Vinylová podlaha dodá každému interiéru šmrnc – Mand CZ to zařídí

autor: | Úno 7, 2020 | Dům a Byt, Komerce | 1 komentář

Views: 427

Vinylová podlaha je současným interiérovým trendem číslo jedna. Lidé jí dávají přednost před laminátem a dokonce i dřevem. Její hlavní výhody se dají shrnout do několika bodů – snadná pokládka, jednoduchá údržba, odolnost a široká škála dekorů. To bychom to ale vzali až moc rychle. Moderní vinylové podlahy mají rozhodně co nabídnout.

Pod vinylovými podlahami či PVC krytinami si mnozí představí ne příliš atraktivní podlahy v panelových domech imitující (velmi nepovedeně) parkety či mramor. Vinylové podlahy dneška jsou však úplně o něčem jiném. Kombinují to nejlepší z přírodních a syntetických materiálů. Navíc nabízí klientům až neskutečnou variabilitu.

Vinylová podlaha se hodí i do koupelny

Vinylové podlahy vynikají velmi vysokou životností, odolávají náročným podmínkám, a proto se hodí i do komerčních prostor, kde se nechodí zrovna v ponožkách a papučích. Jejich plusem je i dobrá „paměť“ – při mechanickém poškození se vrací do původní podoby. Jsou voděodolné, takže je můžete nechat položit i v koupelně a kuchyni a docílit tak velmi originálního designu celého interiéru. Protože mají nízký tepelný odpor, hodí se i do prostor s podlahovým vytápěním. Sazka na jistotu jsou vinylové podlahy Quick Step.

vinpod

Floor Forever Diamond Rigid jsou klenotem mezi vinylovými podlahami!

Protože si potrpíme na to, abychom do naší nabídky přijímali jen skutečné klenoty, najdete u nás i vinylové podlahy Floor Forever Diamond Rigid. Vše, co bylo výše o vinylových podlahách řečeno, platí, plus si u podlah Diamond Rigid můžete být jistí až extrémní odolností, tvrdostí a stabilitou. Jak je toho docíleno? Čím se Diamond Rigid liší od ostatních vinylových podlah? Jedna z vrstev je vyrobena z kamene, respektive minerálu, a při výrobě není užito žádných změkčovadel.

Výsledkem je tak tužší a tvrdší podlaha, stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. Podlahy Diamond Rigid se uplatní úplně všude – tedy i tam, kde nelze zajistit stálou úroveň teploty a vlhkosti, třeba na chatách a chalupách. Vinylová podlaha Floor Forever Diamond Rigid nadchnou i zapálené ekology – neobsahuje žádné ftaláty a je 100% recyklovatelné.

50 odstínů šedi betonových a kamenných dekorů vinylových podlah Floor Forever

Co je ale na vinylových podlahách nejlepší, jsou dekory! Podlahy Floor Forever z naší nabídky nabízí tolik možností, že vám budou oči přecházet. Začneme u designové hitu – tedy betonových a kamenných dekorech, které se stále častěji uplatňují zejména v koupelnách a kuchyních.

vini1

Je libo vinyl v dokonalé imitaci betonu, mramoru či grafitu? Není problém. Výběr je však ještě o poznání širší. Luxusní kamenné a betonové dekory vtisknou každému interiéru punc originality a jedinečnosti. Celkový dojem podpoří velké rozměry lamel (u některých produktů až metr na metr).

Dřevěný dekor vinylových podlah je podpořen kartáčovaným povrchem

Stálicemi jsou vinylové podlahy v dřevěných dekorech v teplých i studených odstínech, které opravdu dokonale imitují skutečné dřevo a navíc každý interiér příjemně zútulní. Pro reálný dřevěný design sáhněte po kolekci Floor Forever Authentic Floor, která je výjimečná jednak širokými formáty lamel, ale i katrovanými a kartáčovanými povrchovými úpravami Embossing Register, které vytváří dojem pravé dřevěné struktury, které nerozeznáte od opravdové dřevěné podlahy.

Sháníte vinylovou podlahu pro skutečně velký interiér? Ať už zařizujete restauraci, velký obývací pokoj nebo celý loft a toužíte po velkoformátové vinylové podlaze, máme pro vás řešení – u vinylových podlah Floor Forever XXL Click je možné vyrobit extra dlouhé formáty – až 1836 mm.

Vinylové podlahy si nás právem získaly svými mimořádnými vlastnostmi, praktičností i vysokou estetickou hodnotou. Jsou takřka nezničitelné, vydrží všechny nástrahy, které na ně v běžné domácnosti čekají (od kancelářských křesel na kolečkách po drápky domácích mazlíčků), a navíc za každých okolností vypadají super!

pod

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janulas
13.08.2020 10:37

Máme doma a můžu jen doporučit smile

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet