Detail příspěvku: Karty Kouzelné mapy pro Marcí

Karty Kouzelné mapy pro Marcí

autor: | Pro 27, 2013 | Magie | 0 komentářů

Račice, která má odjet mimo svou rodinu… tak to je svízelná otázka. Pro karty Kouzelné mapy jsem zvolila objasnění této situace. I když, milá Marcií, píšeš, že jsi na svou rodinu až nezdravě fixovaná, zní to teď ošklivě, ale ona tě drží v „blátě“. Na jednu stranu je to VELMI DOBŘE, protože ten zdánlivý pocit nerozhodnosti ti otevírá reálný pohled na tvou situaci.

 

Hned první karta vlevo: Uvízlý v blátě

 

12150N2J.jpg

 

Není to špatná karta, ona chvíle, kdy se nemůžeme pohnout dál je stvořena právě pro to, abychom se zastavili a rozhlédli se kolem. Máš před sebou druhou kartu, Volbu a poté kartu Svézt se na vlně.

 

Už možná tušíš, co bude následovat. Víš, jak se rozhodneš. Za sebe, a co vidím ještě z run, bych řekla, že ty na tu cestu nakonec pojedeš. To, že se tady ptáš, je jen proto, aby tě karty utvrdily v tom, co už uvnitř dávno víš. Navíc se podívej i na dolní karty: Záchrana a Domov

 

Okamžitě mi naskočilo – ano, tam ona bude potřeba, tam bude hodně platná a poskytne na své cestě a daleko od své vlastní rodiny, hodně dobra a dokonce tam dojde i k nějakým zvláštním náhodám, které budou vyloženě o Vyšším vedení, o náhodách, zázracích, o něčem,  co ti dá šanci uvěřit, že v životě se dějou jen věci, které mají. A potom Domov. Vrátíš se domů a budeš ještě lepším Rakem, lepší a silnější oporou pro své blízké.

 

Pocit z karet mám jednoznačný – k rozhodnutí o tvé cestě ti ještě něco v budoucnosti pomůže, osud ti přistrčí něco, o čem si řekneš: „Aha, tak tohle se nedá ignorovat ani odmítnout, musím jet!“ Tenhle okamžik bude klíčový.

 

Přeji moc moc štěstí a skoro bych byla ráda, kdybys mi časem dala vědět, jak to dopadlo.

 

12151NDl.jpg

 

Runy Ansus, Úruz a Eiwaz jen potvrzují, co jsem tu psala. Z toho uvíznutí v blátě se dostaneš komunikací, nedivila bych se, kdyby tě rodina na tu cestu i poslala… přesvědčila tě, že máš jet. Ona záchrana je o obrovské síle, kterou využiješ ve svůj prospěch, obrovské příležitosti, kterou využiješ ve svůj prospěch. Všechno je to odvaze a nesmírné síle.

 

Tak ji využij, nebudeš litovat…..

 

Renata


[sexy_author_bio]


 

K výkladu byly použity Karty Kouzelné mapy od Colette Baron-Reid.

 

11933MmN.jpg

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v RYBÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Michal má svůj původ v hebrejštině. V překladu znamená „ten, který je jako Bůh“ a jde o zkráceninu původního Michael, přesněji Micha´el. V ČR nosí jméno jednoho z biblických apoštolů aktuálně 118916 mužů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den srdce.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 276
  • 564
  • 20 043
  • 439 670
  • 2 220 338
  • 3 773
  • 26
  • 1 813
0 Shares
Share
Tweet