Astropříručka pro holky. Partnerský horoskop – Druhá část

autor: | Zář 21, 2019 | Magie | 1 komentář

Views: 3181

Zde je na dlouhé podzimní večery druhá část astropříručky pro holky, Popelky. Samozřejmě připravuji i příručku pro kluky, Popeláky, aby to bylo spravedlivé. Astrologie ale není černobílá. Je vždycky potřeba vědět, že obecný popis je jen obecný popis a horoskop na míru je potom o dvanácti domech plných znamení, planet a vzájemných působení jednoho aspektu na druhý a může vypadat v některých nuancích trochu jinak.

Lev – 23. 7. až 22. 8.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

Energie: muž

Souvztažná barva: vanilková

Chová se viditelně královsky, velkoryse, mnohdy okázale. Což je dobře, pokud to nepřehání.

Jako by stále musel něco reprezentovat. Je to ředitel zeměkoule, který si ví vždycky rady. A kdyby si náhodou rady nevěděl, působí, že ano.

Lev je roztomile sebestředný komediant, který si udělá srandu i z vlastního průšvihu…

Většinou je Lev zábavný smíšek, který teatrálně líčí nějakou óbr zajímavou a dobrodružnou historku, ve které pochopitelně sehrál hlavní roli.

Zatleskejte mu za ten výkon, poplácejte ho po ramenou a budete svědkem neuvěřitelně skromného tvora, který bude rozdávat úsměvy na všechny strany. Patrně se slovy: „Ale vždyť vůbec o nic nešlo.“

Ve skutečnosti se ale jeho lví ego právě koupe v šampusu.

Miluje potlesk, uznání a slova chvály. Je to herec a publikum je jeho životní potřeba. Ovšem na oko bude rozkošně skromný a předoucí kocourek.

Umí se obrátit pro radu, ale udělá to s takovou grácií, že to vypadá, jako by vlastně s dotyčným spíše spolupracoval, než byl v úzkých.

Na projevenou laskavost nezapomíná, ale po kolenou nepoleze.

Musí být ve středu dění, miluje obdiv a pozornost, je galantní a pozorný.

Lev umí pálit mosty, ale zpravidla nikdy neztrácí důstojnost a velkorysost.

To v případě, že nemá poškozené Slunce, coby vládnoucí planetu.

V opačném případě, není většího egoisty, demagoga, pitomce a nesnesitelného dogmatika, se kterým by nevydržela ani mrtvola. U Lvů strašně záleží na osobním horoskopu a nezakrytém Slunci.

Lev a nákup postele

Bude to zábavné pro Lva i pro prodejce. Prodejci mají většinou Lvy rádi, protože se u obchodu nenudí. Lev pochválí každou postel, kterou uvidí, i když ji nechce. Ne proto, že by se mu skutečně líbila, ale proto, aby prodejce potěšil. Nakonec si vybere zřejmě něco, co bude působit draze a královsky. Často jsou Lvi nejlepšími kupci, protože klidně koupí i drahou věc, pokud se jim líbí. Nebo prostě proto, aby bylo vidět, že na to mají. Lví postel je postel krále a podle toho by měla vypadat. Nebrání se masívním pelestem, kudrlinkám, vyřezávaným ornamentům. Má to rád. Tohle přece bývá na zámcích, kam každý, i sebeskromněji vystupující, Lev někde v hloubi své duše pocitově patří.

Lev a materiály

Zřejmě to bude dub, a to nejčastěji. Také buk, javor, topol. Většina Lvů si raději vybere materiál přírodní, ale pokud je zaujme něco nepřírodního a bude to dost zajímavé, vezmou si to, protože to třeba má šmrnc. Lvi velice rádi a nejčastěji ze všech kombinují kov a dřevo. Mají rádi masívní materiály, těžké okované postele – nebo zvolí klidně postel celou ukovanou. Ideálně uměleckým kovářem a bude působit opět velice královsky.

Lev v posteli

Lvi jsou báječní, když jsou zamilovaní. Vymýšlí si a Kámasútra je jim malá. Lev nemá právě výdrž, zato jde do sexu s velkou zodpovědností. Nespokojenost partnera by mu nabourala ego. Potřebuje být pochválen. Potřebuje, aby partner volal andělíčky, maminku, aby i sousedi věděli… jak byla partnerka v extázi. (hlavně sousedky) 😄

Možná, kdybyste pochvalu za jeho výkon napsali na nějaký most nebo skálu, co je dobře vidět… ne, nezlobil by se. Patrně by pronesl něco, jako: „A to jsem zdaleka nebyl ve formě.“

Nepotřebuje se vnucovat a bojovat o přízeň. Musí cítit zájem, a většinou ho má.

Obětního beránka, který dělá něco, co ho netěší, ze Lva těžko uděláme.

Naopak, jednoho krásného dne ho v ložnici prostě nenajdeme. A ani v bytě, ani v životě.

Nevěru bere Lev osobně a je pak zlý. Dokáže ovšem odpouštět. Pokud tak učiní, nechce se k věci vracet. Lev se zpravidla nemstí.

Pokud člověka nesežere hned, už to neudělá.

Lived – odžito – totéž ale i očekává

Do žádného skromného prostředí vás Lev na hrátky se šelmou, která snoubí něhu i dravost, nepozve. Je možné, že pevnou dubovou arénu před tím něžně ozdobí plátky růží. To aby ohromil. Doporučuji, tvařte se hodně ohromeně!

Jak si sednou?

Kozoroh bude pro Lva těžký, jednotvárný a málo hybný, i když i takové vztahy znám.

Vodnáře Lev nadchne, ale většinou časem zjistí, že jeho priority se velice liší. Lvu bude Vodnář připadat příliš rozlítaný.

Skopec bude Lvu určitě stačit v tempu a má i podobný pohled na svět a reakce. Mohli by si rozumět, pokud Lev pomine Beraní tvrdošíjnost. Musí se naučit vzájemným kompromisům.

Býk je pro Lva většinou otázkou několika dnů, než zjistí, že je pro něho příliš při zemi. Býk se s ním nebude vznášet, nabízí jistoty, a to Lev mnohdy přehlíží.

Blíženec bude určitě ze Lva uchvácený. Tento svazek je poměrně častý. Lev je tady vládcem. Blíženec ho neustále dohání. Pokud ho neuštve, mohou si rozumět. Lev tady musí přežít, že Blíženec nesetrvá u jednoho tématu ani rozhodnutí. Často tyto vztahy končí pro Blížencovu nepozornost.

Rak se Lvem je kontrastní, otočený vztah. Bylo by dobré, aby zde Rak byla žena. Je-li to naopak, ženě Lvici nebude Rak muž nikdy dost mužem, a ne každá chce být za chlapa.

Lev a Lev jsou si zrcadlem, a to může být náročné. Pokud jim nepomůže ascendent, je to o schopnosti kompromisu a umění přijmout vlastní chyby, které si vzájemně zrcadlí. 

Pokud se Panna nezblázní ze lví zdánlivé nezodpovědnosti a Lev nezamorduje Pannu za její neustálé rozpitvávání všeho, mohli by utvořit celkem zajímavý pár. Povětšinou je to ale Lev, který ze vztahu s Pannou utíká.

Pro Váhu je Lev příliš prudký a ohnivý. Váha potřebuje harmonii a ladnost tvarů. Lev je v jejích očích většinou blázen bez kouska vkusu. Pro Lva je Váha usedlá a monotónní.

Lev a Štír jsou velmi zajímaví. Pokud jim vydrží počáteční doslova výbuch vzájemných emocí, nikdo je od sebe neoderve. Jejich ložnice se otřásá v základech, ale mnohdy je jen na tomhle postupem času jejich vztah založen. I když tělesná přitažlivost bývá tou nejsilnější.

Se Střelcem nemá Lev problém, dokud se jeden z nich nerozzlobí. Pak to musí být celkem Itálie. Střelec navíc ví, kam bodnout, aby ranil. To může Lev těžko vydýchávat. Rozhodně se ale tihle dva nepřehlédnou. 

Lev a Ryba v případě dobře postaveného horoskopu budou zajímaví. Ryba mu nabídne neprobádané hloubky a Lev ji nabije energií a osvítí. Při neblahém postavení Lev Rybu nikdy nepochopí. Bude mu připadat mimo a Rybě nebude schopen porozumět. 12. dům Ryb je o nevědomí, které Rybka bytostně žije. Nepustíte-li Slunce do vody, zůstává temná.

Slavní Lvi:

Madonna, Jennifer Lopez, Eva Pilarová, Saša Rašilov, Jan Kraus, Michal Suchánek, Petr Rychlý, Antonio Banderas, Daniel Radcliffe, Ben Affleck, Matt Damon, Fernando Alonso, Napoleon, Fidel Castro, Alfred Hitchcock, Carl Gustav Jung, Jacqueline Kennedy, George Bernard Shaw. Ale bacha .. taky Pol-Pot, nebo Mussolini, Paroubek … to je o tom poškozeném Slunci.

Panna – 23. 8. až 22. 9.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: země

Energie: žena

Souvztažná barva: okrová

Je to rozený finančník a pedant.

Není bez citu. Láska Panny však potřebuje čas a Panna musí zvážit všechna pro a proti. Je schopna objekt svého zájmu analyzovat poměrně dost dlouho, než uvěří.

Víte, proč je David Copperfield tak úspěšný?

Protože je Panna!

Protože všechno, co dělá, dělá s přesným scénářem, který je brilantně propracovaný do nejmenšího detailu.

Panna vyniká smyslem pro detail a umí překvapit tím, jak si všímá. Pokud vám koupí auto, bude jezdit sto let (ovšem, spíše si ho koupíte sami, protože Panny často moc počítají).

Pokud si vás bude chtít vzít, můžete vzít jed na to, že to myslí vážně a život s vámi má promyšlený na deset let dopředu.

Pohled Panny je zkoumavý a naslouchá vám velice pozorně. To není póza – za pět let vám řekne, co jste řekli, jak jste to řekli, co jste měli na sobě, co hráli v rádiu a jakou kolínskou měl číšník, který vás obsluhoval.

Chce-li Panna ohromit – ohromí.

Panna je ale taky největší hnidopich celého zodiaku. Často umí do zblbnutí analyzovat jednu věc, ohřívat cosi z minulosti a neustále se k tomu vracet. Nejednou tím partnery dovádí k šílenství. 

Panna a nákup postele

Bude se při pořizování lůžka chovat tak precizně, hloubavě, detailně, technicky a moudře, až to možná prodejci poleze na nervy. Bude si všímat detailů, o kterých možná prodejce uslyší prvně, protože si jich prostě nevšiml, pokud není také Panna. Jedná se o praktické znamení, které má věci promyšlené daleko dopředu včetně záložních scénářů. Panny nesnáší překvapení a jsou schopny dvacetkrát volat zpět, aby se na něco zeptaly, případně budou vyžadovat jedinou matičku, která chyběla, protože proč by ji šla Panna koupit, když tam přece měla být.

Panna si pořizuje postel tak, aby byla praktická, pevná, splňovala požadavky na zatížení… prostě Panna počítá se vším.

Pravděpodobně přijde s metrem a s kalkulačkou. Panna není velkorysá, a byť nepatrný nedostatek okomentuje, když nemluvím o tom, že si ho rozhodně všimne. Je možné, že přijde s katalogem, kde už si zboží vybrala a na něm bude trvat.

Panna a materiály

Příliš masívní materiály si Panny vybírají málokdy. Nemusí ani kovy, pokud to nemají přímo v horoskopu. Když dřevo, tak snadno udržovatelné. Klidně umělé materiály s ohledem na praktickou stránku. Když strom tak buk, jasan, třeba i bříza… hlavní pro Pannu bude praktická stránka, a to často na úkor pocitového vjemu, který klidně potlačí v zájmu účelovosti a také ceny. Žádné zbytečnosti a krucánky – hlavně prakticky, levně a dlouhodobě. Pokud není kýžený materiál k mání ihned, Panna ráda počká.

Panna v posteli

Panna se rozhodně nezamiluje na základě pouhé smyslnosti. Panny milují rozumem a potom teprve tělem. I sex má u Panny určitá pravidla. Je málo Panen, které si dopředu neplánují i milování. Patrně se nestane, že by sex proběhl akčně ve výtahu obchodního domu mezi přízemím a oddělením nábytku (mrzuté, třeba pro Štíry). Na druhou stranu je to ale kolikrát zrovna Panna, kdo vás zavede do předem připraveného prostředí, kde nechybí do detailu naaranžovaná postel, sekt, dvě skleničky a obal kondomu pod polštářem je již nastřižený, protože víme přece, jak blbé je to pak rvát po tmě zubama.

Pokud s vámi Panna spí, je to proto, že jste ji stoprocentně zaujali také intelektuálně a verbálně.

Naproti tomu, Panna umí spát i s tím, koho nemiluje.

Vypadá to jako rozpor, ale není.

Pokud Panna cokoli vyhodnotí jako prospěšné, udělá to. Sex je pro většinu Panen otázkou součásti něčeho jiného – důležitějšího. Například hmotné jistoty.

Panna mívá hranice, za které nejde, a které jí umí bořit jen Štíři. Po vaší pravé ruce budou připraveny vlhčené ubrousky.

Jak si sednou?

Pokud se Kozoroh zamiluje do Panny, jde o rozumový akt, a jestli Panna neuteče, Kozoroh to neudělá.

Vodnáře bude Panna možná trochu dusit svou praktickou náturou, Vodnář je novátor a Panna staromilec. Co bych to měnila, když to funguje?

Pro Rybu je Panna hodně při zemi, ale někdy je tento svazek zajímavý. Pokud Panna přijme Rybí „jiný svět“, mohou si hodně dát. Bezvadné je toto spojení pro umění a podnikání. Panna dokáže realizovat Rybí vize.

Skopec je pro Pannu sice prudký, ale mohl by ji nabíjet. Tady je lépe, je-li Pannou žena. Panna zde musí pochopit, že Beran potřebuje k životu víc než kalkulačku, a řád je pro něho spíše výzvou než pravidlem.

Říká se, že Býk je pro Pannu nejlepší partner, ale dle toho, co jsem zažila, to v praxi moc nefunguje. Býk a Panna je jednostranný svazek a málokdo funguje pouze přes živly. Příliš mnoho země jednoho z nich otráví. Jsou si podobní, což může nudit.

Blíženec bude mít s Pannou určitě zajímavý vztah přátelský, pro svazek je ovšem tato energie náročná. Panna je důsledná a přesná. Blíženec řeší krizi, až když nastane. Není schopen dát Panně pocit jistoty, který bytostně potřebuje.

Rak – jestli se Panna nezblázní z jeho potřeby neustále se oňuchávat a on překousne, že většina emocí se u Panny odehrává pod povrchem, pak prosím. Bývá to ale často Rak, kdo obviní Pannu z nedostatku citu. Krutě se mýlí, ale říkejte mu to.

Panna se Lvem bývá často. Snad je to proto, že Lev je tolerantní a Panně imponují jeho schopnosti. Nehledě na to, že Lev je mistr dvoření a Panna mu snadno podléhá, protože ji zajímá. Lev musí dát Panně alespoň hrubý obrys toho, co má v plánu, aby ona mohla v klidu analyzovat.

Panna s Pannou může klidně, navzdory různým názorům, fungovat. Budou si povídat o technice a jejich byt bude zařízen ve starožitném stylu, který bude uhlazený a originálně praktický. Ale kdepak barokní kudrlinky. Takový elegantní empír se svými hladkými sloupy…

Panny si rády berou Váhy. Je to většinou svazek harmonický a všestranně prospěšný. Váha je jemná a Panna jí v tom nepřekáží. Myšlení Panny se pohybuje na zemi a Váha jí umí zpříjemnit život coby vkusný doplněk, který nevybočuje, ale umělecky ladí.

Ze Štíra už se položila nejedna Panna. Problém bývá v tom, že Štíři jdou až na dno, což může Panně připadat jako lehce devótní. Má ráda soukromí a svá tabu. V sexu Štírům není nic lidského cizí, zatímco Panna spoustu věcí pokládá za nevkusné. Nemluvte před Pannou o tom, jak to máte nejraději – zrudnou jí uši a stáhne se. Ze svazku se Štírem si ale Panna většinou odnáší šrámy na duši.

Střelce Panna většinou mine jako lány. Pokud ne, je to proto, že Střelcem je žena a její muž Panna má horoskop, v němž žije ohněm. Pak Panna většinou vztah neopustí, protože by jí byla zima.

Slavné Panny:

Claudia Shiffer, David Copperfield, Andy Roddick, Bruce Springsteen, Charlie Sheen, Freddie Mercury, Hugh Grant, Ingrid Bergman.

Váha – 23. 9. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: vzduch

Energie: neutrální

Souvztažná barva: pastelové barvy, nádechy barev

Vystupování Váhy je nenásilné a nepostrádá vtip.

Je ovšem velice citlivá na svou osobu. Nepokoušejte se Váhu urazit nebo se dotknout jejího jemnocitu. Patrně ji už neuvidíte, ač k rozhodnutí dochází mnohdy velmi pomalu. O to pevnější ale pak je.

Ve svých rozhodnutích jsou Váhy pevné, protože je činí pomalu. Často tak pomalu, že už pak není o čem se rozhodovat, neboť je věc dávno pryč.

Váha hledá soulad, souznění duší, harmonii a klid. Nesnáší konflikty a takovému prostředí se vyhýbá. Je to diplomat, který chce zůstat ve středu.

Problémem Vah bývá nedůtklivost, s jakou tito Venušini chráněnci hlídají vlastní osobu.

Váha potřebuje k životu harmonii, uhlazené chování, uhlazené tvary, pastelové barvy a klid. Váhy mluví tiše a mají často zvláštně plyšový hlas. Váha nedokáže žít v disharmonickém prostředí. Po několika urgencích, se prostě sbalí a uteče.

Váha a nákup postele

Bude to kombinace umění, harmonie a účelnosti. Při pořizování lože bude Váha klasicky váhat. Jistě obejde všechno, než se rozhodne a možná si vše půjde rozmyslet domů, ještě jednou se podívat na ložnici, aby se neunáhlila. Váhám nejvíce pomůže 3D nabídka, kde bude postel grafikem umístěna do ložnice podle fotografií. Je dobré udělat více návrhů a pak se obrnit trpělivostí. Váha se bude rozhodovat dlouho.

Její výběr nakonec nebude postrádat vkus, romantiku, harmonii a jemnost.

Váhy jsou mistryněmi krásy a většina Vah tíhne k antickému umění.

Váha a materiály

Většina Vah má ráda sklo a kombinace skla a dřeva, ideálně světlého. Mají hezký vztah k březovému dřevu, ale s citem a vkusem se zachová k jakémukoli materiálu. Mají rády také keramiku a vůbec hlínu. Pokud si Váha vybírá materiál, nemusí se vždy nutně chovat prakticky, zato se bude chovat umělecky a nesmírně citlivě. Nejvkusněji zařízené byty, kanceláře, ložnice… najdeme právě u lidí ve Váhách. Váha je rozený estét.

Váha v posteli

Váhám se většinou příčí hrubosti, takže svazovat se asi nebudete.

Jejich dotek bývá lehký a dokáží si doslova pohrát s každým centimetrem partnerova těla. Vnímají člověka jako obraz, který někdo namaloval. Váhy přikládají erotice dost velký význam.

Není ovšem z jejich pohledu otázkou potřeb tělesných, ale jde jim o dotek a pocit blízkosti i zájmu. Milování s Váhou bude koncert. Zajímá ji vaše i její uspokojení.

Váha umí pohladit tak něžně a lehce, že to snad nikdo tak hezky neumí.

Váhy mají rády u sexu tlumenou, nejčastěji vážnou, nebo pomalou hudbu.

Mají silný smysl pro umění a krásu a i sex by se měl podobat umění.

Váhy se rády milují v přírodě. Sex není souboj, je to tvorba a umění. Ideálně s prvky antiky. Pokuste se vypadat jako Afrodíta.

Jak si sednou?

Váha s Kozorohem, pokud tento vlastní alespoň Měsíc nebo Venuši v dobrém postavení, ráda setrvá. Při nedobrém postavení je pro Váhu Kozoroh příliš necitlivý a Váha pro Kozoroha rozmazlená. 

Vodnářem by Váha mohla utvořit poměrně rovnocenný vztah, pokud Váha vykousne Vodnářovo občasné odpoutání se a potřebu někde si o samotě vyčistit hlavu. Jejich vzájemné vnímání světa je ale hodně podobné s tím, že Vodnář je pokrokovější a Váha miluje tradice. 

S Rybkou je Váha většinou ráda. Rybka je jemná a Váze lahodí její empatie. Je-li Ryba muž, Váha někdy pochybuje o jeho věrnosti. 

Beran s Váhou mohou utvořit vztah založený na ascendentu. Po stránce živlů si tato znamení moc nesednou. Beran je prudký, což může Váhu dost rozhodit. 

Býk je k Váze pozorný a má pochopení. Problém bývá s prioritami a vnímání všeho hezkého. Býk je zaměřený na praktickou stránku. Tak jestliže ponechá Váze její potřeby různých serepetiček, které mu budou připadat zbytečné, Váha si bude jeho odpovědnosti vážit. 

Blíženec Váhu rozhodně zkraje upoutá, ale později by pro ni mohl být příliš roztěkaný. Jeho pozornost je věnována mnoha věcem, a tak ho Váha může obvinit z nedostatku zájmu. Blíženec jí naopak může vyčítat, že jí „pořád něco nejde pod nos“. 

Rak bude k Váze milý, pozorný a bude ji nosit na rukách. Povětšinou jsou to ale Váhy, které od Raků často utíkají. Myslím, že Račí svět má málo vzduchu a Váha může trpět přidušením. 

Pro Lva bude Váha zajímavá, ale často málo akční. Jeho náhlá vzplanutí a věčný optimismus zase rozčiluje Váhu. Navíc Lvi milují okázalé věci a Váhy jsou spíše skromná znamení. Ne vždy se Lev také srovná se spravedlností v podání Váhy – má to jinak. Váha chce přemýšlet, zatímco Lev jde a koná. 

Panna s Váhou bývá ve svazku často. Snad je to proto, že Panna je velmi přizpůsobivá a svět vidí z hlediska použitelnosti. Je tedy schopna přistoupit na kompromis. Váhám zřejmě lahodí, že je Panna nepředbíhá. Běda ale, pokud Panna Váze nevěnuje pozornost. Pocit nelásky a nedostatku „ňufání“ Váha netoleruje. 

Váha k Váze jde, pokud jim nepřekáží postavení planet. Musí mít dobře postavené Venuše, jinak se zrcadlí, což většinou odpíská Váha žena. 

Štír uloví Váhu snadno, je totiž chameleón, když někoho chce. Váha je přímo nadšená z toho, co Štír dělá a říká, i z jeho schopnosti dívat se hluboko. Později bývá pro Váhu těžko snesitelný pocit, že ona je průhledná pro něho, ale on zahalen do mlhy pro ni. Navíc Štíří model „účel světí prostředky“ je pro Váhu často fatální. 

Střelec bude Váhu dobývat a bude ho to bavit. Bohužel v mnoha případech jen do chvíle, než se tak stane. Vyčítá jí málo živočišnosti a ona jeho humor pokládá za netaktní a štiplavý.

Slavné Váhy: 

Avril Lavigne, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Catherine Zeta Jones, Gwen Stefani, Gwyneth Paltrow, Susan Sarandon, Teri Hatcher, Chevy Chase, Jean-Claude Van Damme, Jerry Lee Lewis, John Lennon, Luciano Pavarotti, Michael Douglas, Usher, Walter Matthau…

Štír – 24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: voda

Energie: žena

Souvztažná barva: čokoládová

Vyznačuje se hloubkou prožitku, extrémním cítěním a maximálním vnímáním.

Snad nikdo není schopen vás mít tak dokonale přečtené. Štír zachytí i sebejemnější změnu vašeho chování. I kdybyste se stokrát snažili na sobě nenechat nic znát, máte smůlu.

Bude se tvářit dost možná jakoby nic, ale vpálí vám to v tu nejnepříjemnější chvíli. V načasování je mistr.

Zato pokud on bude chtít, abyste něco nepoznali, bude vámi manipulovat, dokud bude chtít.

Je-li Štíru ublíženo, nikdy nezapomíná.

Dokáže si počkat i roky. Jeho pomsta pak bývá stejně bezcitná jako krutá. Tak jako jeho zvířecí kolega není Štír vůči vlastnímu jedu imunní. Dokáže tedy, je-li vyprovokován, v krajním případě ohrozit i sebe. Padni komu padni.

Srovnatelně tak jsou ale tito lidé schopni snad nejhlubšího citu ze všech znamení. Jak vřele umí nenávidět, tak umí i milovat. 

Štíří duše umí být stejně cituplná a hluboká jako krutá.

U Štírů hodně záleží na celkovém horoskopu a postavení planet, také na ascendentu a umístění Pluta. Prostě vládnoucí energií je tu Pluto, tedy Hádés a to je král podsvětí, říše mrtvých. Je třeba s tím počítat. Většina Štírů v sobě skrývá cosi patologického. Jen prostě někteří to přetaví v cosi, co je obecně přínosné. 

1352515 1920x1080 DesktopNexus.com

Štír a nákup postele

Drtivou většinu Štírů poznáte podle toho, že budou ponejvíce okukovat temnější barvy dřeva, lůžko, které tak trochu působí jako rakev nebo je na něm cosi mystického, těžkého, pocitově temného. Prostřednictvím štířích očí vybírá sám Pluto. Tedy Hádes. A do jeho temného světa podsvětí a pudových vizí by mělo zapadat i lože. Je to znamení tajuplné a něčím přitahuje i budí zájem. Štíří duše jde do hloubky prožitku. Ať už je jakýkoli!

Bude mu stoprocentně na posteli záležet. Vždyť celý štíří život je obestřený rouškou tajemství, pudů a smyslnosti. Když Štír usíná, vždycky tak trochu umírá. A nevadí mu to.

Štír a materiály

Pokud máte něco vyrobeno z tisového dřeva a řeknete Štírovi, že to je mytologicky strom smrti, že je celý jedovatý a roste nejpomaleji ze všech dřevin, jistě ho to bude zajímat. Je ale také obvyklé, že hodně Štírů má hezký vztah k modřínům a logicky i vrbám. Nepohrdne mahagonem a samozřejmě kovem.

Štír v posteli

Pluto je vládcem Štírů. Je to Bůh podsvětí. Přesto miloval. Až do sebezničení. Bohužel nemohu na tohle téma říct všechno, protože nekonečno se popsat nedá.

Budete na milování s tímto znamením ale určitě dlouho vzpomínat. Není hranice, za kterou by Štír nešel. Nic lidského mu není cizí. Ba i toho nelidského :pomoc: 

Mnoho Štírů má zvláštní sexuální fantazii, kde se může vyskytovat násilí, masky, pomůcky, skřipce, biče… prostě prakticky cokoli (většinou vám o těchto svých představách nepoví a i je zapře).

Naprosto přesně ví, kde a jak se dotýkat, co má udělat, co říct.

Rád si hraje. Se sebou, s vámi, s tělem i duší. V posteli i v životě.

Dělá mu to dobře. Při sexu se chce na vás dívat. Ráno se možná budete stydět a mít pocit, že tohle byste s nikým jiným nedělala.

Až se otřepete, patrně budete chtít znovu.

Jak si sednou?

Štír a Kozoroh. Pokud není Kozoroh právě velký puritán, určitě by to šlo. Někdy je to ale Kozoroh, kdo Štírovi přestane rozumět.

Vodnáře Štír určitě upoutá, zvláště pokud Vodnář je žena. Zajímá ji a aktivuje. Málokdy tyhle vztahy ale vydrží. Vodnář nechce být svazován a Štír je velmi majetnický.

Ryba se Štírem je časté spojení. Oba si umí připravit potřebnou dávku tajemna a také si často rozumí v sexu. Jediným problémem bývá rybí samaritánství a potřeba být tu pro všechny. Štír se oddává, Ryba se rozdává.

Skopec se Štírem zpravidla nevydrží, ale nerad ho opouští. Pro aktivního přímého Berana bude štíří energie příliš těžká. 

Býk Štíra málokdy zajímá. Je pro něho nadmíru praktický a Štír potřebuje atmosféru, změnu a hloubku prožitku. Dost často takový vztah vyprchá. Není co hledat, všechno bylo řečeno. Z toho, co je, nelze stavět.

Blíženec by se ze Štíra brzy zbláznil, pokud je neváže ascendent. Všudybylství Blížence připadá Štírovi jako povrchní přístup. Štír nerad mluví, raději koná. Blíženec debatovat potřebuje. Bude ho nutit k diskuzi. Nakonec propadne samomluvě.

Rak rozhodně Štíra zaujme. Přijde mu zajímavý a jemnocitný. Je to ale někdy právě račí jemnost a křehká duše, co ve svazku trpí. Prakticky si s ním Štír bude posouvat, kam potřebuje. Když mu u toho neublíží, půjde to.

Lev a Štír je kapitola sama pro sebe. Rozhodně se upoutají, vztah bude plný akce a do ložnice vstup zakázán. Lev je ovšem nasměrovaný na hrdost a čest. Velmi často dostává od Štíra rány pod pás. Lev bojuje čistě a zpříma, Štír bojuje, aby vyhrál. Buď se zabijí, nebo se od sebe neodervou.

Tabu, jichž je Panna plná, není pro Štíra nic zajímavého, ale i takové vztahy znám. Panna může Štírům připadat frigidní a Štír Panně bez skrupulí. Je to o ascendentu a postavení planet.

Váha a Štír spolu mohou být za předpokladu, že Štír respektuje hranice, za které Váha nepůjde. Je lépe, pokud je v tomto vztahu Štírem žena. Bude jí dělat dobře něha, s jakou umí Váha pracovat.

Na Štíra se Štírem bychom potřebovali samostatnou stránku. Nepleťte se mezi ně. Prostě to buď ustojí, nebo ne. Plakal by každopádně ten, kdo by mezi ty dva vstoupil. Je to síla, která vytvoří buď nerozlučný pár, nebo se zničí do základu sama. Štír Štírovi nevěří. Každopádně jejich lože bude asi hodně zajímavý, akční a do jedenadvaceti (pro Panny do 96 ) nepřístupný biják.

Se Střelcem bude mít Štír vždycky práci. Střelec totiž instinktivně vycítí slabou stránku člověka, a s tím by Štír mohl mít problém. Nemá rád, když je čitelný. Navíc Střelcova potřeba spravedlnosti je pro Štíra, který se řídí heslem „Účel světí prostředky“, také trochu mimo. Tady je to hodně o ascendentu. Ze sexu odejde Střelec s pocitem, že tohle teda byl masakr!

Slavní Štíři:

George Bizet, K. H. Borovský, Annie  Girardot, princ Charles, K. J. Erben, K. H. Mácha, Niccolo Paganini, Pablo Picasso, Theodor Roosevelt, Marie Curie-Sklodowská, Voltaire, Demi Moore, Bill Gates.

Střelec – 23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter, Mars

Živel: oheň

Energie: muž

Souvztažná barva: výrazné barvy

Proletí vaším životem jako střela a vy budete rádi, že se držíte nějakého pevného předmětu, aby vás to nesmetlo. Neustále vymýšlí nějaké originální kousky.

Je možné, že se ráno probudíte na zcela jiném místě, než jste usínali, a možná tam on bude také. To když vyhodnotí, že s vámi chce strávit ještě další den. Jestliže se rozhodne, že s vámi stráví celý život, možná se zapomene zeptat na váš názor a vy budete najednou na radnici.

Jeho rozhodnutí jsou okamžitá, a ne vždy správná. Zato jimi skoro pokaždé ohromí. Prakticky nevyjdete z překvapení.

Střelec zásadně napřed mluví a jedná, a pak teprve myslí.

Proto je často jeho chování hodnoceno jako bezohledné. Není to tím, že by byl zlý, je to prostě jen tím, že dost často předbíhá sám sebe. Jakmile zjistí, že přestřelil, což bývá asi tak pětkrát denně, nějakou stejně ohromující akcí se postará o to, že se rozpadnete blahem a rychle zapomenete, že vás vlastně před chvílí totálně zlikvidoval jednou větou.

Většina Střelců miluje soutěže a závody, jejichž pravidla si klidně vyloží po svém nebo budou okolí nutit, aby je změnilo. Změna se bude vždy hodit více Střelci než celku. Pochopitelně ale bude hovořit o výhodách pro všechny.

Střelec a nákup postele

Střelci jsou hraví a hlavně zbrklí, takže se připravte, že množná druhý, maximálně třetí den, půjdou svůj výběr změnit. Střelec se velice nerad zdržuje sáhodlouhými detaily (často k jeho škodě). Prostě buďto se mu to líbí, nebo ne. Střelcům se dobře prodává, protože jsou akční. Postel bude volit veselou, vzdušnou, ale také provokativní, něčím originální. Nebrání se novinkám, je to znamení nesmírně hybné. Bude hovorný.

Střelec a materiály

Upřednostní spíše veselé stromy a také dřeviny exotické. Mají rádi stromy plodné. Bude to možná třešeň. Rovněž také jasan, bambus, ratanové dřevo anebo buk. Také střelci rádi kombinují dřevo a kov. Nejčastěji kov a dřevo načervenalé. Mají zvláštní vztah k mědi.

Střelec v posteli

Dokážete si představit výbuch několika vodíkových pum? Nebo třeba zemětřesení? Případně pád obřího meteoritu?

Možná vám někdy bude připadat milování se Střelcem krátké, ale představa, že by bylo delší, by mohla zavánět přímou likvidací.

S ohledem na fakt, že Střelci nemají problém prokouknout partnerova skrytá přání, vám bude těch pár minut možná stačit. Jinak se ovšem dokáží i překonávat, protože zpravidla mají výbornou kondici.

Střelci mají rádi tělesný pohyb a hodně Střelců třeba jen amatérsky sportuje.

Nedivte se proto, když vás zavěsí na lustr, nebo vaše milování proběhne ve frontě na lístky do kina.

Se Střelcem nikde není nouze o emoce. Dub nebo Buk, nebo třeba umakart či dehtový papír – hlavně aby nebyla nuda.

Jak si sednou?

Soužití Kozoroha a Střelce je náročné pro oba. Kozoroh jako kliďas a buldozer bude mít možná s živou a ohnivou povahou Střelce problém. 

Vodnáře Střelec určitě zaujme, jeho temperament ho bude přitahovat a mnohdy i motivovat stejně jako rozčilovat. 

Pro Rybu bývá Střelec jen těžko představitelný partner a Ryba bude Střelci připadat stále nějak mimo.

Skopec se Střelcem utvoří velice energickou a ohnivou dvojici, kdy jediný jejich den nebude o nudě.

Pro Býka bude Střelec jednak zdrojem inspirace, a jednak neskutečným šílencem, který nemá rozum. Je to na jejich vzájemném postavení planet.

Blíženec a Střelec spolu často tvoří pár. Trvaní vztahu je ale sporné. Střelec časem vyčítá Blíženci povrchní vnímání věcí. 

Rak mívá ke Střelci jakýsi mateřský vztah a tendenci ho hlídat a vychovávat. Bývají spolu často a mnohdy i velmi dlouho. Zvláště, je-li Rakem muž.

Ač se říká, že vztah Lev a Střelec bývá dobrý, ze zkušenosti vím, že jsou si spíše soky. Harmonie je tady často poškozena bojem o moc a přílišnou pánovitostí obou. Navíc Lvu může Střelec připadat netaktní.

Naopak s Pannou, ač se to nezdá, nakonec často Střelec vytvoří harmonický pár. Pokud se Panna nezblázní. 

Rovněž vztah s Váhou, zvláště je-li Váha muž, bývá úspěšný, pokud se Střelec krotí a nenaruší Váze příliš svět její harmonie. 

Štír je pro Střelce velmi zajímavý studijní materiál, dost často na celý život, pokud se vzájemně neodstřelí. Jejich soužití je roztomilé kdo z koho a ze Štírova pojetí sexu bude Střelec doslova bez sebe.

Střelec se Střelcem, za určité konstelace, mohou tvořit pár, ale zase tak častý model to není, kvůli jejich zrcadlení. Ti, které znám, ale stále žijí…

Slavní Střelci:

Katie Holmes, Britney Spears, Christina Aquilera, Sinead O’ConnorTina Turner, Dara Rolins, Lucy Liu, Roman Šebrle, Miroslav Kalousek, Zdeněk Svěrák, Brad Pitt, John MalkovichJoseph StalinSteven Spielberg, L. van Beethoven…

První část příručky je ZDE

Přeji vám hodně štěstí a báječný víkend, Popelky! :srdce: 

Michaela Kudláčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
23.09.2019 23:46

Míšo, projela jsem druhou část znamení a je to zajímavé, pár věcí sedí a pár mi přijde, že se míjí. Třeba u lva, ale otázkou je, za co mohou hvězdy a za co geny. Jsem zvědavá na verzi pro pány, co se o sobě dozvím:-))) děkuju za manuál, asi si uložím link pro případné další použití do budoucna. 😆

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Jakub najdeme v hebrejštině. Jeho dědečkem je prastaré jméno Jahagóbh (Jákob), které v překladu znamená „ten, kdo se drží za patu“, což je ve smyslu „druhorozený“. Stejně dopadl i biblický Jákob, který se při porodu „držel za patu“ svého bratra Ezaua. V ČR je 86231 Jakubů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 27
  • 297
  • 13 179
  • 332 562
  • 2 491 822
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet