Horoskop pro všechna znamení – únor 2022

autor: | Úno 1, 2022 | Magie | 0 komentářů

Views: 203

Jste zvědaví jestli je pomalu doba na lepší časy? Chtěla bych to umět ovlivnit, ale něco holt musíme nechat vyšším vesmírným zákonům. Ale i ty umí být milosrdné…ano, milosrdné, protože to, co nám předkládají planety na únor 2022 je stravitelné, ba přímo příjemné.

Přítulné Slunce, chytrý Merkur, akční Mars a přející Venuše … k tomu Uran uhánějící svým přirozeným pohybem dopředu vstříc novým projektům a plánům, to jednoduše znamená, že alespoň v oblasti lásky, mezilidských vztahů, intelektuálního potenciálu a realizaci našich plánů, bychom se měli mít o mnoho lépe.

Valentin své energii svátku lásky ostudu rozhodně neudělá!

O penězích únor ještě moc není. I když, jak se to vezme.

Budeme k sobě přívětiví, budeme chtít spolupracovat a mělo by se nám díky Jupiteru a jeho pěkným úhlům, ve kterých se natáčí k ostatním planetám i dařit, takže co se týče například uzavírání smluv, dohod a nabídek spolupráce, novinek a celkového uvolnění z jakéhosi sevření, to bude mnohem optimističtější.

Více tradičně tady:

 

Po stránce klimatické je to hlavně Neptun, kdo by se spolu s Uranem mohli postarat o hodně vody, která by mohla být špatně kontrolovatelná.

Novoluní přijde v únoru 1.2. v 6:45 a bude ve Vodnáři

Úplněk nás čeká 16.2. v 17:56 a Luna bude ve Lvu


KOZOROZI

Tak jako všechna znamení i Kozorozi budou začátek měsíce vnímat rozjezdově. Novoluní asi využijete k rozmyšlení si dalších kroků a analýze toho, co se doposud stalo.

To vám bude fungovat nejlépe od 9.2., kdy vás ještě bude motivovat Merkur.

Tehdy se vykašlete na analýzy a vrhnete se do nějakého milostného modelu po hlavě nehledíce na rizika.

Vidět o Valentinu smyslů zbaveného a tokajícího Kozoroha, plného porozumění a empatie, to je něco, co vesmír zase tak často nezaznamená. Hezky si to užijte.  Úplněk ve Lvu (16.2.) to jen umocní. Budete až do 25.2 jako máslo.

Potom se vám, ale jenom zlehka, vrátí rozum a přijde v pravou chvíli.

To proto, že budete potřebovat trochu šedé kůry a nějaký uzavřený obchod, novou pracovní nabídku, nebo nějaký posun na poli hmotně pracovním.

Doufám, že jsem potěšila.

No, já si to nevymyslela, to poděkujte Saturnu, Marsu a Venuši. Jste jim, milí Kozorozi, v únoru vysloveně sympatičtí.

Zdravotně: Až se budete potloukat za ručičku někde po parcích, dávejte pozor, abyste si ji nevymkli. Kozoroh má v únoru nejvíc zranitelné kosti, horní končetiny a páteř.  

VODNÁŘI

Také Vodnáři v prvním únorovém týdnu vypadají jako novorozenci, kteří se teprve musí naučit koukat, poznávat okolí a myslet a vrhají se na nové přiležitosti.

Bude to hodně Novoluním ve vašem znamení. 

Něco příjemného v oblasti vztahů, co budete vnímat jako posun, či vysvětlení něčeho, čemu jste nerozuměli, přijde kolem 4.2.

Od té chvíle mi dáte (doufám) za pravdu, že je mnohem lépe, než bylo.

ANOTUN

Vodnář má rád, když ví, co má dělat a když před sebou vidí cosi nového.

To by se mělo nejlépe podařit v době od Valentina, když se do vašeho znamení přesune Merkur, přes Lví úplněk … a tak byste měli setrvat až do konce měsíce. Jak po stránce vztahové, tak po stránce pracovní.

Jenom po 25.2. si dávejte pozor na přílišnou horlivost v komunikaci. Špatně volené slovo, ego a pocit, že všechno víte nejlíp, by vás mohly stát následné rovnání konfliktu.

Myslím, že dobrý únor, ne?

Zdravotně: Vodnářům planety na únor naplánovaly problémy s očima a zuby. Holt, něco se pokazit musí, to byste to měli moc jednoduché.

RYBY

Rybky to měly hodně náročné už od konce minulého roku a tak jistě čekají, kdy se planety pohnou do něčeho, co budou alespoň vzdáleně moci nazývat žitím.

I pro Rybky má vesmír dobré zprávy.

Protože Rybka je vodní, a protože je síle působících planet nejblíže, (ještě se Štírem), bude vnímat konec špatného období opravdu hodně výrazně.

Od 4.2. zaznamenáte uklidnění, zlepšení a dokonce byste se mohli i zamilovat, vyřešit rodinnou krizi a dostat nějaký dárek od Venuše v podobě příjemných změn ve vašem osobním a citovém životě. Takže Valentinský přechod Merkura do Vodnáře bude prima.

Pracovně vám planety přejí v době od úplnku 16. 2. do 25.2.

Po tomto datu buďte opatrní na peníze a cenné věci.

V lásce ale mají Ryby doslova žně prakticky celý únor. Venuše vás miluje ať děláte cokoli a Jupiter vám slibuje, že budete mít kliku.

Zdravotně: Ryby v únoru asi potrápí nervy, žaludek či střeva. V horším případě všechno dohromady.

SKOPCI

Jedni z mála, kdo kašlou na fakt, že planety se ještě na své nové pozice nedošoupali a všechno rozjeli už teď, jsou Skopci. Jakoby ani žádný liknavý konec ledna nebyl.

Mars je tím, kdo dává Beranům energii i teď, v těchto dnech. Jenom své nadšení ještě investují do ekonomických a pracovních věcí.

Od Valentina 14.2. (přechod Merkura) se jen přeorientují na oblast citovou a začnou se dít věci.

Beránci, kteří postrádali nějakou akci ve vztazích se o to postarají tak, že se protějšky nestihnou ani divit.

Ti Berani ale, kteří se třeba nemohli rozhoupat ke změně partnera, patrně vyvolají menší Waterloo.

Jako raketa budete zhruba do 24.2.

Pak se ohlédnete. S pocitem dobře vykonaného díla budete sledovat hromady polehlých nepřátelských pluků, dobytých území a válečných kořistí a tiše se složíte do nějakého kouta nabírat síly.

Konec měsíce prožijete v relaxaci.

A já bych Vám to i radila, protože všechny zdroje jsou vyčerpatelné.

Zdravotně: Hlídejte si tlak, zánětlivá onemocnění a náhlé změny teplot.

BÝCI

Prvních jeden a půl týdne v únoru budou praktičtí Býci hodnotit jako vydařené období v oblasti hmoty a práce. Zejména novoluní 1.2. byste měli využít bezezbytku.

Skoro bych řekla, že je to období, které se mnoho Býků bude snažit zaspat.

Jenom rodinné prostředí bude napnuté a radím, moc neřešit.

Po 14.2., tedy po Valentinu, na který si planety připravily jen samá pozitiva a taky přechod Merkura, se asi cosi rozčísne v oblasti bytové a pracovní. Ti, kdo hledají práci, nebo se jí chystají změnit, a kdo čekali jen na nějakou nabídku, budou zřejmě spokojení.

Oblast mezilidských vztahů a lásky přijde na řadu kolem úplnku 16.2.

Do života vám patrně vstoupí změny a zaznamenáte příjemnější atmosféru i doma.

Konec měsíce vám navíc připravil možné dořešení nějakého soudního, úředního nebo právního sporu, hlavně kolem 25.2.

Zdravotně:  V únoru by si Býci měli hlídat cévy. Nemáte křečovky? Vysoký tlak?

BLÍŽENCI

Už koncem ledna mnozí Blíženci zaznamenali změny. V únoru budete sklízet nejeden plůdek svého úsilí v oblasti citové.

Oblast pracovní a hmotná vám cosi příjemného přichystá v době od Valentina 14.2., a takto to vydrží minimálně do úplnku 16.2., podle toho, v jakém dekanu jste narození.

Občas musíte být po stránce představ o vašem díle a otázkách, zda se daří či nedaří k planetám hodně shovívaví.

Protože únor a zejména pak jeho druhá polovina je hodně o změnách a nečekaných zvratech.

Žádný z nich by ale neměl být ve výsledku, tedy v dlouhodobém horizontu negativní. Věci se vám dějí tak, jak mají.

Otázky bytové a možné změny kolem domova vám planety v únoru nachystaly nejzhuštěněji po 18.2.

Okolo 25.2. by vám mohly přeci jen udělat vrásky nějaké úřední kyselé zprávy. Ale nebude to nadlouho.

Přesto konec měsíce už se nikam nehrňte.

Zdravotně: Blížencům únor docela přeje, jenom si dávejte pozor na nohy a šlachy.

RACI

Raci budou na únor asi dlouho vzpomínat. A nejen na únor. Dalo by se říci, že velice pozvolna končí celkem dlouhé jalové období.

U Raků je na prvním místě láska a vztahy a pocit, že „mě má někdo rád“, takže si tuhle oblast hodně hlídají a jsou tu nejvíce citliví.

Přijdete si na své, nebojte se.

Dost možná už od novoluní, i když tam bych posuny odhadla spíše pro pracovní a praktickou oblast. 

Od 14.2. se ale vaše citová rovina a to na hodně dlouho začne plnit přesně tím, co vám v ní chybělo. Ideální Valentinské nastavení planet!

Po ekonomické stránce to bude také celkem spíše pozitivní.

Úplněk ve Lvu by nezadaným Rakům mohl přihrát partnera…nadlouho, protože u toho asistuje Saturn a ten by se nějakými “letními láskami” nezdržoval.

Až na drobné výkyvy, které ovšem často děláte sami horší tím, že propadáte pocitu, že vás někdo přehlíží se vám únor jistě vydaří a přinese mnoho nového.

25.2. a poslední týden můžete být unavení a intelektuálně amortizovaní.

Zdravotně: Raci by si měli v únoru vybírat v jídle, jinak budou zobat tabletky na žlučník a žaludek.

LVI

Možná vám není úplně dobře psychicky, ale to přejde. Vlastně se už na tom tam nahoře v Universu pracuje. 

Lvům chybí Slunce, které jim do duše vnáší optimismus a veselou náladu. Ale už nebudete a to vlastně hned po novu, takže … 3-2-1….

Od 2.2. to bude i znatelné a první přijde oblast pracovní. Mohlo by vám vyjít něco, co by vás mohlo zajistit na slušně dlouhou dobu. Nehrňte se ale do podepisování smluv překotně, byť vám přeje Venuše i Saturn, a raději se poraďte.

Od 9.2. jste totiž hotoví filantropové. Nedějte charitu, dělejte obchody. Naštěstí vám bude přát štěstí, protože Jupiter se k vám nastěhoval a Venuše váš také zahrnuje úsměvy.

Ani Saturn proti vám nic nemá, dokonce by vás rád nějak odměnil po zásluze, což dělá často tam, kde něco schází. 

Dosaďte si co je třeba…. Saturn se dívá.

Pocit, že nezáříte, že vás někdo sfouknul, a vysál z vás půl života prostě s únorem bude pryč.

Svátek lásky slibuje také pozitiva.

O úplnku, 16.2. který je navíc ve vašem znamení a za báječného postavení Venuše, uvidíte v zrcadle neodolatelného krále bavičů, jehož enerie umí nabíjet druhé.

Budete milováni.

Od 25.2. už zvolněte, aby vám z té energie něco zbylo. A hlavně, abyste si někde z toho překotného euforického vítání jara, neuhnali angínu.

Zdravotně: Nepodléhejte pocitu, že venku horkem chcípají vrány a pořádně se oblékejte. Jste náchylní na spodek. A to celý únor.

PANNY

Dobré zprávy má vesmír také pro Panenky. Už s novem 1.2. zaznamenáte první vlaštovku zlepšení v oblasti pracovní a hmotné. Ne, nesázejte, protože takový zázrak to zase není.

Spíše to bude odměna za vynaložené úsilí, které se doposud zdálo být vymrhanou energií.

V oblasti citové budou mít Panny také zajímavý únor.

Celkově je Panna totiž zdrženlivá a emoce nerada ventiluje. Tentokrát z vás ale v období kolem 14.2., tedy od Valentina a přechodu vaší vládnoucí planety Merkura do Vodnáře, mnozí dostanou menší šok.

Ale v dobrém slova smyslu.

Budete láskyplní, akční a pozorní a okolí vám to bude také vrchovatě vracet. Úplněk ve Lvu 16.2. berte jako vrchol tohoto nastavení vaší bytosti.

Únor je i pro Panny jakýmsi citelným probuzením s optimistickým nádechem. A já jim to moc přeju. 

Zdravotně: Panna je celkem opatrné znamení. Proto je zvláštní, že nejvíce hrozí zažívací problémy ze špatných kombinací, tento měsíc, zrovna Pannám.

ŠTÍŘI

Štíři sami vědí, o čem mluvím, když budu mluvit o rozdílu mezi prosincem a koncem ledna.

Ano, bude líp. Ačkoli…aby tohle heslo nevyznělo jako ironie… upřesňuji, Štírům vesmír přeje jak v únoru, tak ještě mnohým (v listopadovém dekanu) i březnu. 

A bude se všechno hýbat dál a víc.

Nejen v oblasti vztahů se už od 2.2 věci pohnou k lepšímu, ale od 14.2. “postihnou” pozitiva také oblast financí a práce.

Vůbec se tak nějak celkově teprve od února budete moci obstojně vyspat a nebudit se hrůzou z dalšího dne.

Úplněk ve Lvu 16.2. může, za přítomnosti konjunkce mezi Venuší a Marsem přinést Štírům nečekané seznámení, nebo změny v milostných vztazích. 

Ano, k lepšímu.

Ale abych vás tím pozitivním moc nevyděsila, protože „to by pak přišel nějaký trest, že?“ tak v oblasti zdravotní se žádná hitparáda dít nebude od 25.2. Dejte pozor, jste prostě vysílení.

Zdravotně: Naraženiny a fraktury číhají hlavně na vás a také Štíři migrenici se tento měsíc nemusí bát, že by o své hlavě nevěděli.

VÁHY

To, co Váha potřebuje ze všeho nejvíc je klid a prostor pro přemýšlení a tvorbu harmonických situací.

To bylo přesně to, co jste postrádali a trochu dostali v lednu. Od tohoto novolunní, takže vlastně uuuž, je ale vesmír a hlavně Venuše a Merkur ochoten Váhám dát ještě víc.

Předně budete příjemně překvapení ve vztazích.

To, na co jste čekali nebo v co doufali by se mohlo stát skutečností.

Od příjemného Valentina 14.2., tedy od přechodu Merkura se budete mít lépe také v oblasti hmotné a pracovní.

Pokud hledáte práci, nebo máte naplánované změny v podnikání, věnujte se těmto tématům hlavně v období kolem úplnku, 16.2. který je Lví a asistují u něho i velice hezky nastavená Venuše s Marsem.

To celé si můžete užívat až do 25.2., kdy by vás mohla maličko zabrzdit nějaká úřední věc, která nepotěší.

Její život ale bude patrně jepičí.

Přesto poslední týden už odpočívejte.

Zdravotně: Váhy by mohly v únoru potrápit dutiny, ale jinak jsou celkem celý měsíc v pohodě.

STŘELCI

Dalo by se říci, že Střelci až vlastně do poloviny ledna pořád na něco čekali a všechna pozitiva si museli doslova vydřít.

Leden pak dal Střelcům naději a mnohým zprávy a novinky s dosahem hodně let.

Únor se nyní postará o to, aby Střelcům poodhrnul závěs budoucnosti dál a v lepších, zřetelnějších obrysech.

No dlužno říci, že by to díky Venuši, Merkuru, i vaší vládnoucí planetě Jupiteru měly být obrysy líbivé.

Bylo by spravedlivé, kdyby někdy šlo něco třeba samo. A to čeká Střelce zhruba od přívětivého Valentina 14.2.

Zvláště v oblasti práce a oblasti bytové.

Mohli byste dostat nějakou novou nabídku, nebo se vám podaří uzavřít výhodnou smlouvu, najít byt, nebo se rozhodnout přestěhiovat a dojonce od úplnku 16.2. dokonce připravovat realizaci. 

V oblasti vztahů a lásky přeje Střelcům nejenom únor, ale také většině i březen. Zejména Střelcům prosincovým.

Pro Střelce jedna důležitá zpráva.

Vzhledem k silným aspektům pro toto znamení není vyloučené, že mnoho Střelců by mohlo tento měsíc otěhotnět. Logicky těch, kteří jsou ženami.

Zdravotně: Únor zaměstnává Střelce hlavně co do horních cest dýchacích a pozor na horké věci!!

 

Přeji všem příjemný měsíc a veselé přípravy na jaro a teplo!

🦋🦋🦋

Michaela Kudláčková

[sexy_author_bio]

 

 

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 22
  • 297
  • 13 174
  • 332 557
  • 2 491 817
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet