Kam s dětmi na dovolenou k moři?

autor: | Čvn 25, 2019 | Cestování, Komerce | 0 komentářů

Views: 102

Prázdniny voní sluncem, dálkami i dobrodružstvím. Pokud chcete sobě i dětem dopřát báječnou letní dovolenou plnou zážitků, vezměte je k moři! Nemusíte se nutně vydávat na druhý konec světa, abyste prožili parádní dovolenou u moře, mnoho zajímavých možností nabízí i evropský kontinent.

Nespornými výhodami jsou mimo jiné dobrá dostupnost a skvělá úroveň služeb včetně dětských klubů s rozmanitým pásmem animačních programů, které můžete v případě cestování prostřednictvím cestovní kanceláře plně využívat.

Na co se zaměřit při výběru vhodné destinace?

Důležitou roli při rozhodování o cíli vaší cesty hraje bezpečnost země, vzdálenost (čím blíž, tím lépe), dostupnost a úroveň lékařské péče, vybavení hotelů a rozmanitost jejich služeb, blízkost moře, atrakce a aktivity pro děti, či možnost koupání v hotelovém bazénu.

Nejoblíbenější dovolenkové cíle rodin s dětmi:

Ostrov Mallorca

Mallorca miluje děti a jistojistě si zamiluje i ty vaše. Kromě bezpečného koupání v teplém moři, pozvolného vstupu do moře a toho nejjemnějšího písku nabízí celou řadu dalších aktivit pro malé i velké.

Zábavní park Marineland s delfíny, lachtany i papoušky potěší každého malého milovníka zvířat, Western water park zase uspokojí vodomily, kteří mohou vyzkoušet některou z mnoha vodních atrakcí. Barevný podmořský svět Akvária Palma de Mallorca nabízí kromě náhledu do fascinujícího světa pod hladinou moře i další pozoruhodný zážitek – krmení žraloků! Na Mallorce zábava nikdy nekončí!

hrad

Ostrov Malta

Předností ostrova Malta jsou krásné pláže, průzračné vody Středozemního moře, zajímavé památky, ale i skutečnost, že se jedná o jednu z nejbezpečnějších letních destinací, což ocení zejména starostliví rodiče. Kromě skotačení ve vlnách a chytání bronzu můžete svým dětem připravit bohatý zážitkový program. Vezměte je do Maltského národního akvária se stovkami druhů roztodivných mořských živočichů a ukažte jim, jak krásný, barevný a veselý podmořský život je. Po tak blízkém setkání se žralokem a dalšími mořskými potvůrkami jistě přijde vhod občerstvení v místní kavárně nebo restauraci, kde můžete ochutnat nějakou dobrotu z maltské kuchyně.

lod

Jiskřičky v dětských očích zažehne návštěva místního Muzea hraček. I více jak půl století staré hračky jsou umístěny hned ve třech poschodích. Zábavní vodní park s tobogány, bazény, umělými mořskými vlnami a restauracemi je pak pověstnou třešničkou na dortu maltské zábavy.

Ostrov Sicílie

Nejchudší část Itálie láká svoje návštěvníky na úchvatná přímořská letoviska, středomořské klima, romantické promenády a zahrady plné altánků a kouzených domků. Okouzlující zátoky, skvělé koupání v teplém Jónském moři, antické památky i úžasnou přírodu včetně přírodních rezervací a národních parků. Pro dovolenou s dětmi je ideální dovolenkovou oblastí východní pobřeží mezi Catanií a Messinou, kde je větší klid, pěkné pláže, čisté moře a vysoká úroveň služeb.

Z široké nabídky ubytování na Sicílii si vybere každý. Pro rodinu s dětmi je ideálním řešením ubytování v některém z pěkných a útulných rodinných hotelů s dětskými kluby, kde bude o vaše ratolesti dokonale postaráno, zatímco vy budete relaxovat se sklenkou koktejlu na pláži.

Pro náročnější klientelu zvyklou na vyšší standard jsou pak určeny pětihvězdičkové hotely s veškerým komfortem a all inclusive službami.

Zpracoval: Vladimír Rokoský

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 248
  • 256
  • 13 860
  • 333 854
  • 2 490 854
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet