Anna Stark: Karty posvátného světla

autor: | Čvc 21, 2023 | Magie | 15 komentáře(ů)

Views: 421

Máte na srdci něco, co potřebujete nějak převést do reality? Potřebujete se lépe spojit s intuicí, nebo řešíte něco, u čeho víte, že to řešení není třeba vymyslet, ale prostě vytušit?

Pak mám pro vás výkladový den s kartami, které se na to parádně hodí.

(! pozn.red. Pokud byste, dámy chtěly magazín, kde pro vás stále vychází výklady a horoskopy a všechno, bez vymýslů, typu placené články a podobně,  drobně podpořit, stačí kliknout na nějakou tu otravnou reklamu a třeba půl minuty se tam zdržet. Věnujete nám tím 6 korun. Hodí se. Díky moc friends)

Karty posvátného Světla jsou karty vhodné pro NALEZENÍ TÉMATU a směru, který nám může posunout život kupředu nebo ukázat, kudy a kde hledat své řešení.

Ukáže na místo, kde máme něčemu uvolnit prostor, kde odlehčit psychice. A potom se otevře něco nového – třeba právě přístup k té odpovědi, kterou hledáme.

A tak si to zkusme na malém příkladu.

Anna Stark Karty posvatneho svetla

Pro svoji otázku jsem si vytáhla kartu Archanděla Michaela

Srdce válečníka. Božská ochrana. Synchronnost…

Tolik na kartě. V praxi tedy bude asi vhodné využít nějaké synchronicity, náhody a pevně se jich chopit a asi i překročit nějakou svou odvahu, o něco se porvat.

„Nechť s sobě díky své síle znovu probudíte odvahu!“  říká shrnutí karty v knížečce. I další text vše potvrzuje, ještě mne zaujímá povídání o pozitivní životní cestě a tom, že často můžeme cítit právě strach tam, kde potřebujeme prorazit.“

Tak co vyjde vám? Já si ze svého výkladu beru, že abych se dostala dál, musím nejprve překonat nějaký strach…

Pište své dotazy do komentářů, těším se na vás…

O autorkách: Anna Stark je intuitivní autorka karet, milující dávné vědění.
Ilustrátorka Selena Moon miluje kreativitu a vyžívá se v jednoduchém vyjádření umění. Karty posvátného Světla jsou jejich nádherným společným dílem.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2023, www.synergiepublishing.com

Renata Petříčková

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Carol
Carol
31.07.2023 19:51

Dobrý den, moc prosím chtěla bych se zeptat karet zda-li a případně kdy potkám životního partnera. Co mám případně pro to udělat? Na co si dát pozor?
Moc děkuji za případný výklad a rady.
Carol

Světlo
Světlo
25.07.2023 10:21

Dobrý den, můžu ještě také dotaz? Ráda bych věděla, jakým směrem se bude ubírat můj milostný život? Jak to bude dál v lásce a vztazích? Předem děkuji a přeji krásné léto.

mati
mati
24.07.2023 06:58

Zdravím a přeju krásný den. Prošla jsem si nyní něčím hodně nepříjemným, zraňujícím, kdy se to dotklo i partnerského vztahu. Chtěla bych se proto karet zeptat, zda už bude líp. Děkuji L.

Tytonidae
Tytonidae
24.07.2023 20:28
Reply to  mati

Milá Mati, je před Tebou vyrovnání se vším, co Tě potkalo. Cítím za Tvými slovy nějakou zradu blízké osoby, je celkem pochopitelné, že je to pro Tebe těžké. Čeká Tě skutečná alchymie, budeš usilovat o soulad všech pocitů, které se teď v Tobě „melou“. Je to výzva, rozhodně to nebude záležitost několika dnů, bude to trvat déle. Výsledek však bude stát za to – vyjdeš s čistým štítem a jako Císařovna. Nádherná žena, která je ve své síle a jen tak něco ji nerozhodí. Moc pěkný výhled a skvělé karty! Držím palce, ať to dobře zvládneš!

mati
mati
25.07.2023 09:25
Reply to  Tytonidae

moc díky smile

mati
mati
25.07.2023 09:26

moc díky smile

Helena17
Helena17
22.07.2023 21:46

Dobrý den,
prosím karty o radu a pomoc, jakým směrem se dát a co třeba u sebe změnit?
Děkuji

Tytonidae
Tytonidae
24.07.2023 20:27
Reply to  Helena17

Výchozím bodem by zde mohl být nějaký nový projekt, teze, myšlenka, ke kterým Tě karty směřují. Není jasné, o jakou novinku by se mohlo jednat😊 zkus se zaměřit na to, co máš ráda a činí Tě šťastnou – to je ten stav, kdy něco děláš s takovým zaujetím, že Tě to úplně pohltí a zapomeneš na čas a prostor kolem sebe. Taky je zde upozornění na to, že je potřeba zkrotit žárlivost a vypořádat se s pocity, že chceš něco nebo někoho? vlastnit….Možná, že to je Tvůj úkol, popasovat se s těmito emocemi a vnitřní boj, který zvládneš, Tě posune dále a otevře… Číst vice »

Bosorka
Bosorka
21.07.2023 21:38

Ahoj Popelky, mohla bych poprosit karty o radu, nasměrování, téma, popostrčení? Díky

Tytonidae
Tytonidae
24.07.2023 20:26
Reply to  Bosorka

Když jsem si přečetla Tvůj dotaz, přišlo mi, že už máš jasno, co chceš, těšíš se na to, ale tak nějak přešlapuješ na místě, protože si nejsi jistá. Jako když stojí dítě u vody, děsně se těší, ale nemá odvahu udělat ten první krok z okraje bazénu😊 Obavy nejsou na místě, je tady Slunce, Princ disků a Eso disků, nádherné karty. Tvůj postup bude organizovaný, nebude chaotický a pomůže Ti v klidu se dostat k něčemu, po čem toužíš nebo k někomu, ke komu se chceš dostat. Karta Prince disků je zaměřená na fyzično, pohyb, sport, odhodlání v činnosti, kterou vykonáváš nebo se ji chystáš… Číst vice »

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 16
  • 256
  • 13 628
  • 333 622
  • 2 490 622
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet