Kde je ten červený teppich? LEV

autor: | Dub 12, 2012 | Magie, Povaha vašeho znamení | 0 komentářů

Views: 1061

Kdo z vás zná pár Lvů, jistě ví, jak velký umí být mezi nimi rozdíl. Skoro to vypadá, jako by byl každý jiný. 

 

Prakticky lze, nebo spíše je nutné, rozdělit Lvy do dvou velice rozdílných skupin

Lev – Král

Lev – králíček

 

3520M2M.jpg

Lev je nejnaivnější a nejsebestřednější znamení zodiaku.  

Je to věčný optimista, který si myslí, že je středem vesmíru, a že všechno dokáže.

Pochopitelně, že je hodně důležité, jaká ze dvou variant tyto věci aplikuje na okolí.

 

Lev – Král

Je to čestný, statečný člověk s vírou v dobrý konec.

Nesnáší bezpráví a svých přátel se umí zastat skutkem i slovem. Nebojí se neúspěchu, nepřipouští si ho. Je motorem pro druhé, momentálně bezradné, nebo smutné. Vždycky má v záloze nějaký vtípek, nebo pár povzbudivých slov.

Je to komediant, který vás pobaví a doslova vás donutí se smát. Neztotožňuje se klamem a nízkostí.

 

Lev  – králíček

Každý Lev chce být na vrcholu, chce být na trůně. Buďto je tam dosazen pro své schopnosti, nebo, jako v případě králíčka, se na post vydrápe sám.

Takový král je pak sebestředným, panovačným, demagogem, nad jehož slovo není. Stává se autoritativním všeumělem a mentorem, vedle kterého okolí trpí. Ubližuje druhým, využívá druhé, nezná toleranci a pochopení.

 

Dobrá forma Lva je velkorysý člověk, který tu bude jako rytíř vždycky, když bude třeba někoho osvobodit, někomu pomoci, někoho poveselit.

 

Lev chce vždycky zářit a být v předu.
Záleží na tom, jaké prostředky použije a jakými schopnostmi ve skutečnosti disponuje.

 

Důkaz: Pol-Pot, Mao-Ce-Tung, Mussolini, Napoleon, Hitchkock , Mucha, Jung, Funes, A. Dumas…

 

LEV a…

 

 

Kozoroh –Jakkoli je energie Kozoroha od té Lví na hony vzdálená, upoutá Lva Kozoroh často. Čím? Suchým humorem a sarkasmem, který umí podat. Málokdy jim to ale klape dlouho, protože Kozoroh chce po Lvu moc odpovědnosti a není ke němu velkorysý. Lev mu často vyčítá, že je víc učitel než partner.

 

Vodnář –Pokud se tito dva soustředí na společný projekt, budou si přínosem. Doma to chce hodně tolerance. Lev se s Vodnářem nenudí a Vodnář se Lvem už vůbec ne. Často je to ale vztah na poměrně krátkou dobu. Vodnář Lva málo chválí. Ačkoli ví, že to potřebuje.

 

Ryba – Lva Ryby baví. Rozhodně ze začátku určitě. Ryba mu umí zalichotit, Ryba mu naslouchá a směje se jeho vtipům. Mnohdy to Lva přestane bavit, protože rybě moc nerozumí. Ona jemu ale ano. Škoda.

 

Skopec (Beran)  – Měli by a nejsou. To je divný, tak často se Lvům doporučuje právě Beran za partnera, a přitom tak často jeden ze vztahu utíká. Možná to bude tím, že  Lev vlastně často ze vztahů odchází. Často ale Beran Lva na první pohled upoutá.

 

Býk –Lev si často vybírá Býka, protože ho uchvacuje ta jeho odpovědnost. Lev se nechá i vychávat a vést, Býk musí být ale chytrý a dělat to tak, aby si Lev nevšiml, že je veden. Jakmile to pozná, uteče. Krále nikdo postrkovat nebude!

 

Blíženec – Často, ale ne dlouho. Lvovi se Blíženec líbí.Spíš by se dalo říci, že ho rozhodně upoutá, protože je vtipný, bystrý, a to Lev rád. Pak ale často Blíženec žárlí a lítají naschvály.

 

Rak – Ze začátku se Lev z Raka rozhodně roztelelí blahem. On mu říká, jak je skvělý, jak je krásný a to Lva baví. Problém? Pokud je Lvem žena, málokdy je schopna vidět v Raku muže. Připadá si tisíckrát víc chlapem, než on. Vyčítá mu málo statečnosti.

 

Lev – Král a král, to je nějakého majestátu. Milování královské… „Ale počkej, to je můj trůn! Padej dolů, tady vládnu já! Takže podívej, buď kompromis, nebo nic“. Je to tak. Pokud se dva Lvi dohodnou na pravidlech hry, je to přímo svazek královsky pěkný.

 

Panna – Lev obdivuje Panní smysl pro detail, její paměť a praktický přístup. Pokud to Panna nepřehání, mají naději, že spolu budou. Panna je analytik, a tak velice snadno pochopí, co její Lev potřebuje. Pokud Panna nechá Lva zářit, bude si jí Lev vážit.

 

Váhy – Rozkošná. Tak často hodnotí Lev Váhu na první pohled. Někdy i na druhý. Často Lev bere Váhu  a často je to nadlouho. Jediný problém: Váha se nesmí vedle Lva cítit opomíjená, což se stává. Jinak je ale tento svazek obvykle dlouho pěkný.

 

Štír – Pluto a Zeus. Podsvětí a Olymp.  Mohlo by to klidně jako vysvětlení stačit. Lev si na Štírovi často vyláme zoubky. Jenže jejich vzájemná tělesná přitažlivost je nesmírně silná. Oni se motivují. Jejich vztah je vlastně souboj a vždycky jde o vztah silný. Nejčastější důvod jejich rozchodů? Lev nevydýchá bojové prostředky Štíra.

 

Střelec – Střelec Lva umí zaujmout a umí ho překvapit. Jestliže ho neutahá, bude s ním poměrně dlouho, možná napořád. Jejich vztah má šmrnc i náboj. A zpravidla dlouho. Jejich rozchod zaznamená Sluneční soustava jako zhroucení hvězdy do černé díry.

 

Připraví se Panny… 

 

Míša K.

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 31
  • 297
  • 13 183
  • 332 566
  • 2 491 826
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet