Netradiční nápady, jak využít prázdný pokoj

autor: | Říj 6, 2022 | Dům a Byt | 0 komentářů

Views: 208

Uvolnil se vám ve vašem domě či bytě pokoj a vy nevíte, jak byste jej mohli využít? Ať už se odstěhovalo vaše dítě nebo je pokoj nevyužit již déle, volný prostor můžete proměnit v něco zcela nového. My vám v tomto článku přinášíme několik netradičních nápadů, jak si zařídit svůj domov, pokud máte nevyužitou místnost.

Postavte si vlastní „hernu“

Máte rádi hry ve všech formách? Ať už jsou to jen klasické deskové hry nebo něco složitějšího, mít vlastní místnost s cílem bavit se nemůže být na škodu. Příjemné prostředí, kam můžete zavolat své kamarády a bavit se celý den nebo noc není vůbec náročné na přestavbu. Epicentrem takové místnosti by měl být nějaký stůl nebo gauč, kde by se celá zábava odehrávala. Ostatní zařízení je pak zcela na vás. Máte rádi deskové hry? Toto je místo pro ně. Jste spíše karetní typ? Stačí do místnosti přidat stůl. Možnosti jsou neomezené a závisí jen na vaší preference. Pokud jste vášnivá fanynka riskování a vaší doménou jsou online kasina, nezapomeňte si do místnosti také nainstalovat i počítač, na kterém si budete kdykoli užít například oblíbené Doxxbet Casino. Kromě vašeho vlastního potěšení je velké plus i to, že se budou všechny návštěvy k vám vždy těšit.

Proměňte pokoj na pracovnu

Poměrně populární řešení v případě, že se vám uvolní místnost je také předělat ji na domácí pracovnu a my toto řešení naplno podporujeme! Pokud máte práci, kterou lze vykonávat na dálku, nebo si nosíte práci domů, mít místo, kde se budete moci soustředit, je velké plus. Samotné zařízení pokoje samozřejmě závisí na vaší konkrétní pozici a náplně práce, základem je však velký pracovní stůl s počítačem. Ostatní je na vás. (https://www.bydlimekvalitne.cz/domaci-pracovna-jak-ji-zaridit-aby-v-ni-bylo-dobre) Pokud potřebujete knihy k vaší práci, stačí nainstalovat knihovnu nebo poličky. Základem je však udělat si příjemné a pohodlné místo pro práci. K tomu vám pomůže dát si do pokoje nějakou zeleň nebo hezkou kytku a doporučujeme také pustit co nejvíce světla dovnitř a zbytečně jej neblokovat záclonami nebo zavřenými žaluziemi. Nedílnou součástí by měly být i vaše oblíbené minerály, v tomto případě by byl nejlepší ametyst, citrín nebo malachit.

Dejte vlastní pokoj svému oblečení

Máte spoustu oblečení a už se vám pomalu nevejde do skříně? Co byste řekli velkému šatníku jako z Hollywoodského filmu? Celá místnost určená jen oblečení, kabátům či botám je skrytý sen téměř každé ženy. Pokud se vám uvolnil pokoj a vy neví co s ním udělat, máte šanci splnit si tento sen. Další úžasnou zprávou je také, že předělat pokoj na velký šatník není až tak náročné. Namontovat poličky či věšáky zvládne každá šikovná žena i bez pomoci muže. Nejtěžší činností tak bude jen se dokopat k přetřídění a přestěhování oblečení ze skříně do vašeho nového šatníku. K finalizování pravého Hollywoodského designu doporučujeme pořídit si bílé světlo a velké zrcadlo abyste se pořádně viděla!

Udělejte si pokoj hříchu

Chtěli byste mít pokoj určený jen pro vaše potěšení? Sexuální pokoje nebo anglicky Sex Rooms jsou v poslední době velkým trendem po celém světě. Pokud vám nestačí už jen obyčejná ložnice a chtěli byste svůj sexuální život posunout na zcela nový level, zkuste popřemýšlet nad pokojem s takovým záměrem. Mít v domě takovou místnost není vůbec žádná ostuda a všechny vaše kamarádky vám budou závidět. Samotný design je naprosto na vás a na tom, co máte rádi. Jedinou povinností v takovém pokoji je samozřejmě jen postel. Kromě ní je možností nekonečno. Pokud vás taková možnost zaujala, na internetu naleznete kontakty na mnohé profesionály, kteří se zabývají právě takovým typem místností.

Pokud se vám uvolnil pokoj ve vašem domě či bytě, zkuste popřemýšlet, že jej využijete jako jeden z výše zmíněných způsobů. Samozřejmě, vždy můžete nechat pokoj bez určitého zaměření a využívat jej jen jako příležitostný pokoj pro hosty. Ten sice občas využijete, ale při menší předělávce podle některého z našich doporučení můžete pokoj využívat každodenně. Rozhodnutí je jen na vás.

Zpracoval: Jakub Janíček

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Krásné a Kristovou láskou nabité jméno Magdaléna pochází z hebrejštiny. Znamená „žena z Magdaly“, původně „magdalská“. To proto, že Magdala bývalo starověké město v Izraeli, dnes Migdal. Původní význam aramejského slova „magdala“, podle kterého vznikl název města, je „ vysoká věž“. V ČR máme 4990 Magdalén a 11116 Magdalen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 28
  • 279
  • 13 493
  • 333 432
  • 2 490 913
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet