Dopřejte svým dětem kvalitní a praktické české oblečení

autor: | Pro 20, 2019 | Komerce, Rodina a Drobotina | 0 komentářů

Views: 458

Záplava značek, obchodů, e-shopů, střihů a materiálů. Tak by se dala shrnout nabídka dětské módy, která na rodiče útočí odevšud. Ne vždy se však kvalita skrývá nevyhnutně jen za zvučnou značkou, která vráží sta tisíce do svého marketingu, aby nás o tom přesvědčila. Jak se říká, pod svícnem bývá největší tma, a možná proto ještě pořád dost dobře nevidíme, že kvalitní a precizně zpracované oblečení máme vlastně přímo pod nosem.

Když je kaluž největší výzvou…

Zná to snad každá máma, která má doma caparty předškolního věku. Pobyt v mateřince je skvělý, ovšem pro dětské oblečení a maminčiny nervy často představuje pořádný zápřah. Děti jsou prostě děti, nehledí, kam vlítnou, kaluž je výzva a z dírky, kterou si pořídily na koleni, si hlavu vůbec nedělají. Pro maminky je to ale neustále se opakující očistec, který se ovšem alespoň díky některým kvalitním kouskům oblečení stává snesitelnějším. Člověk velice rychlé zjistí, že paráda musí ustoupit praktičnosti, avšak není nutné se pěkné módy úplně vzdát. A to i díky českým značkám, které v posledních letech prudce nabírají na popularitě. Takové dětské mikiny jsou základem každého šatníku. Mohou být klidně trendy, ale hlavně kvalitní.

pp761 foto17 soupravy09 1 1 382574

Hezky česky, kvalitně a prakticky

Díky dobrým nápadům a odvaze pustit se do podnikání, se na trhu objevuje pořád víc ryze českých obchodů s dětským oblečením, které jsou inspirovány právě zkušenostmi maminek. Ty totiž moc dobře ví, že „vystajlované“, dokonale barevně sladěné dítko ve značkových botičkách není příliš „terén friendly“. Při vyzvedávání ze školky si svého malého krasavce pod nánosem bláta a šmouh stěží identifikují. Volí proto mnohem praktičtější dětské oblečení, jako je třeba flísová mikina, které veškeré venkovní aktivity zvládá velice dobře. Díky kvalitním materiálům, odolávajícím nečistotám i vlhkosti, se může dítko věnovat skákání do louží bez obav, že mamince zase vylítne tlak. Dětské softshellové kalhoty jsou na to jako stvořené a v kombinaci s mikinou vytvoří krásný komplet. Dětské softshellové bundy samozřejmě nesmí chybět.

pp759 detsky kabat fleecovy modry 1 1 33668

pp674 piratsky satek ruzovy2 1 1 498624

Široká nabídka, rychlé dodání

Na rozdíl od některých zahraničních obchodů mají ty české naprostou většinu nabízeného zboží skladem. A je radost sledovat, jak se jejich sortiment rozšiřuje na vše potřebné. V nabídce lze nalézt třeba krásná dětská pyžama, roztomilé lacláče nebo šátky na hlavu.

Stačí si jen vybrat. Další příjemnou přidanou hodnotou je, že vše šijí české švadleny a materiály jsou až na výjimky rovněž z české produkce.

A jak jste na tom vy?

Rozčilujete se pokaždé, když vyzvedáváte potomka ze školky, nebo už jste také objevili kouzlo kvalitních českých kousků?

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kristýna pochází z řečtiny a u nás známe několik obdob tohoto hezkého jména. Kristina, Kristína apod. Základ je ale stejný pro všechny, a tím je řecké slovo „christianos“, což v překladu znamená „Křesťan“. Kristýna je tedy „Křesťanka“ a v ČR jich máme 43231. (Všechno nejlepší, Toro! Redakce)

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 315
  • 13 291
  • 332 860
  • 2 491 513
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet