpustí její naprosto odlišný názor na vedení domácnosti. 

Blížencům Ryby imponují, ale Blíženci Rybám málokdy. Ryby mají pocit, že mluví jinou řečí, a komunikace těchto dvou je vůbec velmi komplikovaná.

Rak je jeden z mála, který by s Rybou mohl vytvořit pár, a to nejlépe, je-li Ryba muž a Rak žena. Ryba dokáže být k Rakovi velkorysá a Rak ji občas i pochopí.

Lev může být zkraje k Rybou zachvácen až k nepříčetnosti. Stejně nepříčetně ale prožívá za krátkou dobu i opak.

Panny a Ryby se slučují málokdy. Panna je praktická, zemitá, zatímco Rybka by zřejmě trpěla pocitem, že ji Panna dostatečně nemiluje.

Ryba s Váhou čas od času vytvoří zajímavý pár, pokud se shodnou ve vkusu. Když si chtějí zařizovat domov, bývá to pro ně zatěžkávací zkouška.

Štíři mají k Rybám blízko i energeticky. Bývají to silné vazby, plné silných emocí. Taková dvojice lidí upoutá zvláštním nábojem. Stejně nadupané bývají i jejich rozchody.

Rybka často strhne i pozornost Střelce. Připadá mu zajímavá a hluboká. Nebývají to ovšem trvalá spojení.

Pro Kozoroha je Ryba z jiného světa, a pokud není Kozoroh také mimozemšťan, patrně ho neosloví.

Vodnáři a Ryby, ač se to nabízí, se pro manželství moc nehodí, ačkoli románky těchto dvou bývají přímo ukázkou kreativity a fantazie. Bohužel, málokdy vydrží praktické zkoušky vzájemného, dlouhodobého soužití. Znám ale hodně spojení Ryb a Vodnářů pracovních, a tam to funguje skvěle.

Známé Rybky:

Enrico Caruso, Edward Kennedy, Anife Vyskočilová, Frederic Chopin, Albert Einstein, Elizabeth Taylor, Michelangelo, George Washington, Johan Wolfgang Goethe, Lucie Vondráčková, Bedřich Smetana, T. G. Masaryk

Skopec (Beran) – 21. 3. až 20. 4.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: oheň

Energie: muž

Souvztažná barva: meruňková

Záleží na vás, jestli pokládáte za roztomilé, že život se Skopcem je jako život s permanentně explodujícími náložemi, kdy člověk neví, co zase dneska vystřihne za model.

Nic není pro Skopce neuskutečnitelné a hranice jsou od toho, aby se přelézaly, podlézaly, přeskakovaly či prostě probouraly a to nejraději hlavou.

Po takovém výkonu Skopec zpravidla padne a usne, aby za chvíli vyskočil, patrně s novým nápadem. Skopci často mění zaměstnání, protože prostě nesnáší rutinní činnost. Když mluví, křičí. Když chodí, dupou. Když vejdou, něco se zřítí.

Skopec a nákup postele

Skopci jsou akční a je třeba být připraven na argumentaci. Skopec bude patrně po posteli posedávat, ohmatávat, ale rozhodně se nechce zdržovat. Protože Skopec velmi často mění své priority a je to studnice nápadů, které chtějí realizovat, pokud možno hned, je možné, že budou kupovat postel dvakrát do roka. Také se Skopci často stěhují, čili i to je důvod, že můžete Skopce v tom stejném oddělení spatřit vícekrát. Postel je pro Skopce předně místo k odpočinku, kterému se nevěnují často, ale když ano, tak pořádně. Postel pro Skopce musí být předně pohodlná. A také zajímavá. Tedy pro tu chvíli, protože za pár měsíců bude pro Skopce zajímavá zase úplně jiná.

Skopec a materiály

Skopci se materiály moc nezabývají a jsou v tomhle směru velice liberální. Nepodléhají žádným dogmatům. Materiál budou volit takový, který se jim bude líbit na oko a půjde snadno udržovat, protože Skopec má pořád hodně práce a činností a nerad se zabývá dlouho jednou věcí. Tedy materiál, pokud možno takový, který prostě vezme hadrem a je to. Čili nebude zpravidla chtít trávit dlouhé chvíle s leštěnkou a pucováním. Obchody se se Skopci uzavírají dobře, ale je prima vědět, že Skopci často věci reklamují nebo vyměňují. Je to proto, že obvykle jsou u výběru hodně akční.

Skopec v posteli

Občas můžete mít dojem, že si chce orgasmus spíše vybojovat, než vymilovat. Nebojte, nezapíchne vás, ale asi budete unavení.

Opona v tomto případě padne okamžitě. Skopci si nepotrpí ani na předehry, ani na dohry.

Skopec je astrologicky „Nájemný žoldák“. Do bitvy se vrhá, po bitvě odpočívá a hodně často po sexu jí.

Bývá divoký, vášnivý, akční a dominantní. Sex s ním netrvá zpravidla celou noc, ale jeden se nenudí. Je nenucený, rád vtipkuje a vymýšlí originální kousky, či polohy.

Veselý „hromdopolice“, překypuje energií, jede bez zastavení a najednou se stejně akčně svalí a v pěti sekundách usne jako špalek.

Zkrátka všechno, co Berani dělají, má náboj a jiskru. Jsou nositeli energie. Když vás Beran pohladí, budete přemýšlet, jestli vás náhodou nechtěl spíš zmlátit.

Je to hromada mužské energie nakoncentrovaná do jednoho člověka, který zpravidla usilovně pracuje na tom, kam s ní.

Jak si sednou?

Dvojice Skopců, za dobře položeného horoskopu, může vytvořit kvalitní, silný pár. Jinak je to spíš boj o moc. 

Býkem je to lepší, je-li beran žena. Platí, že oba jsou rohatí, čili budou umínění. V takovém vztahu často ustoupí býk, ale jen na oko. Stranou si stejně takticky jede to své. Na rozdíl od berana totiž býk umí čekat. 

Blížencem má skopec dost práce, protože povětšinou jdou vždy každý na jinou stranu, i když chtějí vlastně na stejné místo. 

Rak bude pro skopce zajímavý svou péčí, pokud to nepřežene. Jinak beran často ochladne, protože raka pokládá za přecitlivělého bolestína. 

Pro Lva je skopec představitelem akce a rozhodně se s ním nenudí. Tohle spojení bývá časté, i když také často spalující a příliš ohnivé. Lev mívá tendenci skopce vést. Pokud se tedy skopec nechá…

Pannou to může být zajímavé, jestliže se beran zvládne přenést přes její věčné analyzování detailů. Panna může berana hodně naučit a on jí  rozesmát. 

Skopci si často berou Váhy. Možná je to pro jejich lásku k hudbě a umění, na které sice každý nahlíží každý jinak, ale i tak to bývá silná vazba. Skopec je k Váze tolerantní. 

Na Štíra je krátký skoro každý, takže i Beránek. Často ke Štírovi vzplane (tak jako každý). Mohl by to být i zajímavý vztah, dokud se Štír nepokusí se Skopcem manipulovat, což dělá téměř s každým. Pak Beran spolehlivě prchne. 

Střelec se se Skopcem snese poměrně dobře. Je lépe, když je tu Skopec žena. Pak to bývá velmi ideální dvojice. 

Kozoroh se bude Skopci jevit zprvu zajímavě tajuplný, později by mohl nabýt dojmu, že ho brzdí. 

Vodnářů je to loterie. Žena Vodnář je zpravidla velmi elegantní, a tak bude dobyvateli Skopci jistě imponovat. Její pojetí vztahu ovšem bývá Skopci záhy velmi vzdálené.

Vedle Ryby by musel mít Skopec dostatek zábavy a akce. Když jí nebude muset věčně někde nahánět a lovit, a jí nebude vadit, že jeho svět je zcela jinde, pak možná. Moc těchto spojení ale neznám. 

Mnoho Skopců trpí bolestmi hlavy. Často už od dětství.

Známí Skopci

Charles Chaplin, Vincent Van Gogh, Bohumil Hrabal, Zdeněk Svěrák, Jiří Bartoška, Lucie Bílá, Roman Vojtek, Radim Uzel, Maxim Gorkij.

Býk – 21. 4. až 21. 5.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: země

Energie: žena

Souvztažná barva: bílá, písková

Mluví klidně a mívá pevné vystupování.

Vyvolává pocit bezpečí. Všechno, co tvoří býčí zázemí je prostě jeho.

I partner. Býk je majetnický a nerad odpouští.

Svět hodnotí z hlediska použitelnosti. K Vánocům vám patrně koupí kuchařku, sadu košťat nebo kovadlinu. Nesměje se svým vtipům, ale má smysl pro humor. Ten je suchý, podobný tomu anglickému.

Pokud už Býk udělá něco romantického, bude u toho asi tak přirozený jako vegetarián na vepřových hodech. Je ovšem snaživý a vytrvalý.

Býk je zaměřený na rodinu, domov, práci. Své doma buduje s pílí, systematicky a na všem, co vybudoval, mimořádně lpí.

Býk a nákup postele

Bude nebývale praktický a jeho výběr bude dokreslovat celý obrázek jeho domova. Tedy postel bude přesně pasovat k nočním stolkům, poličkám… Býk pořizuje věci tak, aby přetrvaly věky. Jeho postel v jeho hlavě budou užívat ještě jeho pravnoučata. Býk není přímo lakomý, ale cena tady bude velice důležitá a půjde o kombinaci hmotné tolerance a dokonalosti. Rád zaplatí za skutečnou kvalitu, pokud dojdek tomu, že se mu to vyplatí.

Býk nenakupuje okázale. Nakupuje účelně a často volí podobnou věc, kterou už měl a byl spokojen. Nerad experimentuje.

Býk a materiály

Hlavně, aby to byl materiál bytelný, masívní a praktický. Praktický materiál bude pohledem Býka takový, který vydrží. Býci mají raději věci kvalitně sešroubované, přibité, přibetonované, svařené než lepené. V Býčí hlavě je to jasně dané – prostě šroub a matka drží lépe a déle než lepidlo. Nejideálněji, pokud je něco vyrobeno z jednoho kusu velice odolného materiálu.

Býci mají zvláštní vztah k dubům, jasanům (roste dlouho a pomalu), a nevadí jim umělé, pokud jsou pevné.

Býk v posteli

Žena Býk sice není specialistka na Kámasútru, ale zato má výdrž a je tolerantní. Muž Býk se často řídí heslem „co vím, že funguje, netřeba měnit“. Zde hodně záleží na tom, co všechno se již stihl naučit.

Spíše než Kámasútra mu bude příručkou Mladý technik.

Každopádně čím rozsáhlejší obsah, tím déle se čte kniha.

Pokud máte občas dojem, že spíte s naprogramovaným, dobře konstruovaným robotem, spíte s Býkem.

Býk chce, aby po něm něco zbylo a aby to bylo hmatatelné. Ideálně studované a zajištěné děti.

Telefonáty mívá krátké, dokonce i s milenkou či s milencem.

Jak si sednou?

Se Skopcem ano, pokud má Býk v sobě trochu ohně (například ascendent v Beranu, Střelci, Lvu). 

Býk s Býkem by mohl být zajímavý pár, i když na ostatní by mohli působit jako vojenská jednotka o dvou lidech. Nedej Bože, aby se na něčem neshodli. 

Blížence bude Býk patrně pokládat za blázna. Jeho dvojaká bytost ho rozčiluje. Potřebuje vědět jasně, na čem je, a to u Blížence prosím pěkně nejde. 

Rak, zvláště žena, by s Býkem mohla vydržet, pokud si zvykne na fakt, že romantické povídání při měsíčku se u partnera bude točit okolo nových tipů raket a lunochodů. 

Pro Lva je Býk necitlivý introvert, se kterým nic není. Býk je zase nepříčetný z Lvího nakupování nepraktických hloupostí a věciček pro radost. 

Panna je poměrně vhodným partnerem. Mají podobnou energii, priority i pohled na svět. Nebezpečím bývá pro oba alkohol. 

Harmonická Váha Býka většinou přitahuje. Také je to časté spojení. Lépe je, když je Váha žena. Býkovi připadá Váha ladná a bezproblémová. To je ovšem někdy omyl a pouhé zdání. 

Fatálním partnerem je, zvláště pro muže Býka, žena Štírka. Ona je tak smyslná a tajemná i nedostupná, že se téměř pokaždé zkoumavý Býk nechá zlákat. Těžko pak cokoli dělat. Štír vytváří závislost. Býk jej málokdy opustí. Je-li opuštěn, dlouho to „rozdýchává“. Muži Štíři pak ženy v Býku rozmazlují. 

Se Střelcem mívá Býk pěkný vztah. Líbí se mu, jak je Střelec cílevědomý. I když jeho humor nechápe, často se s ním směje jen proto, že Střelec jej pozitivně nabíjí. Střelec Býka prostě baví. 

Býk a Kozoroh se energeticky nevylučují, dokonce se vyhledávají, ale přesto se často rozcházejí. Možná je to proto, že jsou si tolik podobní. 

Vodnáři bude Býk určitě imponovat. Není sice ideál jeho představ o rodinném soužití, ale Vodnář mu rád odpustí za pocit domova. Nesmí být ale dušen. Kdo sáhne Vodnáři na model „jsem svobodný“, se zlou se potáže. Býkovi vnáší Vodnář do života pozitivní vzrušení. 

Zajímavé je, že Býci si často berou Ryby, ač je toto spojení s pohledu energetického zcela nevhodné. Možná je to proto, že Rybka, když je jí odpuštěno, že se v tomto světě vyskytuje stále jen tak napůl, dokáže pochopit mnohé a přizpůsobit se v podstatě čemukoli. Býk často vedle ní srdnatě supluje záchranné lano, které drží Rybu, aby neuletěla do vesmíru.

Slavní Býci

Tereza Brodská, Penelope Cruz, Al Pacino, Andre Agassi, David Beckham, Enrique Iglesias, George Clooney, Jack Nicholson, Pierce Brosnan.

Blíženec – 22. 5. až 21. 6.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Energie: neutrální

Souvztažná barva: hrášková

Povětšinou má dva zubní kartáčky, dvě zvířata, auto a motorku, nebo dvě auta, manželku a milenku, dokud to jde dvě zaměstnání apod.

Blíženec je prostě duální.

1976524 800x600 DesktopNexus.com

Zamilovaný Blíženec je neobyčejně originální, schopný překvapit, je romantický i akční a jeho dárky jsou neotřelé a nepraktické.

Zbožňuje společnost a jiné kultury. Rád se seznamuje. Pokud s ním ovšem někam poletíte, organizujte odlet sami, nebo budete vaší lince mávat ze země.

Blíženec je zatěžující tím, že je velice náladový. Partner tak často neví, jestli právě komunikuje s tím báječným človíčkem, který nezkazí žádnou legraci, nebo s tím protivným, hádavým, nedůtklivým morousem.

Jeho jediná obava je ze samoty.

Odpočívá zpravidla aktivně v okruhu známých.

Bude na vás působit sečtěle.

Není tak sečtělý.

O všem ví něco, ale o ničem všechno. Málokdy se specializuje, a pokud ano, je specialistou na několik oborů.

Blíženec a nákup postele

Bude rozervaný nadranc, protože jedna část jeho osobnosti bude chtít tohle a druhá něco jiného. Můžete mít dojem, že vlastně neví, co chce. Blíženci jsou dvojí. Zpravidla v nich přebývá stejně dobře racionalita jako jakési umělecké nadání a lehký, motýlí náhled na svět. Nejraději by si koupil dvě postele. Bude složité, než se jeho dvě polohy domluví. Bude hodně komunikovat, hodně si povídat. Možná i sám pro sebe. Bude chtít informace, které patrně ani nevyužije, zato jimi zazáří někde jinde. Blíženci volí ve finále často lůžko, které se jim zdá lehké, vzdušné a nenásilné. Blíženec má dobrou fantazii, tedy i v případě postele bude volit podle toho, co všechno by se tam dalo dělat. Často vybírají postel s pelestí.

Blíženec a materiály

Většina Blíženců má kladný vztah k přírodě a hodně času tráví po lukách, lesích a u vody. Materiály jim tedy budou bližší přírodní. Dřevo spíše světlé, vzdušné a pocitově lehké. Pokud to půjde, upřednostní Blíženec dřevo takového stromu, který je plodný. Když lesní pak nejčastěji smrk, bříza a také exotické dřeviny. Jinak Blíženci mají rádi květiny a vůně (hlavně lekníny).

Blíženec v posteli

V sexu je Blíženec v jedné chvíli schopen vás hladit, pohybovat pánví (když na to přijde, i kuchyňskou) dívat se vám do očí (pokud je nemáte zavřené, ale on se dívá rád), šeptat něco sladkého a ještě celý akt sledovat jakoby očima třetí osoby (tohle nikdo jiný nedokáže).

Má rád novinky a nevyzkoušené věci.

Blíženci se rádi milují ve volné přírodě, na pláži, ve vodě a podobně. Sex ovšem pro ně není alfou a omegou života.

Spíše by jim vadila samota.

Cosi se kolem vás mihlo? Matně jste zaznamenali pozdrav, ale nestihli identifikovat osobu? Tak to byl Blíženec ve své tradiční podobě. Tedy nepolapitelný…

Tento zástupce vzdušného živlu je všechno možné, jen ne nějaký praktik, který má na všechno harmonogram a tabulky.

Jak si sednou?

Kozorohem se Blíženec příliš neshodne, Kozoroh ho bude kritizovat za roztěkanost a Blíženci bude připadat příliš „těžký“. 

Vodnář by mohl Blíženci porozumět, alespoň energeticky, a vzájemně by se nedusili. Jejich vztah by byl velmi volný. 

Ryba Blížence obviní z povrchnosti a neschopnosti empatie. Blíženci bude Ryba připadat „mimo“. Pokud je nepojí ascendent, těžko najdou společnou řeč. 

Beran bude Blížence nabíjet energií. Vztah těch dvou by mohl být plný akce, ale také hádek. 

Býk muž si na ženu Blížence najde vlastní recept, žena Býk je přizpůsobivá a leccos Blíženci odpustí. Za nevěru ho ale nekompromisně ušlape.

Blíženec s Blížencem, pokud se jim podaří se vůbec potkat a ve spěchu se neminout, mohou vytvořit zajímavý, hodně svobodný vztah. 

Rak Blížence toleruje většinou jen chvíli. Je pro něj příliš nepolapitelný a rychlý. 

Lva Blíženec upoutá. Ze začátku mu bude připadat zajímavý. Pokud spolu vydrží, spojí je jedině ascendent, nebo aspekty postavené na zemi či ve vzduchu. Jinak se brzy začnou intelektuálně a energeticky míjet. 

Puntičkářství Panen a neustálá potřeba detailu i analytické myšlení bude nedůsledného Blížence dohánět k šílenství. Pokud ho Panna nezardousí, stihne utéct. 

Váha Blížence toleruje a jeho energie jí většinou sedí. Blíženec je přizpůsobivý jejím potřebám a do jejího harmonizování všeho kolem jí nemluví. Mohli by mít hezký, vzdušný vztah.

Od Štíra Blíženec uteče, pokud mu to Štír dovolí. Štír se špatně opouští, protože, ač nevědomky, vytváří závislost. Někdy bývá Blíženec Štírem navždy lapen, a ne vždy šťasten. 

Střelec bude Blížence aktivovat a nutit naslouchat. Blíženec Střelce rozdmýchávat a učit toleranci.

Známí Blíženci: Václav Klaus, Johnny Depp, Libuše Šafránková, Leona Machálková, Nicole Kidman, John F. Kennedy, královna Viktorie, Jitka Zelenková, Björn Borg, Francoise Saganová, František Palacký, Clint Eastwood, Jiří Voskovec, Paul Gaugin.

Rak – 22. 6. až 22. 7.

Vládnoucí planeta: Luna

Živel: voda

Energie: žena

Souvztažná barva: zelená, tmavší modrá

Každý Rak je žena. I když je muž.

Energie Luny je totiž všechno možné, jen ne mužská.

Rak je empatický, něžný, starostlivý, emotivní…

Raci hovoří o srdci, vlastně srdíčku ve všech pádech. Je zpravidla půvabný. Dokáže dojmout i sám sebe, nezřídka až k slzám.

Zrazený či podvedený Rak je nešťastný tak, že jeho žal pohne i kamenem. Často se ale pak mstí a u jeho hysterických výlevů asistuje půl ulice, záchranáři, hasiči, psychiatři.

Rak se rád lituje a vinu za nepřízeň osudu svalí vždycky na druhé.

Brečí váš partner u filmu o krtečkovi? Pak je to Rak.

Rak je občas citový vyděrač, přecitlivělý bolestín, kterému celý svět ubližuje, nesamostatný symbiont, který očekává, že se o něho svět postará. Ve strachu z konfrontace lže.

Rak a nákup postele

Rak bude málokdy vybírat lože jinak než pocitově. Je to romantik a duší takový Hamlet i Romeo. Postel je pro něho místem, kde se víc než spánek jako zdroj odpočinku odehrává vše, co se točí kolem snů, lásky, fantazie, citů a emocí. Postel by mu měla tyhle věci evokovat především. Nemálo Raků má nad postelí nebesa. Všimněte si, že při výběru se začne technickou stránkou zabývat až poté, co se dlouze díval… v jeho hlavě tou dobou proběhlo několik zajímavých erotických a něžných scén. Až ho něco zaujme, jistě uslyšíte slova jako „roztomilé, hravé, milé, jemné, hladké…“

Rak a materiály

A zase to bude jemné a něčím romantické. Patrně bříza, protože je symbolem lásky, případně třešeň, ale i buk. Většina Raků volí dřevo, na kterém jsou patrné letokruhy, protože to dýchá životem. Raci milují děti – sami jimi jsou, takže výběr materiálu bude často v nějakém kontextu zohledňovat právě jejich potomky.

Rak v posteli

Bude to něžný sex plný zájmu.

Rak si potrpí na polibky a něžná vyznání. Bude opěvovat každý čtvereční milimetr vašeho těla. Často si jeho specifické části s fantazií pojmenuje. Bude se zajímat, zda vám to či ono vyhovuje a co byste si přáli.

Rak při milování často mluví. Jeho prožitek je hlasitý. Předehra bude dlouhá a detailní.

Jestli máte kovovou pelest a lákají vás pouta, zvolte raději Štíra.

Raci milují objetí a doteky. Rádi o sexu hovoří. Jsou teatrální. V zásadě bude pro vás soužití s Rakem soužitím s Lunou, která je jeho vládnoucí planetou. A Luna nesvítí!

Její světlo je pouhým odrazem Slunce. Iluzí. Ale velice hezkou.

Jak si sednou?

Rak se Skopcem se snesou spíše jako přátelé. Je-li Skopcem žena, marně hledá v Rakovi muže. Obráceně je to lepší. 

Býk postrádá u Raka praktickou stránku a Rak je pro něho příliš citový. Rak potom trpí pocitem malého zájmu.

Blížencem se Rak nejčasněji spojuje, ač málokdy na stálo.

Dva Raci tvoří zpravidla dvojici roztomilých sluníček, které vás zahrnou fotkami svých dětí s hodinovým komentářem. 

Lev bývá z Račího projevu brzy hysterický, zvláště je-li Lvem žena.

Panny mají pro Raka pochopení. Tady je lépe, je-li Pannou muž.

Muž ve Váhách bude mít snahu o svou Rakyni pečovat, přesto to Rakyni nemusí stačit. Žena Váha bude brzy trávit čas raději s kamarádkami.

Rak a Štír je vcelku dobré spojení. Zvláště, když Štírem je žena. Ale obráceně je to také často životní láska. 

Střelci Raky příliš nemusí ani na obrázku. I když i taková manželství znám – rozhodují tady ascendent a descendent. 

Kozoroh je k Rakovi přehnaně tvrdý a Rak k němu nebývale kritický – chladnou brzy oba.

Vodnářovi Račí chování často vyhovuje, pokud nechá Rak Vodnáře „dýchat“, mohli by spolu vydržet. 

Rybka je vedle Raka zpravidla spokojená. Bývají to vztahy plné péče. Jediné nebezpečí se skrývá za nestálostí Ryby a jejím snovém světě, kde Rak marně hledá místo.

Slavní Raci: Harrison Ford, Meryl Streep, Karel Gott, Louis Armstrong, Jan Neruda, Ernest Hemingway, Franz Kafka, Erich Maria Remarque, Ota Pavel, Rembrandt, Olga Havlová, Ringo Starr, Marc Chagall, Josef Jungmann, Jiří Grossmann.

———————————————————————————————————————————-

Tak co?

Tak si v pátek dáme zbytek zodiaku … 😉

Mějte krásný den!

P.S. Souvztažná barva není ta oblíbená, je to kompatibilní barva.

Druhá část příručky je ZDE

Michaela Kudláčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
19.09.2019 20:28

Jsem zvědavá na druhý díl a pak na průvodce pro muže, co si o sobě přečtu z pohledu hvězd zatím jsem prolítla znamení, se kterými jsem se potkala a docela to sedí. Chtěla jsem napsat, že ne všichni býci jsou z příručky Mladý technik, ale když jsem to tak znovu zbilancovala, tak jsem si uvědomila, že býk, kterého mám na mysli v posteli sice prima, ale v určitých chvílích ta reakce je fakt jak, že v manuálu se psalo (tj jinejm holkám se to líbí…) eee a co já jako? takže porovnám zbytek zodiaku a uvidím, jestli to je mnou… Číst vice »

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 344
  • 14 607
  • 335 233
  • 2 488 762
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet