Chytré žehlení? S parní žehličkou LAURASTAR žádný problém!

autor: | Kvě 11, 2020 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Views: 343

Nepatří žehlení zrovna mezi vaše oblíbené domácí aktivity? Jsme si jisti, že jakmile jednou vyzkoušíte parní žehličku LAURASTAR, změníte názor. Ta totiž žehlení posouvá o stupínek výš!

Parní žehlicí systém LAURASTAR renomované švýcarské značky s týmž názvem je téměř bezkonkurenční. Nejenže vaše prádlo v mžiku bude jako nové, ale i oproštěné od veškerých virů, bakterií, hub i roztočů. Parní žehlička LAURASTAR tak představuje naději jak pro alergiky, tak i ty, kteří se obávají nakažení koronavirem. Ten zkrátka stejně jako další bakterie a viry vysoká teplota páry zahubí!

lau

Více než žehlení

Švýcarská značka LAURASTAR je bezpochyby lídrem v technologiích. Inovátorem v pravém slova smyslu, který posouvá hranice dokonalosti. I na první pohled „obyčejného“ žehlení. Tzv. hygienická pára prádlo totiž nejenom vyžehlí, ale také zbaví téměř všech bakterií. K dispozici vám ovšem jsou i takové technologie, jakými jsou 3D aktivní žehlicí plocha, Sensteam či aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Desetiletá záruka na náhradní díly

Zmíněné technologie žehlení bezesporu povznášejí na zcela novou úroveň. Jsou však i zárukou toho, že tato parní žehlička vždy odvede naprosto perfektní práci. A že po několika letech používání nevypoví službu. To u elektrospotřebiče, na nějž výrobce poskytuje desetiletou záruku na náhradní díly, opravdu nehrozí.

gener

Parní generátor LAURASTAR

Pojďme si ale spotřebič trošku více představit. Revoluci v žehlení v pravém slova smyslu představuje parní generátor LAURASTAR. Jeho základem je přenosná parní stanice LAURASTAR LIFT, jež během několika vteřin vygeneruje dostatečné množství páry, které vaše oblečení, povlečení a dalších textilie vyžehlí tak dokonale, že jej z fleku budete moci vystavit ve výkladní skříni. A to za polovinu času, který byste strávili žehlením klasickým.

laurastar lift xtra aluminium steam generator basys 8

Šetrná k barvám i materiálům

Žehlicí systém LAURASTAR je navíc maximálně šetrný k barvám i materiálům. Na výběr navíc máte dva žehlící systémy: LAURASTAR řady S a SMART. Nejlepší výsledky jednoznačně přináší řada SMART. Vaší pozornosti by neměl uniknout především model LAURASTAR LIFT XTRA, ultratenká žehlička vybavená asistentem žehlení, který vás, budete-li mít zájem, připojí k mobilní aplikaci. Práce s ní už tak nebude žehlením, ale chytrým žehlením!

Tak neváhejte!

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 251
  • 286
  • 14 063
  • 334 165
  • 2 490 601
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet