Troufnete si udělat krok do neznáma a užít si volný pád?

autor: | Čvn 29, 2018 | Cestování, Komerce | 0 komentářů

Views: 151

Seskoky padákem patří k poměrně snadno dostupným adrenalinovým zážitkům. Skáče se na letištích po skoro celé republice a ani nejde o finančně nedostupnou záležitost. O seskoku se často mluví jako o něčem, co by si v životě měl vyzkoušet úplně každý nehledě na věk nebo pohlaví. Troufnete si?

Tandemový seskok, seskok padákem možná vypadá nebezpečně, ale nebezpečný není. Riziko, že se něco nepovede, je skutečně minimální. Za tu dobu, co se skoky provozují, už lidé dokázali vychytat technologie, materiály i správnou techniku. Celou dobu s vámi je tandem-pilot, který se postará, abyste bezpečně přistáli.

Odvahu si přibalte do batohu

K seskoku nepotřebujete zdánlivě nic. Stačí sportovní oblečení a pevná obuv, ženy by neměly zapomenout na gumičku do vlasů. Na místě vám zapůjčí speciální brýle a oblek, v němž se nasoukáte do postroje. Jednu věc si ale přece jen nezapomeňte doma – odvahu.

padak

Při seskoku padákem se ve vás vystřídá rovnou několik pocitů. Ve chvíli, kdy se dozvíte, že budete skákat, přijde nadšení. V den skoku se změní spíš v nervozitu. V letadle, až budete mít udělat onen krok do prázdna, možná přijde i strach. Pak vám žilami bude kolovat adrenalin při plachtění vzduchem. A nakonec radost z úžasného zážitku.

Máte na tohle všechno dost odvahy?

Přečtěte si skvělý článek Adrenalin, dopamin, serotonin… Který z nich vás ovládá? a zjistěte, zda i vy jste jasný milovník takových zážitků.

Nebo raději něco mírnějšího?

Takový seskok padákem je také moc skvělým dárkem. Určitě si na to vzpomeňte, až budete přemýšlet, čím obdarovat manžela, tatínka či kamaráda, který už doma všechno má. Zamyslete se ovšem, jestli si daný člověk na seskok troufne. V opačném případě zvolte třeba let balónem jako netradiční dárek s leteckou tematikou.

Do vzduchu se může podívat každý, ať už má pro strach uděláno, nebo si radši užije romantický výhled na krajinu osvícenou zapadajícím sluncem.

 

Zpracovala: Placla


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Čeněk byl původně Vincentus. Jeho maminkou je Latina a tatínkem latinské slovo „vincens“, což znamená „vítězný“ či „ten, kdo přemůže ostatní“. Z Vincenta byl postupnými přenosy nejen Čeněk, ale také Viktor, což se stalo v Italštině, kde Vincent byl Vincenzo (Vinčenzo) a to už je od Čeňka jen kousek. V každém případě význam jménu zůstal. Čeněk je prostě vítěz. A v ČR je Čeňků 1531.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 286
  • 13 820
  • 333 922
  • 2 490 358
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet