Chcete se po Vánocích cítit opět skvěle a fit? Vyzkoušejte KetoFit dietu

autor: | Led 23, 2020 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Views: 249

Zase nemůžeš dopnout své oblíbené džíny? Bože, ta halenka je přes prsa až příliš úzká? Co budeš dělat, když na nové šaty už nezbývají peníze, a přitom se blíží tvá oblíbená plesová sezóna? S těmito faldy navíc přece nemůžeš v žádném případě obléct šaty z minulého roku. Nebo že by ano? Rozhodně! Pokud jsi o ní ještě neslyšela, pak věř, že KetoFit ketodieta ti může pomoci k vysněné postavě jednoduše a bez stresu.

Keto dieta je jedinečný způsob, jak zhubnout snadno, rychle, a hlavně bez stresu. Je to speciální dieta, která je vyvinuta přímo pro ženské tělo, a tak má zaručené výsledky.

ketofit smoothie

ketofit smoothie

Zhubněte jednoduše a bez stresu

Trápí tě po vánočním období plném hodování a sladkých momentů výčitky svědomí, že už máš opět nějaké kilo navíc? Neboj se, zbytečně budeš mít vrásky, KetoFit dieta je naprosto skvělá záchrana. Nemusíš u ní myslet na složení potravin. Číst obaly, přemýšlet kolik je v tom cukru, počítat kalorie ani nic z toho co znáš u klasických diet. Dokonce ani nemusíš pravidelně chodit do posilovny, dřít jako kůň či dodržovat nějaký striktní jídelníček.

Asi si říkáš – a kde je háček? Vše spočívá v tom, že budeš jíst předem připravená jídla odborníky na hubnutí. Ta jsou čistě přírodní, bez chemie. Pochutnáš si na teplých polévkách, omeletách, tyčinkách či kaších. Vše je vytvořeno tak, aby díky tomu žena spalovala kila, a navíc si pětkrát denně pochutnala na vydatných jídlech.

 Žádné hladovění, žádné cvičení, žádné složité přípravy v kuchyni.

Vše k tomu, abys s touhle dietou mohla začít, je pouze si vybrat některou nízkosacharidovou dietu neboli ketodietu. V nabídce je opravdu mnoho výhodných balíčků a pokud váháš, zda je to to pravé ořechové právě pro tebe, pak doporučuji vyzkoušet zkušební balíček za pouhých 400 Kč. Což opravdu není mnoho a věřím, že neodoláš a do diety se pustíš na celý měsíc. Už jen při objednávce se budou sbíhat sliny na ta chutná a zdravá jídla, která jídelníček nabízí.

ketofit balíček na 4 týdny

ketofit balíček na 4 týdny

TIP redakce! Ještě však než začneš, nezapomeň si spočítat své BMI, abys viděla, jak jsi na tom s nadváhou. Použít k tomu můžeš BMI kalkulačku na webových stránkách KetoFit.

 Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví. Například jo-jo efekt.

Jak funguje proteinová ketodieta v praxi?

Je důležité, abyste po celou dobu jedly výhradně KetoFit produkty, které vás dostanou do ketózy – a tak si plně nahradíte běžnou stravu. Nemusíte se bát, hlad mít nebudete, takže ani výlety k ledničce se nebudou konat. Budete totiž jíst 5x denně, nejlépe po 3 hodinách.

Neméně důležitý je také pitný režim. Je třeba, abyste denně vypily minimálně 2 litry vody – voda, kterou použijete na přípravu koktejlů, nebo jídel, se do tohoto množství nepočítá. Přípravy jídel a koktejlů se také nemusíte bát, vše je jasně popsáno na obalech – a je to opravdu jednoduché. Odpadne vám tak vystávání u sporáku a budete mít ještě více času.

KetoFit ketodietu si chválí nejeden spokojený zákazník.

 „Samozřejmě jsem vyzkoušela spoustu „zaručených“ diet v podobě tablet, čajů, hubnoucích masáží i zábalů, které nebyly zrovna laciné, a ne moc účinné. Další pokus byl s krabičkovou dietou, ta na nějaký čas pomohla, ale výsledky nebyly trvalé, navíc příprava zabrala spoustu času. A proto, všem, kteří už to vzdali, bych doporučila KetoFit alespoň vyzkoušet, věřím, když jsem to dokázala já, tak s KetoFit to zvládne každý.“ – Michaela Eisenreichová

keto2

I když je Ketofit pro ženy, šel jsem do toho a výsledek? Prostě super, zase žiju naplno.

 Roky šly dál a já přibýval stále na váze, už to hraničilo s velkou obezitou a rizikem nemocí s tím spojených. Horší pohyblivost, únava, výdrž v práci, vše se s váhou zhoršovalo. Úplně jsem opustil mé nejoblíbenější potěšení a motor v životě – sporty. Bylo to opravdu špatné období. Do mých 35ti let jsem to nechal zajít příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím. Díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji.“ – Tom

keto3

Více recenzí na webu www.ketofit.cz.

A jaké má výhody KetoFit dieta ve srovnání s normální dietou?

 • Ketodietu stvořili čeští odborníci i na produkty pro vrcholové sportovce.
 • S KetoFit dietou ztrácíte tělesný tuk bez pocitu hladu.
 • Jedná se o český výrobek schválený pro celou EU.
 • Hubnete rychle a efektivně.
 • Při dietě nemusíte sportovat, vše funguje i bez sportu.
 • Už nikdy žádný pocit hladu – jídla jsou sytá i když s nimi hubnete.
 • Naprosto bezkonkurenční cena.
 • Máte 100% garanci vrácení peněz.
 • U téhle diety nehrozí žádný jo-jo efekt.
 • Nemusíte každé jídlo připravovat a vážit.
 • Nemusíte znát pojem RAW food, GI a další.
 • Nic nemusíte dlouho vařit a trávit tak v kuchyni až příliš mnoho zbytečného času.
 • Nemusíte znát ani kalorické tabulky nazpaměť, a přesto budete hubnout.

To vše a možná i mnohem víc jen díky KetoFit dietě. Co víc ještě dodat? Rozhodně je to rychlý a snadný způsob, jak shodit nechtěná kila a cítit se opět skvěle a fit.

Tak co, půjdeš do toho i ty?

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kristýna pochází z řečtiny a u nás známe několik obdob tohoto hezkého jména. Kristina, Kristína apod. Základ je ale stejný pro všechny, a tím je řecké slovo „christianos“, což v překladu znamená „Křesťan“. Kristýna je tedy „Křesťanka“ a v ČR jich máme 43231. (Všechno nejlepší, Toro! Redakce)

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 17
 • 315
 • 13 293
 • 332 862
 • 2 491 515
 • 3 798
 • 28
 • 1 860
0 Shares
Share
Tweet