Čtyři tipy pro výběr dokonalé šatní skříně

autor: | Srp 31, 2019 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Views: 96

Velký kus nábytku v každém bytě představuje šatní skříň. Jedná se o místo pro uskladnění většiny oblečení, ale i dalších věcí. Máte dokonalou skříň, se kterou jste plně spokojeni? Pokud ne, můžete si vybrat novou. V tomto článku najdete 4 jednoduché rady pro nejlepší volbu nového kusu nábytku. 

Vnější rozměry vhodné do místnosti

Každý nákup nábytku se řídí především tím, kolik místa máte k dispozici. Přeměřte si prostory, do kterých chcete pořídit novou skříň a porovnejte je s dostupnou nabídkou. Pro majitele malých bytů často nastává dilema, jak dostat všechen potřebný nábytek do jedné místnosti. Kromě rozměrů jednotlivých kusů záleží i na další kombinaci nábytku a celkovém uspořádání pokoje. Vhodným řešením bývají rohové, případně vestavěné šatní skříně, protože nabízí dostatečný úložný prostor a mají menší nároky na vnější rozměry. 

 

25040MTV.jpg

 

Dostatečný úložný prostor

Neméně důležitým kritériem při výběru je úložný prostor. Vyhovují vám spíše poličky, nebo si oblečení raději věšíte na ramínka? V takovém případě zvolte vhodnou variantu skříně do šatny. Jednotlivá vnitřní uspořádání se liší, a proto je nutné vybírat každou skříň jako celek. Koukejte nejenom na to, jaké jsou vnější rozměry, ale soustřeďte se i na fakt, kolik věcí se vám do ní vejde. 

 

Šatní skříň jako designový doplněk interiéru

I zdánlivě obyčejný kus nábytku, jakým je skříň, dokáže být krásný a utvářet vzhled celého pokoje. Velké a dominantní skříně se starobylým vzhledem přinesou magické kouzlo a vytvoří originální prvek. Další možností jsou moderní varianty, které na sobě mohou mít zrcadla a jiné stylové detaily. 

 

25042MTE.jpg

 

Kombinace s dalšími kusy nábytku

Šatní skříně určitě nebudou jediným kusem nábytku ve vašem bytě. Důležité je pamatovat i na kombinaci se stoly, komodami, postelí a dalšími kusy nábytku. V obchodech najdete i celé edice nábytku, kdy se k sobě jednotlivé kusy hodí a vzájemně se doplňují.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 279
  • 505
  • 14 912
  • 335 558
  • 2 488 689
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet