Užijte si krásnou dovolenou v srdci malebné české přírody

autor: | Kvě 19, 2023 | Cestování, Komerce | 0 komentářů

Views: 54

Hlavní sezóna dovolených se kvapem blíží, takže většina lidí už začíná plánovat ideální formu pobytu. Někdo se rád válí na pláži, jiný dává přednost poznávání tropických destinací, zatímco spousta rodin miluje relax formou pronajaté chaty uprostřed přírody. Jestli patříte do poslední zmíněné skupiny, máme pro vás jasný tip.

  Skály, řeky a lesy

Ubytování v Čechách s sebou přináší celou řadu jedinečných výhod. Důležitá je nejen příznivá cena za veškeré služby, ale i blízká dojezdová vzdálenost ke všem příležitostem v okolí a bezpočet krásných zážitků. Ať už se vydáte na sever, jih, západ, východ, nebo zvolíte raději střed – máte se na co těšit.

krum

My se však zaměříme na hotely v Libereckém kraji. Daný region je známý hlavně díky hlubokým lesům, nekonečnému počtu výhledů z několika pohoří, zříceninami, naučnými stezkami a kilometry turistických tras.

Jasnou volbou jsou hotely v Harrachově. Toto malé městečko vás okouzlí klidem, okolím plným skal nebo třeba možností projet se na loďkách skrz skalní soutěsky. Určitě si nenechte ujít Mumlavský vodopád, Labský důl a stoprocentně autentické muzeum Járy Cimrmana.

  Blízko do města

Nemusíte se bát, že byste byli daleko od veškeré okolní civilizace. Autem se za chvíli dostanete do Jablonce nad Nisou, kde si pohodlně můžete nakoupit či se projít k vyhlášené přehradě. Záleží jen na vás, jakým způsobem si naplánujete své zážitky.

Co se týče výběr pokoje a rezervace, omrkněte si hotely a ubytování na Hotely.cz. Tento přehledný portál vám ihned ukáže desítky a desítky zajímavých možností, stejně jako veškerých informací k ni. Snadno si tak naklikáte ideální variantu, objednáte pobyt na konkrétní datum a poté se jen vydáte na cestu.

12681008

Nezapomeňte si najít tipy na výlety, kterých je plný internet.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Markéta je původem z dálného orientu, jakkoli to tak vůbec nezní. Jeho základem je ale skutečně staroindické slovo „mandžárí”, což v překladu znamená „perla”. Tento termín přejali pak Řekové, kde znělo „margarites” a odsud latina, kde ho známe jako „margarita”. To je co, Markétky? Vy naše „perly“. Vaše jméno je nejen krásné, ale starobylé a zcestovalé. A je vás v ČR celých 58008.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 344
  • 505
  • 14 977
  • 335 623
  • 2 488 754
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet